🥵Спекотне літо? Залишайтеся вдома з Viddly Plus, ЗНИЖКА 15% 👉 Код HOT15 👈. Тільки до 20 липня!

Отримати зараз!

YouTube Shorts Завантажити

Перетворіть будь-яке посилання на онлайн-відео YouTube Shorts у відеофайл! Наш завантажувач коротких відео на YouTube дозволяє завантажувати коротке відео одним клацанням миші!

Завантажте Viddly безкоштовно

Потрібна 64-розрядна або новіша версія Windows 10

.

Як завантажити короткі відео YouTube?

Щоб завантажити коротке відео з YouTube, вам потрібно буде зробити лише кілька простих кроків!

Отримати Viddly

Отримайте сучасний завантажувач відео, який працює з усім вмістом YouTube - програма для завантаження відео Viddly!

Вставте або знайдіть URL Shorts

Відкрийте програму YouTube, скопіюйте URL-адресу відео та вставте її в поле Viddly URL!

Viddly працює як:

  • Пошукова система YouTube Shorts

  • Пошукова система каналів YouTube

  • Пошукова система YouTube Playlist

Viddly також розуміє будь-яку URL-адресу YouTube, будь то відео, канал чи список відтворення!

.

Виберіть Формат

Viddly — це дивовижний завантажувач коротких відео, тому ви можете вибирати з багатьох різних варіантів завантаження, як-от MP4, AVI або навіть аудіо. Формати, які підтримує Viddly:

  • MP4

  • MOV

  • AVI

  • MP3

.

А також інші найпопулярніші формати файлів! Включаючи популярну роздільну здатність, як-от 4K або навіть 8K.

Завантажте Shorts!

Press the download button and enjoy your downloaded video!

You can also:

  • Download playlists

  • Download channels

  • Download in multiple formats (f.i. audio and video files at the same time)

Потрібна 64-розрядна або новіша версія Windows 10

Завантажувач відео YouTube Shorts

YouTube short – це новий відеоформат, нещодавно представлений YouTube. Ці відео схожі на Instagram Reels, TikTok Videos або будь-який інший короткий формат відео, оптимізований для телефону. Тепер ви можете миттєво завантажувати короткі фільми, а також робити купу інших цікавих речей із Viddly!

Безкоштовне використання!

Viddly — це програма для завантаження коротких відео YouTube, яка може завантажувати всі типи відео з YouTube... Абсолютно безкоштовно! Перегляньте наші тарифні плани, якщо ви хочете запланувати завантаження або вам потрібні додаткові функції завантажувача відео!

Вертикальне відео

YouTube Shorts — це відео зі співвідношенням сторін 9:16, що робить Shorts вертикальним відеоформатом. Ви можете завантажити будь-яке коротке відео у найвищій роздільній здатності!

Швидке завантаження

Viddly — це висококласне програмне забезпечення для завантаження відео з YouTube, яке забезпечує надшвидке завантаження ваших коротких фільмів з YouTube на ваш пристрій!

Перетворити в MP4/3

Наш завантажувач коротких відео YouTube може конвертувати ваше коротке відео в різні відео- чи аудіоформати. Просто вставте URL-адресу свого відео, виберіть формат файлу та натисніть кнопку завантаження!

Завантаження кількох коротких відео

Потрібен більше одного завантажувача коротких кліпів? Хочете завантажити лише кліп із короткого відео YouTube? Усе це та багато іншого можливо із завантажувачем коротких відео YouTube!

Безпечний завантажувач

Щоб переконатися, що ми забезпечуємо найбезпечніший досвід завантаження коротких відео YouTube, наш додаток дозволить вам безпечно завантажувати відео на ваш ПК/Mac, а потім переміщувати їх на будь-який мобільний пристрій (якщо вам це потрібно!).

Без обмежень

Потрібно більше ніж одне завантаження короткого відео з YouTube? Завантажуйте відео YouTube за відео, короткими чи довгими, у будь-якому потрібному відео чи MP3-файлі!

Запитання щодо завантаження YouTube Shorts

Ось наш розділ поширених запитань із усіма найпоширенішими запитаннями про завантаження відео YouTube Shorts!

Чи можу я завантажити YouTube Shorts?

Так. Ви можете зберегти відео з коротких фільмів YouTube на свій комп’ютер або онлайновий хмарний диск і переглядати їх на будь-якому пристрої!


Чи можу я завантажити YouTube Shorts на свій настільний або портативний комп’ютер?

Так! Завантажувати відео на настільний або портативний комп’ютер із платформи YouTube Shorts ще ніколи не було так просто! Скопіюйте посилання, вставте його та завантажте.


Чи можу я завантажити короткі відео YouTube на свій мобільний пристрій iPhone/Android?

Так. Щоб переконатися, що ви робите це безпечно, вам потрібно буде завантажити відео YouTube на свій MAC або ПК, а потім надіслати їх на свій мобільний пристрій iPhone або Android.


Чи законне завантаження YouTube Shorts?

Так. Ви можете завантажити відео без авторських прав або для цілей добросовісного використання. Це цілком законно, якщо ви не завантажуєте захищений авторським правом матеріал, якщо ви не є власником вмісту, не отримали згоду від власника вмісту або не плануєте використовувати матеріали лише для добросовісного використання.


Інші функції YouTube Downloader

Мільйони творців YouTube, користувачів соціальних мереж, користувачів преміум-класу YouTube, власників каналів YouTube, які використовують YouTube Studio, та інших професіоналів із редагування відео щодня використовують Viddly для роботи чи розваги! Viddly — одна з тих дивовижних оптимізованих сторонніх програм, яка гарантує, що ви використовуєте свою програму YouTube на повну! За допомогою Viddly легко завантажити відео з YouTube .

Viddly призначений для завантаження відео, які не захищені авторським правом або з метою добросовісного використання.
Ми не виправдовуємо завантаження захищеного авторським правом матеріалу, якщо ви (а) не є власником вмісту, (б) не отримали згоду від власника вмісту або (в) плануєте використовувати матеріали лише для добросовісного використання.

юридичний

Довідка

© Viddly 2024 -

Зроблено за допомогою ☕ від Vitzo