Mutlu ol, Plus'a git!

Bazı insanlar reklamlardan nefret ediyor ve bunun çok iyi bir nedeni var. Bu nedenle, yazılımımızda yer alan tüm reklamları ortadan kaldıran ve çok çeşitli ödeme seçeneklerine ek olarak 30 günlük para iade garantisi sunan, inanılmaz derecede uygun fiyatlı bir ürün olan Viddly Plus'ı geliştirdik!

Plus sürümü, reklamsız olmasının yanı sıra, onu rakiplerinden ayıran ve sektörün en iyisi olmasına yardımcı olan gerçekten harika özelliklere sahiptir. Tercih ettiğiniz planı seçin ve eğlenin!

Temel
Sonsuza kadar özgür!

Reklamlar tarafından desteklenmektedir

Video altyazılarını çıkarın

Günde 5 indirme

Günde 2 çalma listesi indirme

Full HD'ye kadar video kalitesi

128Kbps'de ses indirmeleri

5 dakikalık canlı yayın kaydı

URL kopyalanırken otomatik video indirilmiyor

Artı
İhtiyaç duyabileceğiniz tüm video indirme özellikleri!
US$24.99

Reklamsız!

Sınırsız indirme

60 fps'de Full HD, 4K ve 8K videolar

MP3'ü 320 Kbps'de indirin

URL kopyalanırken videoları otomatik olarak indirin

YouTube kanallarını ve oynatma listelerini indirin

YouTube canlı yayın kaydı

Videoyla birlikte altyazıları çıkarın

Aynı anda 2 cihaza kadar kullanın!

Accepted Payment Methods:
American Express
Apple Pay
Discover
Google Pay
JCB
MasterCard
Multibanco
PIX
Rupay
Visa

İnsanlar Viddly hakkında ne söylüyor?

Düzenli Viddly kullanıcılarının söylediklerine dikkat edin; bunlar yalnızca bizim fikirlerimiz değildir.

Viddly'nin premium özellikleri her kuruşa değer. Reklamsız ve sınırsız indirme sayesinde kesintisiz olarak yaratmaya odaklanabiliyorum. Çalışmalarım çok sayıda 4K indirme gerektiriyor; Viddly sayesinde projelerim her zaman birinci sınıf oluyor. Viddly'yi kullanmaya o kadar alıştım ki!

Michael Thompson Testimonial Picture.
Michael Thompson - Film yapımcısı

Viddly'nin ücretli özellikleri benim için oyunun kurallarını değiştirdi. YouTube'da her zaman ihtiyacım olan pek çok harika ses var ve Viddly bana bunu ses prodüksiyonlarım için yüksek kaliteli ses olarak sağlıyor. Yıllardır Viddly kullanıyorum, beni bir kez bile hayal kırıklığına uğrattığını söyleyemem! Tamamen tavsiye ederim!

Jessica Lee Testimonial Picture.
Jessica Lee - Müzik yapımcısı

Viddly'nin premium planı öğretme sürecimi kolaylaştırdı. Otomatik URL algılama ve tüm YouTube kanallarını ve oynatma listelerini indirme yeteneği sayesinde artık derslerim için kaynakları hemen toplayabiliyorum. Videoyla birlikte altyazıların çıkarılması da tüm öğrencilerimin erişilebilirliğine yardımcı oldu.

Alex Nguyen Testimonial Picture.
Alex Nguyen - Eğitimci

Sorularınız var. Cevaplarımız var!

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Dünya çapında American Express, Apple Pay, Google Pay, JCB, Mastercard ve Visa'yı kabul ediyoruz.

Ayrıca konumunuza bağlı olarak ek ödeme yöntemlerini de destekliyoruz. Bunlar arasında örneğin Brezilya'da Boleto ve PIX, Portekiz'de Multibanco ve MBWay, Hindistan'da Rupay ve Netbanking, Belçika'da Bancontact ve çok daha fazlası yer alıyor!

Mevcut planlardan birini seçip ödeme işlemini açtığınızda bölgenizdeki tüm ödeme yöntemlerini görebileceksiniz.


Ödeme makbuzunu/faturasını alacak mıyım?

Elbette! Satın alma işleminiz onaylandıktan hemen sonra size e-posta yoluyla bir ödeme faturası gönderilecektir!


Ödeme yöntemim reddedilirse ne yapmalıyım?

