🥵Спекотне літо? Залишайтеся вдома з Viddly Plus, ЗНИЖКА 15% 👉 Код HOT15 👈. Тільки до 20 липня!

Отримати зараз!

Політика відшкодування

Дата набрання чинності: 10.02.2019
Останнє оновлення: 1 квітня 2024 р


У Viddly наші клієнти дуже важливі, і ми робимо все можливе, щоб виконати всі їхні вимоги. Viddly постачається з безкоштовною пробною версією, за допомогою якої ви можете оцінити програму перед покупкою.

Якщо ви виявите проблему з програмою протягом 30 днів після покупки, надішліть електронний лист нашій команді підтримки з детальною інформацією про проблему. Будь ласка, зачекайте 24 години для відповіді. Однак цей період може бути довшим (до 3 днів) у вихідні дні або національні свята. Ви отримаєте автоматичну відповідь, яка підтверджує, що ми отримали ваш електронний лист.

30-денна гарантія повернення грошей

Ми можемо запропонувати відшкодування на Viddly протягом 30 днів після покупки. Відшкодування буде схвалено та гарантовано лише за наведених нижче обставин. Якщо покупка пройшла гарантійний період повернення грошей (30 днів), відшкодування буде розглядатися в кожному конкретному випадку.

Прийнятні обставини повернення коштів

Ми оброблятимемо запити на відшкодування за таких обставин:

  • Протягом 30 днів після покупки без запитань!

  • Якщо ви купували Viddly більше одного разу.

  • Якщо у Viddly виникли технічні проблеми, і наша технічна команда не може знайти рішення протягом 30 днів.

Неприйнятні обставини повернення коштів

Ми настійно рекомендуємо всім нашим клієнтам спочатку завантажити безкоштовну пробну версію програми. Більшість запитів на відшкодування, які ми отримуємо, часто пов’язані з відсутністю у клієнта інформації про продукт.

Ми не будемо здійснювати відшкодування за таких обставин, припускаючи, що період гарантії повернення грошей минув:

  • Якщо ваша покупка несумісна з вашим комп’ютером або пристроєм. Наприклад, якщо у вас Mac і вибрано версію Windows, ми не будемо повертати кошти. Або якщо ви демонструєте відсутність знань про функції продукту або для чого він використовується.

  • Якщо ви просто змінили свою думку про продукт після його придбання.

  • Якщо вам не вдалося оновити програму, коли Viddly надає оновлену версію.

  • Якщо немає технічних проблем із програмним забезпеченням, які ми можемо знайти.

  • Якщо ви подаєте запит на відшкодування через технічні проблеми, але вам не вдалося звернутися за допомогою щодо цих технічних проблем до нашої служби підтримки.

  • Якщо ви не зумієте виконати будь-які кроки з усунення несправностей або ремонту, надані нашою технічною командою, протягом 30 днів після повідомлення про проблему. І якщо ви не надасте запитувану додаткову інформацію про проблему, яка у вас виникла.

  • Якщо ви не отримали реєстраційний код для продукту, але не зв’язалися зі службою підтримки клієнтів по допомогу.

Як подати запит на відшкодування?

Щоб подати запит на відшкодування, надішліть електронний лист на help@viddly.net. Повернення коштів обробляється протягом 3-5 днів. Після повернення коштів обліковий запис продукту буде деактивовано.

Viddly призначений для завантаження відео, які не захищені авторським правом або з метою добросовісного використання.
Ми не виправдовуємо завантаження захищеного авторським правом матеріалу, якщо ви (а) не є власником вмісту, (б) не отримали згоду від власника вмісту або (в) плануєте використовувати матеріали лише для добросовісного використання.

юридичний

Довідка

© Viddly 2024 -

Зроблено за допомогою ☕ від Vitzo