🥵 Sıcak Yaz mı? Viddly Plus ile içeride kalın, %15 İNDİRİM 👉 HOT15 Kodu 👈. Sadece 20 Temmuz'a kadar!

Şimdi sahip ol!

Viddly YouTube İndiricisi

YouTube videolarını indirmenin ve bunları MP4 veya diğer dosya formatlarına dönüştürmenin en kolay yolu.

Viddly'yi Ücretsiz İndirin

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

.
.

Viddly'nin En İyi Özellikleri

 • Yerleşik arama özelliğine sahip hızlı ve hafif uygulama

 • 1080p, 4K ve 8K MP4 videoları 60 fps'ye kadar indirin

 • YouTube videosunu HD, UHD veya FUHD video formatına dönüştürün

 • Tek tıklamayla herhangi bir YouTube Oynatma Listesini indirin

 • YouTube Shorts'u indirin

 • Sabit sürücünüzdeki herhangi bir video dosyasını tüm popüler dosya formatlarına dönüştürün

 • YouTube altyazılarını herhangi bir dilde indirin

.

Videoları İndirmenin En Önemli Nedenleri

 • Artık sinir bozucu video öncesi reklamlar veya ek açıklamalar yok

 • Kaldırılmaları durumunda videoları yedekleyin

 • Videoları oynatıcınızla uyumlu, video olmayan dosyalara dönüştürün

 • Çevrimdışıyken multimedyanıza erişin (seyahat ederken fi)

 • Arkadaşların hepsi bunu yapıyor. Evet doğru!

Viddly Plus Planı Size Daha Fazla Özellik Sunuyor!

Viddly Ücretsiz bir YouTube İndiricisidir

 • Ücretsiz YouTube indirme

 • 1080p'ye (Full HD) kadar video kalitesi

 • 128 Kbps'ye kadar ses kalitesi

 • Videoları doğrudan Viddly'de arayın veya herhangi bir YouTube URL'sini yapıştırın

En İyi YouTube İndiricisini Alın!

Viddly, 100 milyondan fazla indirme ve sayımla on yılı aşkın bir süredir video indiricilerine liderlik ediyor. Bi dene!

Şimdi İndirin

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

Viddly kullanarak videolar nasıl indirilir

Viddly'yi yükleyin

Viddly'yi indirmek için aşağıdaki düğmeye tıklayın. İndirme işlemine izin vermeniz ve bir hedef klasör belirtmeniz gerekebilir. İndirildikten sonra, kuruluma devam etmek için yürütülebilir dosyaya çift tıklayın.

Videoyu Seç

Yazılımın içinde bir videoyu aramak için bir anahtar kelime yazın. Alternatif olarak video URL'sini kopyalayabilirsiniz. Viddly, geçerli URL'leri otomatik olarak tanır ve bir indirme işleminin başlatılmasını önerir.

Formatı Seçin

Videoları çok çeşitli çözünürlüklerde ve formatlarda indirebilirsiniz. MP4 olarak 1080p mi yoksa Ultra Yüksek Çözünürlüklü 4K video mu istersiniz? Sorun değil!

İndirmek

İndirme düğmesine bastığınızda Viddly indirme hızını optimize edecek ve yalnızca gerekli olması durumunda bir dönüşüm başlatacaktır. Viddly şu anda piyasadaki en hızlı YouTube video indiricisidir!

Kullanıcılar Viddly Hakkında Ne Diyor?

Sadece bizim sözümüze güvenmeyin, insanların Viddly kullanımı hakkında neler söylediğini görün.

Ekibimiz, videoyla ilgili müşteri çalışmalarımız için Viddly'yi kullanmayı seviyor; çok sayıda içerik paylaşımı yapıyoruz ve Vidlly, müşterilerimizin kanallarından uzun biçimli içerik almamıza ve bunları kısa sürede Shorts, TikToks ve Reels'e dönüştürmemize yardımcı oluyor!

Sarah Johnson Testimonial Picture.
Sarah Johnson - Dijital Pazarlama Uzmanı

Viddly'nin her içerik oluşturucuya yardımcı olabileceği kesin! Çalma listesi indirmeyi o kadar sık ​​kullanıyorum ki... Öyle ki içerik araştırması yaparken vazgeçilmez aracım haline geldi. Video işleri ile çalışıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim!

David Chen Testimonial Picture.
David Chen - İçerik yaratıcı

Viddly, sosyal medya yöneticilerinin olmazsa olmazıdır. Videoları çeşitli formatlara indirme ve dönüştürme yeteneği bana ve tek kişilik ajansıma yıllar boyunca çok yardımcı oldu! Ah, bu arada - ücretsiz planları pek çok araç sağlıyor.

Emily Rodriguez Testimonial Picture.
Emily Rodriguez - Sosyal medya Yöneticisi

Sıkça Sorulan Sorular

Viddly hangi video formatlarını ve çözünürlüklerini indirebilir ve dönüştürebilir?

Viddly YouTube downloader Ücretsiz Sürümü, 1080p'ye kadar tüm çözünürlükleri destekler. Viddly Plus ile videoları YouTube'un sunduğu 4K ve 8K dahil herhangi bir çözünürlükte indirebilirsiniz. Mümkün olan en akıcı oynatmayı sağlamak için Viddly, 24, 30 veya 60 fps kare hızı desteği sağlar. Tam bir sürükleyicilik için Viddly, küresel 360° videoların indirilmesine ve dönüştürülmesine olanak tanır. Optimum oynatma için Google Cardboard gibi bir VR cihazı kullanmayı düşünebilirsiniz. Herhangi bir çevrimiçi videoyu MP4, WebM, 3GP veya AVI formatına dönüştürebilirsiniz. Dönüştürme, indirme sırasında veya zaten sabit sürücünüzde bulunuyorsa yerel dosya dönüştürme özelliği kullanılarak gerçekleştirilebilir.


