EULA

Дата набрання чинності: 10.02.2019
Останнє оновлення: 1 квітня 2024 р


Vitzo LLC, розташоване та зареєстроване за адресою: 1603 Capitol Avenue, Suite 413A #3131, Cheyenne, Wyoming 82001, Сполучені Штати («Ліцензіар»), надає ліцензію на Viddly лише за умовами цієї Ліцензійної угоди. .
Завантажуючи Ліцензійну програму з viddly.net і будь-які її оновлення (як це дозволено цією Ліцензійною угодою), Ви вказуєте, що погоджуєтеся дотримуватися всіх положень і умов цієї Ліцензійної угоди та приймаєте цю Ліцензійну угоду. . іменуються в цій Ліцензійній угоді як «Послуги».
Сторони цієї Ліцензійної угоди визнають, що Служби не є Сторонами цієї Ліцензійної угоди та не зв’язані жодними положеннями чи зобов’язаннями щодо Ліцензійної програми, такими як гарантія, відповідальність, технічне обслуговування та підтримка. Vitzo LLC, а не Служби, несе виключну відповідальність за Ліцензовану програму та її вміст.
Ця Ліцензійна угода може не передбачати правил використання Ліцензованої програми, які суперечать останнім («Правила використання»). ТОВ «Вітзо» визнає, що мала можливість ознайомитися з Правилами використання, і ця Ліцензійна угода їм не суперечить.
Виддлі, придбаний або завантажений через Послуги, надається Вам для використання лише згідно з умовами цієї Ліцензійної угоди. Ліцензіар зберігає за собою всі права, не надані вам прямо.

1. Додаток

Viddly («Ліцензована програма») — це частина програмного забезпечення, створена для того, щоб користувачі могли завантажувати, конвертувати та керувати медіафайлами на своїх пристроях. — і налаштовані для мобільних пристроїв («Пристрої»). Він використовується для завантаження аудіовізуального вмісту з Інтернету.
Ліцензована програма не розроблена відповідно до галузевих норм (Закон про перенесення та підзвітність медичного страхування (HIPAA), Федеральний закон про управління безпекою інформації (FISMA) тощо), тому, якщо ваша взаємодія підпадає під дію таких законів, ви можете не використовувати цю ліцензовану програму. Ви не маєте права використовувати Ліцензовану програму у спосіб, який порушував би Закон Грамма-Ліча-Блайлі (GLBA).

2. Обсяг Ліцензії

 1. Вам надається непередавана, невиключна ліцензія, яка не підлягає субліцензуванні, на встановлення та використання Ліцензованої програми на будь-яких Пристроях, якими Ви (Кінцевий користувач) володієте або контролюєте, і як це дозволено Правилами використання, за винятком тих Ліцензійних Програма може бути доступна та використовуватися іншими обліковими записами, пов’язаними з вами (кінцевим користувачем, покупцем) через Family Sharing або масові покупки.

 2. Ця ліцензія також регулюватиме будь-які оновлення Ліцензованої програми, надані Ліцензіаром, які замінюють, виправляють та/або доповнюють першу Ліцензійну програму, якщо для такого оновлення не надається окрема ліцензія, і в цьому випадку умови нової ліцензії матимуть перевагу.

 3. Ви не маєте права ділитися Ліцензованою програмою або надавати її третім особам (за винятком випадків, передбачених Правилами користування та попередньої письмової згоди ТОВ «Вітзо»), продавати, здавати в оренду, позичати, здавати в оренду або іншим чином поширювати Ліцензійну програму.

 4. Ви не маєте права здійснювати зворотне проектування, перекладати, розбирати, інтегрувати, декомпілювати, видаляти, змінювати, об’єднувати, створювати похідні роботи чи оновлення, адаптувати або намагатися отримати вихідний код Ліцензованої програми чи будь-якої її частини (окрім випадків, коли компанія Vitzo LLC попередня письмова згода).

 5. Ви не маєте права копіювати (крім випадків, коли це прямо дозволено цією ліцензією та Правилами використання) або змінювати Ліцензовану програму чи її частини. Ви можете створювати та зберігати копії лише на пристроях, якими володієте або керуєте для резервного копіювання відповідно до умов цієї ліцензії, Правил користування та будь-яких інших положень і умов, які стосуються використовуваного пристрою чи програмного забезпечення. Ви не можете видаляти будь-які повідомлення про інтелектуальну власність. Ви визнаєте, що жодні неавторизовані треті особи не можуть отримати доступ до цих копій у будь-який час. Якщо ви продаєте свої Пристрої третій стороні, ви повинні видалити Ліцензовану програму з Пристроїв, перш ніж це робити.

