Будьте щасливі, йдіть Плюс!

Деякі люди ненавидять рекламу, і на це є вагома причина. Через це ми розробили Viddly Plus, неймовірно доступний продукт, який усуває всю рекламу, включену в наше програмне забезпечення, і пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на додаток до широкого спектру варіантів оплати!

Версія Plus має кілька справді чудових функцій, які виділяють її серед конкурентів і допомагають їй стати найкращою в бізнесі, крім того, що вона не містить реклами. Виберіть потрібний план і отримуйте задоволення!

Базовий
Безкоштовно назавжди!

Підтримується рекламою

Видобути субтитри відео

5 завантажень на день

За день завантажується 2 плейлисти

Якість відео до Full HD

Завантаження аудіо зі швидкістю 128 Кбіт/с

5 хвилин запису прямого ефіру

Немає автоматичного завантаження відео під час копіювання URL-адреси

Плюс
Усі функції завантаження відео, які вам можуть знадобитися!
US$24.99

Без реклами!

Необмежена кількість завантажень

Відео у форматі Full HD, 4K і 8K зі швидкістю 60 кадрів/с

Завантажте MP3 320 Кбіт/с

Автоматичне завантаження відео під час копіювання URL-адреси

Завантажуйте канали YouTube і списки відтворення

Запис прямої трансляції YouTube

Витягніть субтитри разом із відео

Використовуйте до 2 пристроїв одночасно!

Accepted Payment Methods:
American Express
Apple Pay
Discover
Google Pay
JCB
MasterCard
Multibanco
PIX
Rupay
Visa

Що люди говорять про Viddly

Зверніть увагу на те, що мають сказати постійні користувачі Viddly — це не просто наша думка.

Преміальні функції Viddly варті кожного пенні. Без реклами та необмежених завантажень я можу зосередитися на творчості без перерв. Моя робота вимагає багато завантажень 4K - завдяки Viddly мої проекти завжди на вищому рівні. Так звик користуватися Viddly!

Michael Thompson Testimonial Picture.
Майкл Томпсон - Кінорежисер

Платні функції Viddly змінили правила гри для мене. На YouTube є стільки крутих звуків, які мені завжди потрібні, і Viddly надає мені це високоякісне аудіо для моїх звукових творів. Користуюся Viddly протягом багатьох років, не можу сказати, що він мене підвів хоча б раз! Повністю рекомендую!

Jessica Lee Testimonial Picture.
Джессіка Лі - Музичний продюсер

Преміальний план Viddly спростив мій процес навчання. Завдяки автоматичному розпізнаванню URL-адрес і можливості завантажувати цілі канали YouTube і списки відтворення я тепер миттєво збираю ресурси для своїх уроків. Вилучення субтитрів разом із відео також допомогло у доступності для всіх моїх учнів.

Alex Nguyen Testimonial Picture.
Алекс Нгуєн - Вихователь

У вас є запитання. У нас є відповіді!

Які способи оплати ви приймаєте?

Ми приймаємо American Express, Apple Pay, Google Pay, JCB, Mastercard і Visa по всьому світу.

Крім того, ми підтримуємо додаткові способи оплати залежно від вашого місцезнаходження. Серед них, наприклад, Boleto та PIX у Бразилії, Multibanco та MBWay у Португалії, Rupay та Netbanking в Індії, Bancontact у Бельгії та багато іншого!

Ви зможете побачити всі способи оплати у вашому регіоні, коли ви виберете один із доступних планів і відкриєте касу.


Чи отримаю я квитанцію/рахунок про оплату?

Звичайно! Рахунок на оплату буде надіслано вам на електронну пошту одразу після підтвердження покупки!


Що робити, якщо мій спосіб оплати відхилено?

Якщо ваш спосіб оплати відхилено, а ви використовуєте дійсні платіжні облікові дані, зверніться по допомогу до свого банку.


Чи отримаю я інформацію перед поновленням підписки?

Так! За сім днів до поновлення передплати ви отримаєте сповіщення електронною поштою від нас, як зазначено в мандаті Visa та Mastercard щодо трансакцій передплати.


Чи можу я будь-коли скасувати підписку? Якщо так, то як я можу це зробити?

Ти можеш! Скасувати підписку дуже просто. Просто відвідайте нашу службу підтримки та поспілкуйтеся з нами!


Яку підтримку надає Viddly?

Ви можете зв’язатися з нами кількома способами.

Якщо ви хочете повідомити про проблему з самим Viddly, тоді найкращий і рекомендований спосіб – надіслати нам звіт про помилку з Viddly, перейшовши до «Довідки», а потім натиснувши опцію «Повідомити про проблему». Надсилання нам відгуків таким чином дозволяє нам автоматично отримувати важливу інформацію, яка допоможе у вирішенні несправностей і налагодженні проблеми.

Якщо для вас це не варіант або якщо ви хочете поговорити з нами щодо іншої проблеми (наприклад, пов’язаної з вашою підпискою на Viddly Plus), ви можете:

 • Надішліть нам листа на help@viddly.net

 • Відвідайте нашу службу підтримки

 • Використовуйте вікно чату, доступ до якого можна отримати через його значок у нижньому правому куті деяких веб-сторінок, як-от ця!


Яка ваша політика відшкодування?

У нас є 100% гарантія задоволення. Якщо з будь-якої причини ви не задоволені своєю покупкою, просто повідомте нам про це протягом 30 днів, і ми будемо раді повернути вам повне відшкодування. Якщо ви хочете прочитати нашу повну політику відшкодування, натисніть тут .


Що означає «довічна» ліцензія?

Якщо ви купуєте довічну ліцензію, ця ліцензія оплачується один раз і не має обмежень за часом, тобто ви можете завантажити та використовувати її в будь-який час після покупки.

 • Час життя

  • Поточна версія програми буде доступна вам необмежений час. Для цієї версії програми вам будуть надані безкоштовні незначні оновлення (тобто версії 6.1, 6.2 і так далі). Однак основні оновлення (версії 7, 8, 9 тощо) потрібно купувати окремо. Основні оновлення є необов’язковими, але майте на увазі, що старіші версії не підтримуються.

  • Крім того, якщо ви придбали ліцензію протягом 6 місяців до дати випуску, ви маєте право на безкоштовне оновлення.

 • Підписка

  • Наше програмне забезпечення буде доступним для вас лише протягом обмеженого періоду часу. Цей період можна продовжити шляхом поновлення підписки. Це можна зробити як автоматично (якщо ви погодилися на автоматичне виставлення рахунків), так і вручну. Протягом періоду підписки вам надаються як незначні оновлення, так і основні оновлення.

  • Якщо підписку не буде продовжено, вас буде переведено до базової версії. Якщо ви бажаєте продовжити користуватися програмою після цього, подумайте про відновлення підписки.


Viddly призначений для завантаження відео, які не захищені авторським правом або з метою добросовісного використання.
Ми не виправдовуємо завантаження захищеного авторським правом матеріалу, якщо ви (а) не є власником вмісту, (б) не отримали згоду від власника вмісту або (в) плануєте використовувати матеріали лише для добросовісного використання.

юридичний

Довідка

© Viddly 2024 -

Зроблено за допомогою ☕ від Vitzo