Viddly ile YouTube Canlı Yayınlarını indirebilir miyim?

Evet yapabilirsin! Viddly Free, YouTube Canlı yayın indirmelerini 5 dakikayla sınırlar. Viddly Plus, herhangi bir kısıtlama olmaksızın sınırsız YouTube Canlı indirme olanağı sunar.


İndirdiğim dosyayı telefonuma nasıl aktarabilirim?

Hem bilgisayarınıza hem de telefonunuza Dropbox, Google Drive veya OneDrive gibi bir bulut barındırma hizmeti kurmanızı öneririz. Bu şekilde, senkronize edilmiş klasörünüze indirilen tüm dosyalara telefonunuzdan otomatik olarak erişilebilir.


Video indirmek için neden bir Android veya iOS uygulaması kullanmamalıyım?

Google Play veya Apple Store, telif hakkıyla korunan videoları indirmek için kullanılabilecek hiçbir uygulamaya asla izin vermez. Hal böyle olunca hiçbir yayıncı işlevsel bir uygulama sunamayacak. YouTube'dan indirme yapılmasına gerçekten izin veren herhangi bir uygulama, moderasyon ekibi tarafından hızla kaldırılacaktır. Başka bir deyişle, resmi uygulama mağazasında bulabileceğiniz herhangi bir uygulama, yalnızca hızlı para kazanmak için reklam göstermek amacıyla oluşturulmuş işe yaramaz bir tuzaktır. iPhone'unuzu rootlayabilir veya Android telefonunuza hileli bir APK yükleyebilirsiniz, ancak bunu yapmak güvenliğinizi ve gizliliğinizi riske atar. Mobil cihazlara yönelik virüs tarayıcıları henüz masaüstü bilgisayarlar kadar gelişmiş ve yaygın değil ve bilgisayar korsanları da bunu biliyor. Telefonunuz çıplak özçekimlerinizi sakladığınız yerdir 😅. Bu nedenle risk almamanızı ve mobil cihazınızdaki güvenlik mekanizmalarını devre dışı bırakmamanızı öneririz.


Masaüstü tabanlı bir indirici neden web tabanlı bir indiriciden daha üstündür?

Mükemmel soru! Aslında bunun birkaç iyi nedeni var. Öncelikle web siteleri sunucu kaynaklarını kullandığı için. Sunucu kaynakları ücretsiz değildir. Işıkları açık tutmak için web sitesi sahibinin indirmeleri belirli bir uzunlukta sınırlaması, video kalitesini kısıtlaması ve/veya para kazanmaya yönelik agresif stratejiler kullanması gerekir. Viddly bilgisayarınızda çalışır, bu nedenle dönüşümleri desteklemek için pahalı sunuculara ihtiyacımız yoktur. Bazı kullanıcılarımız Viddly Plus'a para ödediği için geliştiricilerimizi karanlık taktiklere başvurmadan besleyebiliyoruz. Viddly'nin KeepVid, Y2Mate, SaveMedia, YooDownload, FlvTo, YTMP3 veya Youzik gibi web sitelerinden neden üstün olduğunu özetlemek gerekirse: Video uzunluğu veya çözünürlüğü konusunda sınırlama yok Birden fazla indirme yaparken çok daha hızlı. Tek tıklamayla oynatma listelerinin tamamını indirin Altyazı ve canlı video akışları desteği. Rahatsız edici veya gölgeli reklamlar yok Daha iyi gizlilik kontrolleri


YouTube ve diğer web sitelerinden video indirmek yasal mıdır?

Kişisel kullanım için video indirmek yasa dışı değildir. Bazı durumlarda, videoların ticari nedenlerle indirilmesi de, bu nedenler adil kullanım kapsamında olduğu sürece yasal olabilir. Belirli videolar için sağladıkları indirme düğmesini kullanmayarak YouTube'un Hizmet Şartlarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Yine de kimsenin bu yüzden yasaklandığını veya başının belaya girdiğini duymadık. Başka bir zamanda veya İnternet bağlantısı olmayan bir cihazda izlemek üzere video paylaşım web sitesinden içerik indirmenin zaman kaydırmayla aynı amaca sahip olduğuna ve adil kullanım olarak değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu emsal Betamax davasında belirlendi. Bu nedenle telif hakkı olmayan videoların indirilmesi tamamen yasaldır. Creative Commons kapsamında lisanslanmayan herhangi bir videoyu indirmek için her zaman telif hakkı sahibinden izin istemenizi öneririz.


Viddly'yi Kurun ve İndirmeye Başlayın

En yeni ücretsiz Viddly indirici sürümünü edinin ve YouTube videolarınızı birkaç saniye içinde indirin!

Şimdi İndirin

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

Viddly, telif hakkı olmayan veya adil kullanım amaçlı videoları indirmeyi amaçlamaktadır.
(a) içerik sahibi olmadığınız, (b) içerik sahibinden izin almadığınız veya (c) malzemeleri yalnızca adil kullanım amacıyla kullanmayı planlamadığınız sürece, telif hakkıyla korunan malzemenin indirilmesine göz yummayız.

Yasal

Yardım

© Viddly 2024 -

Vitzo tarafından ☕ ile yapılmıştır