 6. Порушення зазначених вище зобов'язань, а також спроба такого порушення можуть бути притягнені до відповідальності та відшкодування збитків.

 7. Ліцензіар залишає за собою право змінювати умови ліцензування.

 8. Ніщо в цій ліцензії не повинно тлумачитися як обмеження умов третіх сторін. Використовуючи Ліцензійну програму, Ви повинні переконатися, що Ви дотримуєтеся застосовних положень і умов третьої сторони.

3. Технічні вимоги

 1. Ліцензіар намагається оновлювати Ліцензовану програму, щоб вона відповідала модифікованим/новим версіям мікропрограми та новому апаратному забезпеченню. Ви не маєте права вимагати таке оновлення.

 2. Ви визнаєте, що ви несете відповідальність за підтвердження та визначення того, що пристрій кінцевого користувача програми, на якому ви збираєтеся використовувати Ліцензовану програму, відповідає технічним характеристикам, зазначеним вище.

 3. Ліцензіар залишає за собою право змінювати технічні специфікації на свій розсуд у будь-який час.

4. Монтаж

Зауважте, що Viddly встановлюється в локальну папку зберігання даних вашої системи. Ми вирішили зробити це так, щоб користувачі Viddly не стикалися з проблемами, пов’язаними з дозволами чи іншими випадковими помилками, які можуть виникати, а також гарантували, що всі залежності програмного забезпечення можна завантажити та запустити без спливаючих вікон UAC. Це також гарантує, що Viddly завжди залишається в актуальному стані та отримує важливі оновлення без додаткових дозволів. Це також дозволяє запускати Viddly на рівні користувача, а не на рівні комп’ютера, що корисно, якщо ви перебуваєте в багатокористувацькому середовищі. Viddly – ​​це програма, призначена для користувача.

Хоча це не стандартна поведінка, її використовують багато компаній, які хочуть запропонувати максимальну гнучкість без шкоди для безпеки. Приклади включають Google Chrome, Firefox, Slack, Discord тощо. Навіть Microsoft сама робить це на Visual Studio Code та коли ви встановлюєте програми через Windows Store.

5. Технічне обслуговування та підтримка

 1. Ліцензіар несе виключну відповідальність за надання будь-яких послуг з обслуговування та підтримки для цієї Ліцензованої програми. Ви можете зв’язатися з Ліцензіаром за адресою електронної пошти, указаною в Огляді для цієї Ліцензійної програми.

 2. Vitzo LLC та Кінцевий користувач визнають, що Служби не мають жодних зобов’язань щодо надання будь-яких послуг з обслуговування та підтримки щодо Ліцензованої програми.

6. Використання даних

Ви визнаєте, що Ліцензіар матиме доступ до завантаженого Вами вмісту Ліцензійної програми та Вашої особистої інформації та зможе коригувати їх, і що використання Ліцензіаром таких матеріалів і інформації регулюється Вашими юридичними угодами з Ліцензіаром і політикою конфіденційності Ліцензіара.

Ви визнаєте, що Ліцензіар може періодично збирати та використовувати технічні дані та пов’язану інформацію про ваш пристрій, системне та прикладне програмне забезпечення та периферійні пристрої, пропонувати підтримку продукту, сприяти оновленню програмного забезпечення та з метою надання вам інших послуг (за наявності) пов’язані з Ліцензованою програмою. Ліцензіар також може використовувати цю інформацію для покращення своїх продуктів або надання вам послуг чи технологій, якщо вона надається у формі, яка не ідентифікує вашу особу.

7. Внески, створені користувачами

Ліцензована програма може запрошувати вас спілкуватися в чаті, робити внески або брати участь у блогах, дошках оголошень, онлайн-форумах та інших функціях, а також може надавати вам можливість створювати, надсилати, публікувати, відображати, передавати, виконувати, публікувати, поширювати , або транслювати вміст і матеріали нам або в Ліцензованій програмі, включаючи, але не обмежуючись, тексти, твори, відео, аудіо, фотографії, графіки, коментарі, пропозиції або особисту інформацію чи інші матеріали (разом «Внесок»). Внески можуть бути доступні для перегляду іншим користувачам Ліцензованої програми та через сторонні веб-сайти чи програми. Таким чином, будь-який внесок, який ви передаєте, може розглядатися як неконфіденційний і невласний. Коли ви створюєте або робите доступними будь-які внески, ви тим самим заявляєте та гарантуєте, що:

 1. Створення, розповсюдження, передача, публічний показ або виконання, а також доступ, завантаження чи копіювання ваших Внесок не порушують і не будуть порушувати права власності, включаючи, але не обмежуючись, авторське право, патент, торгову марку, комерційну таємницю або немайнові права будь-якої третьої сторони.

