YouTube Videoları Nasıl İndirilir?

YouTube.com dünyanın en popüler video barındırma sitesidir. Milyonlarca kişi çeşitli nedenlerle Viddly'yi kullanarak her gün YouTube videolarını indiriyor. Bazıları YouTube videolarını çevrimdışı izlemek için kaydederken, diğerleri video klipleri adil kullanım hükmü kapsamında yeniden kullanmak isteyebilir.

Viddly'yi Ücretsiz İndirin

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

.

YouTube Videolarını İndirme Kılavuzu

Viddly ile şunları yapabilirsiniz:

  • Müzik veya podcast'ler için YouTube videolarını MP3'e dönüştürün.

  • YouTube videolarını 720p, 1080p, 4K veya 8K çözünürlükte MP4 olarak indirin.

  • YouTube videolarını MP4 veya MP3'e dönüştürün.

Viddly, videoları veya oynatma listelerinin tamamını saniyeler içinde indirmeyi kolaylaştırır. Kendiniz denemek ister misiniz? Başlamak için aşağıdaki kolay adımları izleyin!

1. Adım: Viddly'yi yükleyin - 1 Numaralı YouTube İndiricisi

Yükleyiciyi güvenli indirme sunucumuzdan almak için İndir düğmesine tıklayın. İndirme işleminizin %100 güvenli olduğundan emin olmak için dosyalarımızı sürekli olarak tarıyoruz.

2. Adım: İndirilecek Videoyu veya Oynatma Listesini seçin

Bir videoyu veya oynatma listesini iki yoldan biriyle seçebilirsiniz;

  • Bir arama terimi girin ve sonuçların açılmasını bekleyin.

  • Tarayıcınızdan bir YouTube videosunu veya oynatma listesi URL'sini kopyalayın/yapıştırın.

Ürünümüzün kullanıcı arayüzüne kafayı takarak sayısız saatler harcadık. İndirme işlemlerini hızlı ve kolay hale getirmek, yalnızca tek tek videolar için değil aynı zamanda tüm oynatma listeleri için de önceliğimizdir. Tek bir ses dosyasını indirmenin, tüm eğitim videoları kitaplığını indirmek kadar kolay olmasını sağlamak istedik.

.

Adım 3: "İndir" Düğmesine basın!

Varsayılan olarak Viddly, YouTube videonuzu tam HD (1080p) kalitesinde bir MP4 dosyası olarak indirir; ancak 128 Kbps veya 192 Kbps kalitesinde ses içeren bir MP3 dosyası da indirebilirsiniz.

Ayrıca, mevcutsa 4K ve hatta 8K çözünürlükteki dosyaları da indirebilirsiniz .

Alternatif olarak şu formatlar da desteklenir: AVI, Vorbis ve AAC.

Alt yazıları veya alt yazıları indirmek için mevcut dillerden herhangi birini seçmek üzere "CC Düğmesine" tıklayın.

.

Ayrıca şunları da yapabilirsiniz:

That's it! Watch your Video!

Viddly sayesinde artık patlamış mısırınızı alıp en sevdiğiniz videoları istediğiniz yerde, hatta İnternet bağlantınız olmasa bile izleyebilirsiniz!

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

YouTube Video İndirici

Herhangi bir YouTube URL'sini herhangi bir cihazda görüntüleyebileceğiniz MP4, AVI veya diğer popüler dosya formatına dönüştürebilen Viddly YouTube video indiricisini kullanın!

Kullanımı Ücretsiz!

Viddly, YouTube'dan her türlü videoyu indirebilen bir YouTube video indiricisidir... Tamamen ücretsiz! İndirmeleri planlamak istiyorsanız veya daha güçlü video indirme özelliklerine ihtiyaç duyuyorsanız ücretli planlar mevcuttur!

720p veya 1080p'den 4K'ya (hatta 8k) Kalite

YouTube videolarını istediğiniz çözünürlükte indirebilirsiniz! 720p'den 1080p'ye ve hatta 2K, 4K veya 8K mp4 videolar.

Hızlı İndirmeler

Viddly, YouTube'dan MP4'e indirmelerinizi ultra hızlı yapabilmenizi sağlayan üst düzey bir YouTube Video indirme yazılımıdır !

MP4/3'e dönüştür

YouTube video indiricimiz videonuzu farklı video veya ses formatlarına dönüştürebilir. Yalnızca YouTube'dan MP4'e dönüştürücü değil, aynı zamanda videoları ihtiyacınız olan herhangi bir formata dönüştürebilen bir indirici!

Aynı Anda Birden Fazla Video İndirme!

