🥵Спекотне літо? Залишайтеся вдома з Viddly Plus, ЗНИЖКА 15% 👉 Код HOT15 👈. Тільки до 20 липня!

Отримати зараз!

Перетворіть YouTube у MP4

Перетворіть будь-яке посилання на онлайн-відео YouTube у відеофайл MP4! Viddly YouTube MP4 Downloader дозволяє конвертувати будь-яке відео YouTube у MP4 одним клацанням миші!

Завантажте Viddly безкоштовно

Потрібна 64-розрядна або новіша версія Windows 10

.

Як конвертувати відео YouTube у MP4 ?

Хоча YouTube дозволяє завантажувати деякі відео для перегляду в режимі офлайн у програмі для Android або iOS (тільки якщо у вас є YouTube Premium і лише для перегляду на тому самому пристрої, з якого їх завантажено), вам знадобиться Viddly, якщо ви хочете розпакувати або завантажити Файли MP4 з YouTube.

Крок 1. Встановіть Viddly YouTube to MP4 Converter

Натисніть кнопку нижче, щоб завантажити програму встановлення Viddly. Ви можете встановити його, як і будь-яку іншу програму, двічі клацнувши файл. Ми постійно скануємо та контролюємо наші сервери, щоб переконатися, що завантаження безпечне.

Крок 2. Виберіть відео YouTube для перетворення в MP4

Viddly пропонує кілька способів вибору відео для перетворення у MP4;

  • Скопіюйте та вставте URL-адресу відео YouTube.

  • Введіть ключове слово та виберіть відео з результатів пошуку.

  • Виберіть існуючий файл на жорсткому диску.

.

На відміну від онлайнових конвертерів YouTube у MP4, ви не обмежені завантаженням відео та перетворенням їх у MP4 одне за одним. Натомість ви можете завантажити весь список відтворення YouTube у форматі MP4 одним клацанням миші. Говоріть про простоту використання! Уявіть, скільки часу це може заощадити, коли ви маєте справу з великими списками відтворення або цілим каналом!

Крок 3. Розбийте кнопку завантаження!

За замовчуванням Viddly завантажуватиме файли MP4 у якості 1080p, але ви можете вибрати завантаження у 4K або 8K, якщо вони доступні. Це набагато краще, ніж онлайн-завантажувачі MP4, які обмежені 720p!

Дійсно, веб-сайти онлайн-перетворення YouTube у MP4, окрім того, що вони повільніші та переповнені нав’язливою рекламою, зазвичай не пропонують завантаження MP4 у повній якості HD.

Чому ви погоджуєтеся на завантаження з низькою роздільною здатністю, коли Viddly пропонує вам можливість конвертувати відео YouTube у файли MP4 високої чіткості швидше та з меншою кількістю проблем?

.

Ви також можете:

Потрібна 64-розрядна або новіша версія Windows 10

Завантажувач відео з YouTube у MP4

Використовуйте відеоконвертер Viddly Youtube у MP4, щоб перетворити будь-яку URL-адресу YouTube у файл MP4, який можна переглядати на будь-якому пристрої!

Безкоштовне використання!

Viddly — це програма для завантаження відео YouTube MP4, яка може завантажувати всі типи відео з YouTube... Абсолютно безкоштовно! У нас є платний план, якщо ви хочете запланувати завантаження або вам потрібні розширеніші функції завантаження відео!

Якість від 720p або 1080p до 4K (або навіть 8k).

Ви можете завантажити відео YouTube у будь-якій роздільній здатності на ваш вибір! Від 720p до 1080p і навіть 2K, 4K або 8K MP4 відео.

Швидке завантаження

Viddly — це висококласне програмне забезпечення для завантаження відео з Youtube, яке забезпечує надшвидке завантаження YouTube у MP4!

Перетворити в MP4/3

Наш завантажувач відео YouTube може конвертувати ваше відео в різні формати відео чи аудіо. Просто вставте URL-адресу відео, виберіть формат файлу та натисніть кнопку завантаження!

Багаторазове завантаження відео

Потрібно завантажити більше одного MP4? Хочете завантажити прямі трансляції? Канали? Списки відтворення ? Усе це та багато іншого можливо із завантажувачем відео YouTube Viddly .

Безпечний завантажувач

Щоб переконатися, що ви отримуєте найбезпечніший досвід завантаження відео YouTube, наш додаток дозволить вам безпечно завантажувати відео на свій ПК/MAC, а потім переміщувати їх на будь-який мобільний пристрій (якщо вам це потрібно!).

Без обмежень

Потрібно більше одного завантаження відео MP4 з YouTube? Завантажуйте відео YouTube за відео, короткими чи довгими, у будь-якому форматі відео чи звуку будь-якої потрібної якості!

Запитання щодо перетворення відео YouTube у MP4

Чому я маю завантажувати відео YouTube у форматі MP4?

Причини в кожного різні, але найпоширенішими причинами, якими наші користувачі поділилися з нами, є наступні;

  • Створюйте резервні копії відео YouTube на випадок їх видалення.

  • Отримуйте доступ до відео YouTube, коли ви подорожуєте або не маєте високошвидкісного підключення до Інтернету.

  • Передайте відео YouTube на MP4-плеєр, який не підтримує програму YouTube.

  • Відтворюйте відео YouTube без буферизації, коли підключення до Інтернету повільне або з перебоями.

  • Перетворюйте відео YouTube у MP4, щоб ви могли редагувати їх, якщо ви творець вмісту.