 2. Ви є творцем і власником або маєте необхідні ліцензії, права, згоди, випуски та дозволи на використання та дозвіл нам, Ліцензованій програмі та іншим користувачам Ліцензованої програми використовувати ваші Внески будь-яким способом, передбаченим Ліцензіатом Програма та ця Ліцензійна угода.

 3. У вас є письмова згода, звільнення та/або дозвіл кожної окремої особи, яку можна ідентифікувати у ваших Внесках, на використання імені чи зображення кожної окремої особи, яку можна ідентифікувати, для включення та використання ваших Внесок у будь-який спосіб, передбачений Ліцензована програма та ця Ліцензійна угода.

 4. Ваші внески не є фальшивими, неточними чи такими, що вводять в оману.

 5. Ваші внески не є небажаною або несанкціонованою рекламою, рекламними матеріалами, фінансовими пірамідами, листами-ланцюжками, спамом, масовими розсилками чи іншими формами прохання.

 6. Ваші внески не є непристойними, непристойними, хтивими, брудними, насильницькими, образливими, наклепницькими чи іншими неприйнятними (на нашу думку).

 7. Ваші внески не висміюють, не знущаються, не принижують, не залякують і не ображають когось.

 8. Ваші внески не використовуються для переслідування чи погроз (у юридичному сенсі цих термінів) будь-якій іншій особі та для сприяння насильству проти певної особи чи групи людей.

 9. Ваші внески не порушують жодного чинного закону, нормативного акту чи правила.

 10. Ваші внески не порушують права на конфіденційність чи публічність будь-якої третьої сторони.

 11. Ваші внески не порушують жодного чинного законодавства щодо дитячої порнографії чи іншим чином спрямовані на захист здоров’я чи благополуччя неповнолітніх.

 12. Ваш внесок не містить образливих коментарів щодо раси, національного походження, статі, сексуальних уподобань чи фізичних недоліків.

 13. Ваші внески іншим чином не порушують жодних положень цієї Ліцензійної угоди чи будь-якого застосовного закону чи нормативного акту та не посилаються на матеріал, який порушує.

Будь-яке використання Ліцензованої програми з порушенням вищевикладеного порушує цю Ліцензійну угоду та може призвести, серед іншого, до припинення або призупинення ваших прав на використання Ліцензованої програми.

8. Ліцензія на внесок

Публікуючи ваші внески в будь-якій частині Ліцензованої програми або роблячи внески доступними для Ліцензованої програми, пов’язуючи свій обліковий запис із Ліцензованої програми з будь-яким із ваших облікових записів соціальних мереж, ви автоматично надаєте, заявляєте та гарантуєте, що маєте право на надайте нам необмежене, необмежене, безвідкличне, безстрокове, невиключне, передаване, безоплатне, повністю оплачене всесвітнє право та ліцензію на розміщення, використання копіювання, відтворення, розкриття, продаж, перепродування, публікацію, трансляцію , змінювати назву, архівувати, зберігати, кешувати, публічно демонструвати, переформатувати, перекладати, передавати, уривки (повністю або частково) і поширювати такі Внески (включаючи, без обмежень, ваше зображення та голос) для будь-яких цілей, комерційної реклами або інакше, а також готувати похідні роботи або включати в інші роботи, такі як Внески, а також надавати та дозволяти субліцензії на вищезазначене. Використання та розповсюдження може відбуватися в будь-яких медіа-форматах і через будь-які медіа-канали.

Ця ліцензія застосовуватиметься до будь-якої форми, засобів масової інформації чи технології, відомої зараз або розробленої в майбутньому, і включає використання нами вашого імені, назви компанії та назви франшизи, якщо це застосовно, а також будь-яких торгових марок, знаків обслуговування, торгових назв, логотипів, особисті та комерційні зображення, які ви надаєте. Ви відмовляєтеся від усіх моральних прав на ваші Внески та гарантуєте, що моральні права не заявлялися іншим чином у ваших Внесках.

