🥵 Sıcak Yaz mı? Viddly Plus ile içeride kalın, %15 İNDİRİM 👉 HOT15 Kodu 👈. Sadece 20 Temmuz'a kadar!

Şimdi sahip ol!

YouTube'u MP4'e dönüştürün

Herhangi bir YouTube çevrimiçi video bağlantısını bir MP4 video dosyasına dönüştürün! Viddly YouTube MP4 indiricisi, herhangi bir YouTube videosunu tek bir tıklamayla MP4'e dönüştürmenize olanak tanır!

Viddly'yi Ücretsiz İndirin

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

.

YouTube Videoları MP4'e Nasıl Dönüştürülür ?

YouTube, Android veya iOS uygulamalarında çevrimdışı görüntülemek üzere bazı videoları indirmenize izin verse de (yalnızca YouTube Premium'unuz varsa ve yalnızca bunları indirdiğiniz cihazda izlemek için), çıkarmak veya indirmek istiyorsanız Viddly'ye ihtiyacınız olacaktır. YouTube'dan MP4 dosyaları.

Adım 1: Viddly YouTube'dan MP4 Converter'a yükleyin

Viddly'nin yükleyicisini indirmek için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Dosyayı çift tıklatarak, diğer uygulamalarda olduğu gibi yükleyebilirsiniz. İndirme işleminin güvenli olduğundan emin olmak için sunucularımızı sürekli olarak tarıyor ve izliyoruz.

Adım 2: MP4'e dönüştürülecek bir YouTube videosu seçin

Viddly, MP4 dönüşümü için bir video seçmenin birkaç yolunu sunar;

  • Bir YouTube video URL'sini kopyalayıp yapıştırın.

  • Bir anahtar kelime girin ve arama sonuçlarından bir video seçin.

  • Sabit sürücünüzde mevcut bir dosyayı seçin.

.

Çevrimiçi YouTube'dan MP4'e dönüştürücülerin aksine, videoları indirmek ve bunları tek tek MP4'e dönüştürmekle sınırlı değilsiniz. Bunun yerine, farenizin tek bir tıklamasıyla YouTube oynatma listesinin tamamını MP4 olarak indirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı hakkında konuşun! Büyük oynatma listeleriyle veya bir kanalın tamamıyla uğraşırken bunun size ne kadar zaman kazandırabileceğini bir düşünün!

Adım 3: İndirme düğmesini parçalayın!

Varsayılan olarak Viddly, MP4 dosyalarını 1080p kalitesinde indirir, ancak bunlar mevcutsa 4K veya 8K olarak indirmeyi seçebilirsiniz. Bu, 720p ile sınırlı olan çevrimiçi MP4 indiricilerden çok daha iyi!

Aslında, çevrimiçi YouTube'dan MP4'e dönüştürme web siteleri, daha yavaş olmaları ve rahatsız edici reklamlarla dolu olmalarının yanı sıra, genellikle tam HD kalitesinde MP4 indirmeleri sunmazlar.

Viddly size YouTube videolarını daha hızlı ve daha az sorunla yüksek tanımlı MP4 dosyalarına dönüştürme şansını sunarken neden düşük çözünürlüklü indirmelerle yetinesiniz ki?

.

Ayrıca şunları da yapabilirsiniz:

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

YouTube'dan MP4'e Video İndirici

Herhangi bir YouTube URL'sini herhangi bir cihazda görüntüleyebileceğiniz bir MP4 dosyasına dönüştürmek için Viddly Youtube'dan MP4'e video dönüştürücüyü kullanın!

Kullanımı Ücretsiz!

Viddly, YouTube'dan her türlü videoyu indirebilen bir YouTube MP4 video indiricisidir... Tamamen ücretsiz! İndirmeleri planlamak istiyorsanız veya daha gelişmiş video indirme özelliklerine ihtiyacınız varsa ücretli bir planımız var!

720p veya 1080p'den 4K'ya (hatta 8k) Kalite.

YouTube videolarını istediğiniz çözünürlükte indirebilirsiniz! 720p'den 1080p'ye ve hatta 2K, 4K veya 8K MP4 videolar.

Hızlı İndirmeler

Viddly, YouTube'dan MP4'e indirmelerinizi ultra hızlı yapabilmenizi sağlayan üst düzey bir Youtube Video indirme yazılımıdır!