  • Поділіться відео з друзями чи родиною, яке завелике для WeTransfer, Dropbox або подібних безкоштовних служб обміну файлами.


Чому Viddly кращий за онлайн-конвертер YouTube у MP4?

Є багато веб-сайтів, які пропонують послуги конвертації YouTube у MP4, але всі ті, які ми протестували, страждають від однакових проблем;

Веб-конвертери YouTube у MP4 безкоштовні, тому що ви є продуктом. Правильно, хтось має заплатити за сервери, які виконують ці перетворення, і ви можете бути впевнені, що ці веб-майстри не працюють з благодійною службою. Більшість зробить це, показуючи нав’язливу рекламу та змушуючи вас стрибати через обручі, щоб запропонувати якомога більше реклами. Інші підуть аж до розповсюдження шпигунського або шкідливого ПЗ. Viddly не потребує зовнішніх серверів, оскільки він використовує цикли простою ЦП.

Розміщена служба YouTube у MP4 не захищає вашу конфіденційність. Якщо їхні сервери коли-небудь буде зламано або захоплено, там буде файл журналу, який міститиме вашу IP-адресу та точні відео, які ви завантажили, разом із часовими мітками. Провайдер VPN може запропонувати певний захист, але чому б замість нього не використати Viddly? Наше програмне забезпечення не залишить централізовану базу даних, яка може порушити вашу конфіденційність.

Онлайн-завантажувачі MP4 не підтримують списки відтворення. Ви витрачали б години на завантаження списку відтворення з понад 100 відео. Viddly може завантажити та конвертувати весь список відтворення YouTube у формат MP3 або MP4 лише двома клацаннями миші!

Ми протестували 10 найпопулярніших програм для завантаження YouTube у MP4. Усі вони страждають від однакових проблем; нав’язливі або шкідливі спливаючі або спливаючі оголошення, обмежений захист конфіденційності та відсутність функцій масового завантаження. Це включає YT1S, YTMP3, ClipConverter, YTMP4.Top, X2Convert, VideoMP3Convert, Keepvid, YouTubeToMP3, Videovor, YouTubeMP4.to та FLVTO на момент написання.


Чи можу я використовувати мобільну програму для завантаження YouTube у форматі MP4?

Як ви, мабуть, уже знаєте, YouTube належить Alphabet, холдинговій компанії, яка також володіє Google. Вгадайте, чим ще володіє Alphabet? Правильно, Android Play Store. Оскільки Google не хоче, щоб відео залишали платформу YouTube, вони ніколи не дозволять жодним програмам Play Store, які підтримують завантаження відео YouTube у форматі MP4.

Apple так само обмежує контроль над своїм магазином програм. Оскільки вони володіють iTunes і зацікавлені в тому, щоб люди не могли завантажувати будь-які потенційно захищені авторським правом матеріали, вони видаляють усі програми, які пропонують цю функцію. Для них не має значення, чи потрібна вам копія для особистого користування чи відповідно до доктрини добросовісного використання.

Можна зробити джейлбрейк телефону, щоб встановити програму для конвертації YouTube у MP4. Однак ми б не рекомендували це робити, оскільки це може призвести до втрати гарантії та пошкодження телефону або, принаймні, серйозно поставити під загрозу безпеку вашого телефону.

Отже, що вам робити, якщо ви хочете завантажити відео YouTube у форматі MP3 або MP4 на свій телефон? Продовжуйте читати, щоб побачити, як Viddly може допомогти.


Як я можу перенести відео YouTube на свій телефон у форматі MP4?

З Viddly легко завантажувати відео YouTube у форматі MP4, а потім автоматично передавати їх на телефон. Все, що вам потрібно зробити, це:

Завантажте та встановіть Viddly.

Установіть програму для синхронізації робочого столу будь-якого постачальника хмарних сховищ, наприклад Google Drive Backup & Sync , Dropbox , Box , OneDrive або Mega .

Змініть розташування папки завантажень Viddly на папку хмарного сховища на локальному жорсткому диску.

Установіть програму постачальника хмарного сховища на свій телефон.

Це воно! Усі завантажені файли тепер синхронізуються з вашим телефоном. З Viddly вам знадобиться лише один або два кліки, щоб завантажити весь список відтворення YouTube у форматі MP4. Тим не менш, припустімо, що ви хочете ще більше автоматизувати це, щоб воно взагалі не потребувало людської взаємодії. У цьому випадку ви можете використовувати VDownloader для автоматичного завантаження будь-якого нового відео, яке з’являється в списку відтворення або каналі.


Інші функції YouTube Downloader

Мільйони творців YouTube, користувачів соціальних мереж, користувачів преміум-класу YouTube, власників каналів YouTube, які використовують YouTube Studio, та інших спеціалістів із редагування відео щодня використовують Viddly для роботи чи розваги! Viddly — одна з тих дивовижних оптимізованих програм сторонніх розробників, яка гарантує, що ви використовуєте свою програму YouTube на повну! За допомогою Viddly легко завантажити відео YouTube .

Viddly призначений для завантаження відео, які не захищені авторським правом або з метою добросовісного використання.
Ми не виправдовуємо завантаження захищеного авторським правом матеріалу, якщо ви (а) не є власником вмісту, (б) не отримали згоду від власника вмісту або (в) плануєте використовувати матеріали лише для добросовісного використання.

юридичний

Довідка

© Viddly 2024 -

Зроблено за допомогою ☕ від Vitzo