Ми не заявляємо про право власності на ваші внески. Ви зберігаєте повне право власності на всі ваші внески та будь-які права інтелектуальної власності чи інші права власності, пов’язані з вашими внескими. Ми не несемо відповідальності за будь-які заяви чи заяви у ваших Внесках, надані вами в будь-якій частині Ліцензованої програми. Ви несете одноосібну відповідальність за ваші внески в Ліцензовану програму, і ви прямо погоджуєтеся звільнити нас від будь-якої відповідальності та утриматися від будь-яких судових позовів проти нас щодо ваших внесків.

Ми маємо право на власний власний розсуд (1) редагувати, редагувати чи іншим чином змінювати будь-який внесок; (2) перекласифікувати будь-які Внески, щоб розмістити їх у більш відповідних місцях у Ліцензованій програмі; і (3) попередньо переглядати або видаляти будь-які внески в будь-який час і з будь-якої причини, без повідомлення. Ми не зобов’язані контролювати ваші внески.

9. Відповідальність

 1. Відповідальність ліцензіара у разі порушення зобов'язань і делікту обмежується умислом і грубою необережністю. Лише у разі порушення суттєвих договірних обов'язків (кардинальних зобов'язань) Ліцензіар також несе відповідальність у разі незначної недбалості. У будь-якому випадку відповідальність обмежується передбачуваними, типовими за контрактом збитками. Зазначене вище обмеження не поширюється на травми життя, кінцівок або здоров'я.

 2. Ліцензіар не несе відповідальності за будь-які збитки, заподіяні внаслідок порушення обов'язків згідно з розділом 2 цієї Ліцензійної угоди. Щоб уникнути втрати даних, ви зобов’язані використовувати функції резервного копіювання Ліцензованої програми в межах, дозволених відповідними положеннями та умовами використання сторонніх розробників. Ви усвідомлюєте, що у разі змін або маніпуляцій з Ліцензованою програмою Ви не матимете доступу до Ліцензованої програми.

10. Гарантія

 1. Ліцензіар гарантує, що Ліцензована програма не містить шпигунського програмного забезпечення, троянських програм, вірусів чи будь-якого іншого шкідливого програмного забезпечення на момент завантаження. Ліцензіар гарантує, що Ліцензована програма працює, як описано в документації користувача.

 2. Жодна гарантія не надається на Ліцензовану програму, яка не виконується на пристрої, яка була неавторизовано модифікована, поводилася неналежним чином або зловмисно, поєднувала або встановлювала з невідповідним апаратним чи програмним забезпеченням, використовувала з невідповідними аксесуарами, незалежно від того, вами чи третіми особами, або якщо є будь-які інші причини поза сферою впливу Vitzo LLC, які впливають на виконання Ліцензованої програми.

 3. Ви зобов’язані перевірити Ліцензовану програму одразу після її встановлення та негайно повідомити ТОВ «Вітзо» про виявлені проблеми електронною поштою, наданою в Контактній інформації. Звіт про дефект буде взято до уваги та додатково досліджено, якщо його було надіслано електронною поштою протягом семи (7) днів після виявлення.

 4. Якщо ми підтверджуємо, що Ліцензована програма є дефектною, ТОВ «Вітзо» залишає за собою право вибору виправити ситуацію шляхом усунення дефекту або заміни.

 5. У разі будь-якої невідповідності Ліцензованої програми будь-якій застосовній гарантії, ви можете повідомити про це Оператора магазину послуг, і вартість придбання вашої Ліцензованої програми буде повернено вам. У максимальному обсязі, дозволеному чинним законодавством, Оператор магазину послуг не матиме жодних інших гарантійних зобов’язань щодо Ліцензованої програми та будь-яких інших втрат, претензій, збитків, зобов’язань, витрат і витрат, пов’язаних з будь-якою недбалістю щодо дотримання будь-яких гарантія.

 6. Якщо користувач є підприємцем, будь-яка претензія, заснована на недоліках, втрачає чинність після встановленого законодавством терміну позовної давності, що становить дванадцять (12) місяців після того, як Ліцензована програма стала доступною для користувача. Установлені законом строки позовної давності застосовуються до користувачів, які є споживачами.

11. Претензії щодо продукту

Vitzo LLC та Кінцевий користувач визнають, що Vitzo LLC, а не Послуги, несе відповідальність за розгляд будь-яких претензій Кінцевого користувача або будь-якої третьої сторони, пов’язаних із Ліцензованою програмою або володінням та/або використанням Ліцензованої програми Кінцевим користувачем. Застосування, включаючи, але не обмежуючись:

 1. претензії щодо відповідальності за продукцію;

 2. будь-які претензії щодо того, що Ліцензована програма не відповідає будь-яким застосовним правовим або нормативним вимогам; і

 3. претензії, що виникають відповідно до законодавства про захист прав споживачів, конфіденційності чи аналогічного законодавства.