MP4/3'e dönüştür

YouTube video indiricimiz videonuzu farklı video veya ses formatlarına dönüştürebilir. Sadece video URL'sini yapıştırın, dosya formatını seçin ve indirme düğmesine basın!

Çoklu Video İndirme

Birden fazla MP4'ün indirilmesine mi ihtiyacınız var? Canlı yayınları indirmek ister misiniz? Kanallar mı? Çalma listeleri ? Tüm bunlar ve daha fazlası Viddly YouTube video indiricisiyle mümkün.

Güvenli İndirici

En güvenli YouTube video indirme deneyimini elde ettiğinizden emin olmak için uygulamamız, videoyu PC'nize/MAC'nize güvenli bir şekilde indirmenize ve ardından herhangi bir mobil cihaza (eğer ihtiyacınız varsa!) taşımanıza olanak tanır.

Limit yok

YouTube'dan birden fazla MP4 video indirmeye mi ihtiyacınız var? İhtiyacınız olan herhangi bir video veya ses dosyası formatında veya kalitede, kısa veya uzun videolardan sonra YouTube videolarını indirin!

YouTube Videolarını MP4'e Dönüştürme Hakkında Sorular

YouTube videolarını neden MP4 dosyaları olarak indirmeliyim?

Herkesin sebepleri farklı olacaktır ancak kullanıcılarımızın bizimle paylaştığı en yaygın sebepler şunlardır;

  • Kaldırılmaları ihtimaline karşı YouTube videolarını yedekleyin.

  • Seyahat ederken veya yüksek hızlı İnternet bağlantısı olmadan YouTube videolarına erişin.

  • YouTube videolarını, YouTube uygulamasını desteklemeyen bir MP4 oynatıcıya aktarın.

  • İnternet bağlantınız yavaş veya kesintili olduğunda YouTube videolarını ara belleğe alma olmadan oynatın.

  • İçerik oluşturucuysanız bunları düzenleyebilmek için YouTube videolarını MP4'e dönüştürün.

  • WeTransfer, Dropbox veya benzeri ücretsiz dosya paylaşım hizmetleri için fazla büyük olan videoları arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşın.


Viddly neden çevrimiçi bir YouTube'dan MP4'e dönüştürücüden daha iyidir?

YouTube'dan MP4'e dönüştürme hizmetleri sunan çok sayıda web sitesi var, ancak test ettiğimiz sitelerin hepsinde aynı sorunlar yaşanıyor;

Web tabanlı YouTube'dan MP4'e dönüştürücüler ücretsizdir çünkü ürün sizsiniz. Doğru, birisinin bu dönüşümleri gerçekleştiren sunucular için ödeme yapması gerekiyor ve bu web yöneticilerinin bir hayır kurumu hizmeti yürütmediğinden emin olabilirsiniz. Çoğu bunu, araya giren reklamlar göstererek ve mümkün olduğunca çok sayıda reklam sunmanız için çemberlerin içinden geçmenizi sağlayarak yapacaktır. Diğerleri casus yazılım veya kötü amaçlı yazılım dağıtacak kadar ileri gidecektir. Viddly, boşta kalan CPU döngülerinizi kullandığı için harici sunuculara ihtiyaç duymaz.

Barındırılan bir YouTube'dan MP4'e hizmeti gizliliğinizi korumaz. Sunucularının saldırıya uğraması veya ele geçirilmesi durumunda IP adresinizi, indirdiğiniz videoları ve zaman damgalarını içeren bir günlük dosyası olacaktır. Bir VPN sağlayıcı bir miktar koruma sağlayabilir, ancak neden bunun yerine Viddly kullanmıyorsunuz? Yazılımımız gizliliğinizi ihlal edebilecek merkezi bir veritabanı bırakmayacaktır.

Çevrimiçi MP4 indiricileri çalma listelerini desteklemez. 100'den fazla video içeren bir oynatma listesini indirmek için saatler harcarsınız. Viddly, farenizin yalnızca iki tıklamasıyla YouTube oynatma listesinin tamamını indirebilir ve MP3 veya MP4 formatına dönüştürebilir!