Birden fazla YouTube videosunun indirilmesine mi ihtiyacınız var? Yoksa tüm çalma listesi mi? Kanal? Hepsi ve daha fazlası Viddly ile mümkün!

Güvenli İndirmeler

En güvenli YouTube video indirme deneyimini elde ettiğinizden emin olmak için uygulamamız, videoları PC'nize/Mac'inize güvenli bir şekilde indirmenize ve ardından bunları herhangi bir mobil cihaza (eğer ihtiyacınız varsa!) taşımanıza olanak tanır.

Limit yok

YouTube'dan birden fazla video indirmeye mi ihtiyacınız var? İhtiyacınız olan herhangi bir video veya ses dosyası formatında veya kalitede, uzun veya kısa YouTube videolarını ardı ardına indirin!

YouTube Videolarını İndirmeyle İlgili Sorular

Birisi neden YouTube'dan video indirsin ki?

YouTube videolarını MP3 veya MP4 formatına dönüştürüp yerel sabit sürücünüzde saklamanın birçok potansiyel nedeni vardır. Örneğin;

Videonun sahibi, istediği zaman videoyu kaldırabilir ve bu, beklediğinizden çok daha sık gerçekleşir. Videonun yedeğini yerel olarak kaydederek her zaman erişime sahip olacağınızdan emin olursunuz.

Seyahat ederken düşük bant genişliğine sahip ağlarla karşılaşabilir veya hiç İnternet bağlantınız olmayabilir. Uçarken veya seyahat ederken YouTube içeriğini izlemek istiyorsanız ara belleğe alma veya kesintileri önlemek için YouTube videolarını indirmek en iyi seçenektir!

Tüm cihazlar YouTube uygulamasını desteklemez. YouTube ile uyumlu olmayan bir iPod'unuz veya multimedya oynatıcınız varsa, öncelikle videoları MP4'e veya müziği MP3'e dönüştürmeniz en iyisidir.

Bir içerik oluşturucu olarak, bir noktada muhtemelen diğer kişilerin YouTube videolarının kliplerini kullanmak isteyeceksiniz.

Arkadaşlarınızla veya ailenizle büyük bir video paylaşmak istiyorsanız bunu YouTube'a yükleyebilir ve Viddly'yi kullanarak indirmelerini önerebilirsiniz. Bu şekilde WeTransfer, Dropbox, Google Drive vb. gibi bir dosya barındırma veya dosya aktarım hizmeti için pahalı bir abonelik ödemek zorunda kalmazsınız.

YouTube Red'e erişiminiz yoksa, videoları indirmek, video oynatımı sırasında reklamlar nedeniyle kesintileri önlemenin bir yoludur.

Gizliliğin korunması için bir YouTube videosunu izlemek yerine indirmek isteyebilirsiniz. Bir YouTube videosu izlediğinizde hem videonun sahibi hem de YouTube, videonun hangi bölümlerini izlediğinize, hangi cihazda izlediğinize ilişkin bilgilere erişebilir ve oturum açmışsanız bu bilgileri hesabınıza bağlayabilir. gizlilik söz konusu olduğunda kaydedin. Daha önce İngiltere'de 'savunmasız genç beyinleri etkilemek' amacıyla yüksek hedefli reklamlar yayınladıkları için davalarla karşı karşıya kalmışlardı. YouTube ayrıca kişisel verileri izinsiz topladığı için 136 milyon dolar para cezasına çarptırıldı .


YouTube videolarını indirmek yasal mı?

YouTube, Hizmet Şartlarında, indirme düğmesi dışında herhangi bir yöntemle içerik indirmemeniz gerektiğini belirtir. Ancak çoğu ülkede videoların indirilmesi kişisel kullanım için yasaldır veya adil kullanım hükmü kapsamındadır.

YouTube'un Hizmet Şartları'nda özellikle şunlar belirtiliyor:
Söz konusu içerik için Hizmette YouTube tarafından görüntülenen bir 'indirme' veya benzer bir bağlantı görmediğiniz sürece herhangi bir içeriği indirmeyeceksiniz. YouTube'un veya içeriğe ilişkin ilgili lisans verenlerin önceden yazılı izni olmadan herhangi bir içeriği başka amaçlarla kopyalayamaz, çoğaltamaz, dağıtamaz, iletemez, yayınlayamaz, görüntüleyemez, satamaz, lisanslayamaz veya başka bir şekilde istismar edemezsiniz.

Teknik olarak YouTube yalnızca bu seçeneği açıkça sağladıkları videoları indirmenize izin verir. Ancak YouTube bu politikayı uygulamamaktadır çünkü yasal açıdan kazanmaları neredeyse imkansızdır.