12. Відповідність законодавству

Ви заявляєте та гарантуєте, що ви не перебуваєте в країні, на яку поширюється ембарго уряду США, або яка була визначена урядом США країною, яка «підтримує терористів»; і що Ви не внесені до будь-якого Урядового списку США заборонених або обмежених сторін.

13. Контактна інформація

Із загальними запитами, скаргами, запитаннями чи претензіями щодо Ліцензованої програми звертайтеся:

ТОВ «Вітзо».
1603 Capitol Avenue
Люкс 413А №3131
Шайєнн, WY 82001
Сполучені Штати
webmaster@viddly.net

14. Припинення

Ліцензія дійсна до припинення дії ТОВ «Вітзо» або Вами. Ваші права за цією ліцензією припиняються автоматично та без попередження від Vitzo LLC, якщо ви не дотримуєтеся будь-яких умов цієї ліцензії. Після припинення дії Ліцензії ви маєте припинити будь-яке використання Ліцензованої програми та знищити всі копії, повні або часткові, Ліцензованої програми.

15. Умови угод із третіми сторонами та бенефіціар

ТОВ «Вітзо» заявляє та гарантує, що ТОВ «Вітзо» дотримуватиметься відповідних умов угоди третіх сторін під час використання Ліцензованої програми.

 • Viddly використовує FFMPEG, щоб надати основні функції кінцевому користувачеві. FFMPEG ліцензовано відповідно до LGPLv.2.1. Vitzo LLC не володіє ні FFmpeg, ні будь-якими відповідними авторськими правами на FFmpeg. З власниками FFmpeg можна зв’язатися на веб-сайті FFMPEG .

 • Viddly дозволяє видаляти рекламу з програми в обмін на невелику кількість невикористаної обчислювальної потужності, пам’яті та пропускної здатності, якими керує наш програмний партнер Massive.

  • Ви можете відстежувати та контролювати використання цього ресурсу в будь-який час, вибравши «Використання ресурсу» в меню програми. Ваші неактивні обчислювальні ресурси, такі як ЦП, ГП і пропускна здатність мережі, використовуються для проведення досліджень бізнес-аналітики, запуску наукового моделювання та виконання інших розподілених завдань, які може збільшити споживання електроенергії або зменшити термін служби батареї (перегляньте розділ поширених запитань Massive , щоб дізнатися більше, потенційні ризики та їх пом’якшення).

  • Viddly не можна встановлювати тихо, без відображення деталей і параметрів встановлення. Програма підтримує тиху інсталяцію лише для своєчасного оновлення функцій, виправлення помилок та інших покращень після того, як ви спочатку встановили Viddly і переглянули надані діалогові вікна встановлення.

16. Права інтелектуальної власності

Vitzo LLC та Кінцевий користувач визнають, що у разі будь-якої претензії третьої сторони щодо того, що Ліцензована програма або володіння та використання Кінцевим користувачем такої Ліцензованої програми порушує права інтелектуальної власності третьої сторони, Vitzo LLC, а не Services, буде нести повну відповідальність за розслідування, захист, врегулювання та звільнення або будь-які подібні претензії щодо порушення інтелектуальної власності.

17. Застосовне право

Ця Ліцензійна угода регулюється законодавством штату Вайомінг, за винятком колізійних норм.

18. Різне

 1. Якщо будь-яка з умов цієї угоди буде або стане недійсною, це не вплине на дійсність решти положень. Недійсні терміни будуть замінені на дійсні, сформульовані таким чином, щоб досягти основної мети.

 2. Додаткові договори, зміни та доповнення є дійсними лише в тому випадку, якщо вони викладені в письмовій формі. Від попереднього пункту можна відмовитися лише в письмовій формі.

 3. Ця угода доступна кількома мовами. У разі будь-яких невідповідностей англійська версія є мовою оригіналу, а будь-яка інша версія є перекладом лише для інформаційних цілей. У разі конфлікту перевагу матиме версія англійською мовою, яка, отже, буде обов’язковою для обох сторін.

Viddly призначений для завантаження відео, які не захищені авторським правом або з метою добросовісного використання.
Ми не виправдовуємо завантаження захищеного авторським правом матеріалу, якщо ви (а) не є власником вмісту, (б) не отримали згоду від власника вмісту або (в) плануєте використовувати матеріали лише для добросовісного використання.

юридичний

Довідка

© Viddly 2024 -

Зроблено за допомогою ☕ від Vitzo