🥵 Sıcak Yaz mı? Viddly Plus ile içeride kalın, %15 İNDİRİM 👉 HOT15 Kodu 👈. Sadece 20 Temmuz'a kadar!

Şimdi sahip ol!

YouTube Shorts'u İndirin

Herhangi bir YouTube kısa çevrimiçi video bağlantısını bir video dosyasına dönüştürün! YouTube kısa video indiricimiz, tek tıklamayla kısa video indirmenize olanak sağlar!

Viddly'yi Ücretsiz İndirin

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

.

YouTube Shorts Videoları Nasıl İndirilir?

YouTube kısa videosunu indirmek için yalnızca birkaç basit adımı uygulamanız gerekecek!

Viddly'yi edinin

Tüm YouTube içeriğinde çalışan son teknoloji ürünü video indiriciyi edinin - Viddly video indirme uygulaması!

Shorts URL'sini Yapıştırın veya Arayın

YouTube uygulamasını açın, video URL'nizi kopyalayın ve Viddly URL alanına yapıştırın!

Viddly şu şekilde çalışır:

  • YouTube Shorts arama motoru

  • YouTube Kanalı arama motoru

  • YouTube Oynatma Listesi arama motoru

Viddly ayrıca ister video, ister kanal veya oynatma listesi olsun, tüm YouTube URL'lerini anlar!

.

Formatı Seçin

Viddly harika bir kısa video indiricisidir, dolayısıyla MP4, AVI ve hatta ses gibi birçok farklı indirme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Viddly'nin desteklediği formatlar:

  • MP4

  • MOV

  • AVİ

  • MP3

.

Diğer en popüler dosya formatlarının yanı sıra! 4K ve hatta 8K gibi popüler çözünürlükler dahil.

Shorts'u indirin!

İndirme düğmesine basın ve indirdiğiniz videonun keyfini çıkarın!

Ayrıca şunları da yapabilirsiniz:

  • Çalma listelerini indir

  • Kanalları indir

  • Birden fazla formatta indirme (aynı anda fi ses ve video dosyaları)

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

YouTube Shorts Video İndiricisi

YouTube short, YouTube'un yakın zamanda tanıttığı yeni bir video formatıdır. Bu videolar Instagram Reels, TikTok Videoları veya telefon için optimize edilmiş diğer kısa video formatlarına benzer. Artık kısa videoları anında indirebilir, ayrıca Viddly ile daha birçok harika şey yapabilirsiniz!

Kullanımı Ücretsiz!

Viddly, YouTube'dan her türlü videoyu indirebilen bir YouTube kısa video indiricisidir... Tamamen ücretsiz! İndirmeleri planlamak istiyorsanız veya daha fazla video indirme özelliğine ihtiyacınız varsa fiyatlandırma planlarımıza göz atın!

Dikey Video

YouTube short'ları 9:16 video en boy oranına sahiptir ve bu da Shorts'u dikey bir video formatı haline getirir. Herhangi bir Shorts videosunu mümkün olan en yüksek çözünürlükte indirebilirsiniz!

Hızlı İndirmeler

Viddly, YouTube kısa videolarınızı cihazınıza ultra hızlı indirmenizi sağlayan üst düzey bir YouTube video indirme yazılımıdır!

MP4/3'e dönüştür

YouTube shorts indiricimiz, Shorts videonuzu farklı video veya ses formatlarına dönüştürebilir. Video URL'nizi yapıştırın, bir dosya formatı seçin ve indirme düğmesine basın!

Çoklu Kısa Video İndirme

Birden fazla kısa klip indiricisine mi ihtiyacınız var? YouTube kısa videonuzun yalnızca bir klibini mi indirmek istiyorsunuz? Hepsi ve daha fazlası YouTube kısa video indiricisiyle mümkün!

Güvenli İndirici

En güvenli YouTube kısa video indirme deneyimini sunduğumuzdan emin olmak için uygulamamız, videoyu PC'nize/Mac'inize güvenli bir şekilde indirmenize ve ardından bunları herhangi bir mobil cihaza (eğer ihtiyacınız varsa!) taşımanıza olanak tanır.

Limit yok

YouTube'dan birden fazla kısa biçimli video indirmeye mi ihtiyacınız var? İhtiyacınız olan herhangi bir video veya MP3 dosyasındaki kısa veya uzun YouTube videolarını ardı ardına indirin!

YouTube Shorts'u İndirmeyle İlgili Sorular

YouTube kısa video indirmeyle ilgili en sık sorulan soruların tümünü içeren SSS bölümümüz burada!

YouTube Shorts'u İndirebilir miyim?

Evet. YouTube kısa videolarından bilgisayarınıza veya çevrimiçi bulut sürücünüze video kaydedebilir ve bunları istediğiniz cihazdan izleyebilirsiniz!


YouTube Shorts'u Masaüstü veya Dizüstü Bilgisayarıma İndirebilir miyim?

Evet! YouTube shorts platformundan Masaüstü veya Dizüstü bilgisayarınıza video indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bağlantıyı kopyalayın, yapıştırın ve indirin.


YouTube kısa videolarını iPhone/Android mobil cihazıma indirebilir miyim?

Evet. Bunu güvenli bir şekilde yaptığınızdan emin olmak için YouTube videolarını MAC veya PC'nize indirmeniz ve ardından bunları iPhone veya Android mobil cihazınıza göndermeniz gerekir.


YouTube Shorts'u İndirmek Yasal mı?

Evet. Telif hakkı olmayan videoları veya adil kullanım amacıyla indirebilirsiniz. Aşağıdaki durumlar dışında, telif hakkıyla korunan materyali indirmediğiniz sürece tamamen yasaldır: içerik sahibi değilseniz, içerik sahibinden izin almadıysanız veya materyalleri yalnızca adil kullanım amacıyla kullanmayı planlamıyorsanız.


Diğer YouTube İndirici Özellikleri

Milyonlarca YouTube yaratıcısı, sosyal medya kullanıcısı, YouTube premium kullanıcısı, YouTube Studio'yu kullanan YouTube kanalı sahibi ve diğer video düzenleme profesyonelleri, Viddly'yi her gün iş veya eğlence için kullanıyor!Viddly, optimize edilmiş muhteşem üçüncü taraf uygulamalardan biridir. YouTube uygulamanızı sonuna kadar kullanıyorsunuz! Viddly'yi kullanarak youtube videolarını indirmek kolaydır.

Viddly, telif hakkı olmayan veya adil kullanım amaçlı videoları indirmeyi amaçlamaktadır.
(a) içerik sahibi olmadığınız, (b) içerik sahibinden izin almadığınız veya (c) malzemeleri yalnızca adil kullanım amacıyla kullanmayı planlamadığınız sürece, telif hakkıyla korunan malzemenin indirilmesine göz yummayız.

Yasal

Yardım

© Viddly 2024 -

Vitzo tarafından ☕ ile yapılmıştır