Як завантажити відео YouTube?

YouTube.com є найпопулярнішим веб-сайтом для розміщення відео у світі. Мільйони людей щодня завантажують відео YouTube за допомогою Viddly з різних причин. Деякі зберігають відео YouTube для перегляду в автономному режимі, тоді як інші, можливо, захочуть повторно використовувати відеокліпи відповідно до положення про добросовісне використання.

Завантажте Viddly безкоштовно

Потрібна 64-розрядна або новіша версія Windows 10

.

Посібник із завантаження відео YouTube

З Viddly ви можете:

  • Перетворіть відео YouTube у MP3 для музики чи подкастів.

  • Завантажуйте відео YouTube у форматі MP4 у роздільній здатності 720p, 1080p, 4K або 8K.

  • Перетворіть відео YouTube у MP4 або MP3.

Viddly дозволяє легко завантажувати відео або цілі списки відтворення за лічені секунди. Чи хотіли б ви спробувати це на собі? Виконайте наведені нижче прості кроки, щоб розпочати!

Крок 1. Встановіть Viddly - завантажувач YouTube №1

Натисніть кнопку Завантажити, щоб отримати програму встановлення з нашого безпечного сервера завантажень. Ми постійно скануємо наші файли, щоб переконатися, що ваше завантаження на 100% безпечне.

Крок 2. Виберіть відео або список відтворення для завантаження

Ви можете вибрати відео або список відтворення одним із двох способів;

  • Введіть пошуковий термін і дочекайтеся появи результатів.

  • Скопіюйте/вставте URL-адресу відео YouTube або списку відтворення зі свого браузера.

Ми витратили незліченні години на захоплення інтерфейсом нашого продукту. Швидке й просте завантаження є нашим пріоритетом не лише для окремих відео, а й для цілих списків відтворення. Ми хотіли переконатися, що завантажити один аудіофайл буде так само легко, як завантажити цілу бібліотеку навчальних відео.

.

Крок 3. Натисніть кнопку «Завантажити»!

За замовчуванням Viddly завантажить ваше відео YouTube як файл у форматі MP4 із якістю Full HD (1080p), хоча ви також можете завантажити файл MP3 із якістю звуку 128 або 192 Кбіт/с.

Ви також можете завантажити файли з роздільною здатністю 4K або навіть 8K, якщо вони доступні.

Крім того, підтримуються такі формати: AVI, Vorbis і AAC.

Щоб завантажити підписи або субтитри, натисніть кнопку «CC», щоб вибрати доступні мови.

.

Ви також можете:

That's it! Watch your Video!

Завдяки Viddly тепер ви можете взяти попкорн і дивитися улюблені відео де завгодно, навіть без підключення до Інтернету!

Потрібна 64-розрядна або новіша версія Windows 10

Завантажувач відео YouTube

Використовуйте програму завантаження відео YouTube Viddly, яка може перетворити будь-яку URL-адресу YouTube у MP4, AVI або інший популярний формат файлу, який ви можете переглядати на будь-якому пристрої!

Безкоштовне використання!

Viddly — це програма для завантаження відео YouTube, яка може завантажувати всі типи відео з YouTube... Абсолютно безкоштовно! Є платні плани, якщо ви хочете запланувати завантаження або вам потрібні потужніші функції завантаження відео!

Якість від 720p або 1080p до 4K (або навіть 8k).

Ви можете завантажити відео YouTube у будь-якій роздільній здатності на ваш вибір! Від 720p до 1080p і навіть 2K, 4K або 8K mp4 відео.

Швидке завантаження

Viddly — це висококласне програмне забезпечення для завантаження відео з YouTube , яке забезпечує надшвидке завантаження YouTube у MP4!

Перетворити в MP4/3

Наш завантажувач відео YouTube може конвертувати ваше відео в різні формати відео чи аудіо. Не лише конвертер YouTube у MP4 , але й завантажувач, який може конвертувати відео у будь-який потрібний формат!

Кілька завантажень відео одночасно!

Потрібно завантажити більше одного відео YouTube? Або весь плейлист? Канал? Усе це та багато іншого можливо з Viddly!

Безпечні завантаження

Щоб переконатися, що ви отримуєте найбезпечніший досвід завантаження відео YouTube, наша програма дозволить вам безпечно завантажувати відео на ваш ПК/Mac, а потім переміщувати їх на будь-який мобільний пристрій (якщо вам це потрібно!).

Без обмежень

Потрібно завантажити більше одного відео з YouTube? Завантажуйте відео YouTube за відео, довгим чи коротким, у будь-якому форматі відео чи звуку будь-якої потрібної вам якості!

Запитання щодо завантаження відео YouTube

Навіщо комусь завантажувати відео з YouTube?

Є багато потенційних причин конвертувати відео YouTube у формат MP3 або MP4 і зберігати їх на локальному жорсткому диску. Наприклад;

Власник може видалити відео в будь-який момент часу, що трапляється набагато частіше, ніж ви могли очікувати. Зберігаючи резервну копію відео локально, ви гарантуєте, що у вас завжди буде доступ.

Під час подорожі ви можете зіткнутися з мережами з низькою пропускною здатністю або взагалі не мати підключення до Інтернету. Якщо ви хочете дивитися вміст YouTube під час польоту чи подорожі, завантажте відео YouTube – найкращий вибір, щоб уникнути буферизації чи перерв!

Не всі пристрої підтримують програму YouTube. Якщо у вас є iPod або мультимедійний плеєр, який не сумісний з YouTube, краще спочатку конвертувати відео у MP4 або музику у MP3.