Birçok ülkedeki telif hakkı yasası, örneğin Kanada ve AB üye devletlerinde, telif hakkıyla korunan içeriğin kişisel kullanım için indirilmesine bir dereceye kadar izin vermektedir.

Uzun lafın kısası, telif hakkı olmayan içeriğin indirilmesi hiçbir şekilde yasa dışı değildir . Telif hakkıyla korunan içeriği indirmek istiyorsanız telif hakkı sahibinden izin istemeniz gerekir .


Herhangi bir video indirirsem YouTube beni yasaklayacak mı?

YouTube 2015 yılında kurulduğundan beri bunun tek bir örneğini bile duymadık. Video indiren kullanıcıları yasaklamak niyetinde olsalar bile, YouTube'un bir videoyu yalnızca izleyip izlemediğinizi veya indirip indirmediğinizi tespit etmesi neredeyse imkansız olacaktır.


YouTube videolarını indirmenin en hızlı yolu nedir?

Tek bir videoyu veya oynatma listesinin tamamını indirme konusunda Viddly'den daha hızlı başka bir uygulama bulamadık. Hem gereken tıklama sayısını hem de URL'nin yapıştırılmasından dosyanın oynatılmaya hazır hale gelmesine kadar ölçülen indirme hızı dahil toplam süreyi dikkate aldık. Daha hızlı bir uygulama bulursanız lütfen bize bildirin !


YouTube videolarını indirmenin en güvenli yolu nedir?

Aşağıdaki çevrimiçi YouTube indiricilerini test ettik ve hepsinde gizlilik ihlallerinden kötü amaçlı yazılım tanıtımına kadar çeşitli sorunlar bulunduğunu gördük;

OnlineVideoConverter: Yalnızca 360p çözünürlük sunuldu. Hiçbir indirme gerçekleşmedi. Media Player güncellemesi adı altında bilinmeyen bir yürütülebilir dosya yüklenmeye çalışılırken yeni bir sekme açıldı.

SaveFrom: Bildirim görünümüne bürünen sahte bir virüs tarayıcı reklamı, kötü amaçlı yazılım indirmeye çalıştı. Uzun süre bekledikten sonra bir hata oluştu.

YT1s: Maksimum kalite 720p'dir. Site, tarayıcı bildirimleri sağlamak için erişim istedi.

Y2Mate.guru: Sunulan maksimum kalite 720p'dir. Daha yüksek çözünürlüklü dosyalar ses içermez. Site, kullanıcıları bir ödül kazandıklarını düşünmeleri için kandırmak amacıyla yanıltıcı bir reklamı tetikliyor.

YTMP3.cc: Yanıltıcı indirme ve oynatma düğmeleri, kumar ve yetişkinlere yönelik sitelere yönelik reklamları tetikler. Bir hata nedeniyle hiçbir videoyu indiremedik.

Bu nedenle YouTube videolarını yüksek çözünürlükte indirmek istiyorsanız masaüstü tabanlı bir YouTube indiricisi önerilir.


iOS veya Android için YouTube indiricileri güvenli midir?

Maalesef ne Google Play mağazası ne de Apple mağazası, YouTube'dan indirilen uygulamaların veya APK'ların listelenmesine izin vermez. Cihazınızda anti-virüs korumasını köklendirmeniz veya başka bir şekilde devre dışı bırakmanız gerekeceğinden, mobil cihazlar için herhangi bir YouTube indiricisini kullanmamanızı önemle tavsiye ederiz.


Diğer YouTube İndirici Özellikleri

Milyonlarca YouTube yaratıcısı, sosyal medya kullanıcısı, YouTube premium kullanıcısı, YouTube Studio'yu kullanan YouTube kanal sahibi ve diğer video düzenleme profesyonelleri Viddly'yi her gün iş veya eğlence için kullanıyor! Viddly, YouTube uygulamanızı sonuna kadar kullanmanızı sağlayan, optimize edilmiş harika üçüncü taraf uygulamalarından biridir! Viddly kullanarak YouTube videolarını indirmek kolaydır.

Viddly, telif hakkı olmayan veya adil kullanım amaçlı videoları indirmeyi amaçlamaktadır.
(a) içerik sahibi olmadığınız, (b) içerik sahibinden izin almadığınız veya (c) malzemeleri yalnızca adil kullanım amacıyla kullanmayı planlamadığınız sürece, telif hakkıyla korunan malzemenin indirilmesine göz yummayız.

Yasal

Yardım

© Viddly 2024 -

Vitzo tarafından ☕ ile yapılmıştır