Ödeme yönteminiz reddedilirse ve geçerli bir ödeme kimlik bilgisi kullanıyorsanız lütfen yardım için bankanızla iletişime geçin.


Abonelik yenilemeden önce bilgilendirilecek miyim?

Evet! Aboneliğin yenilenmesinden yedi gün önce, Visa ve Mastercard'ın Abonelik İşlemlerine ilişkin talimatı uyarınca bizden bir e-posta bildirimi alacaksınız.


Aboneliği istediğim zaman iptal edebilir miyim? Eğer öyleyse, bunu nasıl yapabilirim?

Yapabilirsiniz! Aboneliği iptal etmek çok kolaydır. Yardım Masamızı ziyaret etmeniz ve bizimle sohbet etmeniz yeterli!


Viddly ne tür bir destek sağlıyor?

Bizimle iletişime geçmenin birkaç yolu var.

Viddly ile ilgili bir sorunu bildirmek isterseniz, en iyi ve önerilen yol, Viddly içinden "Yardım"a gidip "Sorun Bildir" seçeneğine tıklayarak bize bir hata raporu göndermektir. Bize bu şekilde geri bildirim göndermek, sorunu gidermeye ve hata ayıklamaya yardımcı olacak önemli bilgileri otomatik olarak almamıza olanak tanır.

Bu sizin için bir seçenek değilse veya farklı bir konu hakkında (örneğin Viddly Plus aboneliğinizle ilgili) bizimle konuşmak istiyorsanız şunları yapabilirsiniz:

 • Bize help@viddly.net adresine bir e-posta gönderin

 • Yardım Masamızı ziyaret edin

 • Bunun gibi bazı web sayfalarının sağ alt köşesindeki simgesiyle erişilebilen Sohbet Kutusunu kullanın!


Geri ödeme politikanız nedir?

% 100 memnuniyet garantimiz var. Herhangi bir nedenle satın alma işleminizden memnun kalmazsanız, 30 gün içinde bize bildirmeniz yeterlidir; size tam para iadesi yapmaktan memnuniyet duyarız. Geri Ödeme Politikamızın tamamını okumak isterseniz burayı tıklayın.


'Ömür Boyu' lisans ne anlama geliyor?

Ömür boyu lisans satın alırsanız, bu lisans bir kez ödenir ve herhangi bir süre sınırlaması yoktur; bu, satın alma işleminden sonra istediğiniz zaman indirip kullanabileceğiniz anlamına gelir.

 • Ömür

  • Programın güncel sürümü sınırsız bir süre boyunca kullanımınıza sunulacaktır. Programın bu sürümü için size ücretsiz küçük güncellemeler (yani 6.1, 6.2 vb. sürümler) sağlanacaktır. Ancak büyük yükseltmelerin (sürüm 7, 8, 9 vb.) ayrı olarak satın alınması gerekir. Büyük yükseltmeler isteğe bağlıdır ancak eski sürümlerin bakımının yapılmadığını unutmayın.

  • Ayrıca lisansı çıkış tarihinden önceki 6 ay içinde satın aldıysanız ücretsiz yükseltme hakkına sahip olursunuz.

 • Abonelik

  • Yazılımımız yalnızca sınırlı bir süre için kullanımınıza sunulacaktır. Bu süre aboneliğin yenilenmesiyle uzatılabilir. Bu, otomatik olarak (otomatik faturalandırmayı kabul ettiyseniz) veya manuel olarak yapılabilir. Abonelik süresi boyunca size hem küçük güncellemeler hem de büyük yükseltmeler sunulur.

  • Aboneliğin yenilenmemesi durumunda Temel sürüme düşürüleceksiniz. Bundan sonra programı kullanmaya devam etmek istiyorsanız lütfen aboneliğinizi yenilemeyi düşünün.


Viddly, telif hakkı olmayan veya adil kullanım amaçlı videoları indirmeyi amaçlamaktadır.
(a) içerik sahibi olmadığınız, (b) içerik sahibinden izin almadığınız veya (c) malzemeleri yalnızca adil kullanım amacıyla kullanmayı planlamadığınız sürece, telif hakkıyla korunan malzemenin indirilmesine göz yummayız.

Yasal

Yardım

© Viddly 2024 -

Vitzo tarafından ☕ ile yapılmıştır