Як творець вмісту ви, ймовірно, колись захочете використати кліпи чужих відео YouTube.

Якщо ви хочете поділитися великим відео з друзями чи родиною, ви можете завантажити його на YouTube і порекомендувати їм завантажити його за допомогою Viddly. Таким чином, вам не доведеться платити за дорогу підписку на послуги розміщення та передачі файлів, такі як WeTransfer, Dropbox, Google Drive тощо.

Якщо у вас немає доступу до YouTube Red, завантаження відео є одним із способів уникнути перерв під час відтворення відео через рекламу.

Для захисту конфіденційності ви можете завантажити відео YouTube, а не переглядати його. Коли ви переглядаєте відео на YouTube, як власник, так і YouTube можуть отримати доступ до інформації про те, які частини відео ви переглянули, на якому пристрої ви його дивилися, і зв’язати цю інформацію з вашим обліковим записом, якщо ви ввійшли в систему. YouTube має плямистий шлях запис, коли йдеться про конфіденційність. Раніше вони стикалися з судовими позовами у Великій Британії за розміщення високоцільової реклами з метою «вплинути на вразливі молоді уми» . YouTube також оштрафували на 136 мільйонів доларів за збір особистих даних без згоди.


Чи законно завантажувати відео YouTube?

YouTube specifies in their Terms of Service that you shouldn't download content by any other means than their download-button. However, downloading videos is legal for personal use or under the fair use provision in most countries.

Here's what YouTube's TOS states specifically:
You shall not download any content unless you see a 'download' or similar link displayed by YouTube on the Service for that content. You shall not copy, reproduce, distribute, transmit, broadcast, display, sell, license, or otherwise exploit any content for any other purposes without the prior written consent of YouTube or the respective licensors of the content.

Technically, YouTube only allows you to download videos for which they've expressly provided that option. However, YouTube does not enforce this policy because it'd be practically impossible for them to win from a legal standpoint.

To an extent, copyright law in many countries permits downloading copyright-protected content for personal use, for instance, Canada and EU member states.

To make a long story short, downloading copyright-free content is not illegal in any way, shape, or form. If you'd like to download copyright-protected content, you should ask for permission from the copyright holder.


Чи YouTube забанить мене, якщо я завантажу відео?

З моменту заснування YouTube у 2015 році ми ніколи не чули про жодного такого випадку. Навіть якби вони мали намір заборонити користувачам, які завантажують відео, для YouTube було б практично неможливо визначити, чи ви просто переглядаєте відео чи завантажуєте його.


Який найшвидший спосіб завантажити відео YouTube?

Ми не знайшли жодної іншої програми, яка була б швидшою за Viddly, коли справа доходить до завантаження окремого відео чи цілого списку відтворення. Ми врахували необхідну кількість кліків і загальний час, включаючи швидкість завантаження, виміряну від вставлення URL-адреси до моменту, коли файл буде готовий до відтворення. Якщо ви знайшли швидшу програму, будь ласка , повідомте нам !


Який найбезпечніший спосіб завантажувати відео YouTube?

Ми протестували наведені нижче онлайн-завантажувачі YouTube і виявили, що всі вони мають різні проблеми: від порушення конфіденційності до просування зловмисного програмного забезпечення;

OnlineVideoConverter: пропонувалася лише роздільна здатність 360p. Завантаження не відбулося. Було відкрито нову вкладку, яка намагалася встановити невідомий виконуваний файл під виглядом оновлення медіапрогравача.

SaveFrom: фальшива реклама сканера вірусів, замаскована під сповіщення, намагалася завантажити зловмисне програмне забезпечення. Після тривалого очікування сталася помилка.

YT1s: максимальна якість – 720p. Сайт запитав доступ, щоб надавати сповіщення браузеру.

Y2Mate.guru: максимальна пропонована якість – 720p. Будь-які файли з вищою роздільною здатністю не містять аудіо. Сайт запускає оманливу рекламу, щоб змусити користувачів подумати, що вони виграли приз.

YTMP3.cc: оманливі кнопки завантаження та відтворення викликають рекламу на сайтах азартних ігор і дорослих. Нам не вдалося завантажити жодне відео через помилку.

Таким чином, якщо ви бажаєте завантажити відео YouTube у високій роздільній здатності, рекомендується завантажувач YouTube на комп’ютері.


Чи безпечні завантажувачі YouTube для iOS або Android?

На жаль, ані магазин Google Play, ані магазин Apple не дозволять завантажувати програми або файли APK з YouTube у списку. Оскільки вам доведеться рутувати або іншим чином вимкнути антивірусний захист на своєму пристрої, ми наполегливо рекомендуємо вам не використовувати програми завантаження YouTube для мобільних пристроїв.


Інші функції YouTube Downloader

Мільйони творців YouTube, користувачів соціальних мереж, користувачів преміум-класу YouTube, власників каналів YouTube, які використовують YouTube Studio, та інших спеціалістів із редагування відео щодня використовують Viddly для роботи чи розваги! Viddly — одна з тих дивовижних оптимізованих програм сторонніх розробників, які гарантують, що ви використовуєте свою програму YouTube на повну! За допомогою Viddly легко завантажити відео YouTube .

Viddly призначений для завантаження відео, які не захищені авторським правом або з метою добросовісного використання.
Ми не виправдовуємо завантаження захищеного авторським правом матеріалу, якщо ви (а) не є власником вмісту, (б) не отримали згоду від власника вмісту або (в) плануєте використовувати матеріали лише для добросовісного використання.

юридичний

Довідка

© Viddly 2024 -

Зроблено за допомогою ☕ від Vitzo