YouTube'dan MP4'e en popüler 10 indiriciyi test ettik. Hepsi aynı sorunlardan muzdarip; izinsiz giren veya zararlı pop-up veya pop-under reklamlar, sınırlı gizlilik koruması ve toplu indirme özelliklerinin eksikliği. Buna, bu yazının yazıldığı sırada YT1S, YTMP3, ClipConverter, YTMP4.Top, X2Convert, VideoMP3Convert, Keepvid, YouTubeToMP3, Videovor, YouTubeMP4.to ve FLVTO dahildir.


YouTube'u MP4 olarak indirmek için bir mobil uygulama kullanabilir miyim?

Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi YouTube, Google'ın da sahibi olan holding şirketi Alphabet'e aittir. Bilin bakalım Alphabet'in başka neleri var? Doğru, Android Play Store. Google, videoların YouTube platformundan çıkmasını istemediğinden, YouTube videolarının MP4 dosyası olarak indirilmesini destekleyen hiçbir Play Store uygulamasına asla izin vermeyecektir.

Apple, uygulama mağazalarını denetlerken de aynı derecede kısıtlayıcı. iTunes'un sahibi olduklarından ve insanların telif hakkıyla korunan herhangi bir materyali indirmelerini engelleme konusunda çıkarları olduğundan, bu işlevi sunan tüm uygulamaları kaldırırlar. Bir kopyayı kişisel kullanım için mi yoksa adil kullanım doktrini kapsamında mı istediğiniz onlar için önemli değil.

YouTube'dan MP4'e dönüştürme uygulaması yüklemek için telefonunuzu jailbreak yapmak mümkündür. Ancak bunu tavsiye etmiyoruz çünkü garantinizi geçersiz kılabilir ve telefonunuzu tuğlalayabilir veya en azından telefonunuzun güvenliğini ciddi şekilde tehlikeye atabilir.

Peki bir YouTube videosunu telefonunuza MP3 veya MP4 olarak indirmek isterseniz ne yapmalısınız? Viddly'nin nasıl yardımcı olabileceğini görmek için okumaya devam edin.


YouTube videolarını telefonuma MP4 formatında nasıl aktarabilirim?

Viddly ile YouTube videolarını MP4 olarak indirmek ve ardından otomatik olarak telefonunuza aktarmalarını sağlamak çocuk oyuncağı. Tek yapmanız gereken şunlar;

Viddly'yi indirip yükleyin.

Google Drive Yedekleme ve Senkronizasyon , Dropbox , Box , OneDrive veya Mega gibi herhangi bir bulut depolama sağlayıcısının masaüstü senkronizasyon uygulamasını yükleyin.

Viddly'nin indirme klasörü konumunu yerel sabit sürücünüzdeki bulut depolama klasörünüzün konumuyla değiştirin.

Bulut depolama sağlayıcısının uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Bu kadar! İndirilen tüm dosyalar artık telefonunuzla senkronize edilecektir. Viddly ile bir YouTube oynatma listesinin tamamını MP4 formatında indirmeniz yalnızca bir veya iki tıklama alacaktır. Yine de, bunu hiçbir insan etkileşimi gerektirmeyecek şekilde daha da otomatikleştirmek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, bir oynatma listesinde veya kanalda görünen herhangi bir yeni videoyu otomatik olarak indirmek için VDownloader'ı kullanabilirsiniz.


Diğer YouTube İndirici Özellikleri

Milyonlarca YouTube yaratıcısı, sosyal medya kullanıcısı, YouTube premium kullanıcısı, YouTube Studio'yu kullanan YouTube kanal sahibi ve diğer video düzenleme profesyonelleri Viddly'yi her gün iş veya eğlence için kullanıyor! Viddly, YouTube uygulamanızı sonuna kadar kullanmanızı sağlayan, optimize edilmiş harika üçüncü taraf uygulamalarından biridir! Viddly kullanarak YouTube videolarını indirmek kolaydır.

Viddly, telif hakkı olmayan veya adil kullanım amaçlı videoları indirmeyi amaçlamaktadır.
(a) içerik sahibi olmadığınız, (b) içerik sahibinden izin almadığınız veya (c) malzemeleri yalnızca adil kullanım amacıyla kullanmayı planlamadığınız sürece, telif hakkıyla korunan malzemenin indirilmesine göz yummayız.

Yasal

Yardım

© Viddly 2024 -

Vitzo tarafından ☕ ile yapılmıştır