🥵 Sıcak Yaz mı? Viddly Plus ile içeride kalın, %15 İNDİRİM 👉 HOT15 Kodu 👈. Sadece 20 Temmuz'a kadar!

Şimdi sahip ol!

YouTube Oynatma Listelerini İndirin

Herhangi bir YouTube oynatma listesi bağlantısını herhangi bir türde video (veya ses) dosyasına dönüştürün! Viddly YouTube oynatma listesi indiricisi, herhangi bir YouTube oynatma listesini tek bir tıklamayla indirmenize olanak tanır!

Viddly'yi Ücretsiz İndirin

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

.

YouTube Oynatma Listeleri Nasıl İndirilir?

YouTube, Android veya iOS uygulamalarında çevrimdışı görüntülemek üzere bazı videoları indirmenize izin verse de (yalnızca YouTube Premium'unuz varsa ve yalnızca bunları indirdiğiniz cihazda izlemek için), YouTube'un tamamını açmak istiyorsanız Viddly'ye ihtiyacınız olacaktır. çalma listelerini cihazınızdaki gerçek dosyalara dönüştürün.

Adım 1: Viddly YouTube Oynatma Listesi İndiricisini Kurun

Viddly'nin yükleyicisini indirmek için düğmeye tıklayın. Dosyayı çift tıklatarak diğer uygulamalarda olduğu gibi yükleyebilirsiniz. İndirme işleminin güvenli olduğundan emin olmak için sunucularımızı sürekli olarak tarıyor ve izliyoruz.

2. Adım: Bir YouTube Oynatma Listesi seçin

YouTube oynatma listesi bağlantınızı yapıştırın.

.

Viddly bunun bir oynatma listesi olduğunu anlayacak ve bu oynatma listesinde bulunan tüm videoların indirilmesini planlayacaktır.

Adım 3: İndirme düğmesini parçalayın!

By default, Viddly will download your playlist as separate MP4 video files in 1080p quality, but you can choose to download in 4K or 8K if these are available. That's much better than online MP4 downloaders, which are limited to 720p!

.

You can also:

  • Download YouTube shorts

  • Download YouTube live streams

  • Download in multiple formats (f.i. audio and video files at the same time)

Windows 10 64 bit veya üzeri gereklidir

YouTube Oynatma Listesi İndiricisi

Herhangi bir YouTube URL'sini herhangi bir cihazda görüntüleyebileceğiniz bir MP4 dosyasına dönüştürmek için Viddly YouTube'dan MP4'e video dönüştürücüyü kullanın!

Kullanımı Ücretsiz!

Viddly, YouTube'dan her türlü videoyu indirebilen bir YouTube oynatma listesi indiricisi ve video dönüştürücüsüdür... Tamamen ücretsiz! İndirmeleri planlamak istiyorsanız veya daha gelişmiş video indirme özelliklerine ihtiyacınız varsa Viddly'nin bir fiyatlandırma planı var!

720p veya 1080p'den 4K'ya (hatta 8k) Kalite

YouTube oynatma listelerinizi indirirken istediğiniz çözünürlüğü seçebilirsiniz! 720p'den 1080p'ye ve hatta 2K, 4K veya 8K mp4 videolar.

MP4/3, AVI, MOV ve Daha Fazlası!

Viddly en popüler video ve ses dosyası formatlarının tümünü destekler. Her indirmeden önce ihtiyaç duyduğunuz dosya türünü seçebilirsiniz!

Hızlı İndirmeler

Viddly, videolarınızın ultra hızlı indirilmesini sağlayan üst düzey bir YouTube oynatma listesi indirme yazılımıdır!

Yerel Dosyaları MP4/3'e Dönüştürün

YouTube video indiricimiz aynı zamanda yerel video/ses dosyaları için de çalışır, böylece dosyalarınızı farklı video veya ses formatlarına dönüştürürsünüz.

Güvenli İndirici

En güvenli YouTube oynatma listesi indirme deneyimini elde ettiğinizden emin olmak için uygulamamız, videoları PC'nize/Mac'inize güvenli bir şekilde indirmenize ve ardından bunları herhangi bir mobil cihaza (eğer ihtiyacınız varsa!) taşımanıza olanak tanır.

Daha Fazla YouTube İndirici Özelliği

Milyonlarca YouTube yaratıcısı, sosyal medya kullanıcısı, YouTube premium kullanıcısı, YouTube Studio'yu kullanan YouTube kanal sahibi ve diğer video düzenleme profesyonelleri Viddly'yi her gün iş veya eğlence için kullanıyor! Viddly, YouTube uygulamanızı sonuna kadar kullanmanızı sağlayan, optimize edilmiş harika üçüncü taraf uygulamalarından biridir! Viddly kullanarak YouTube videolarını indirmek kolaydır.

Viddly, telif hakkı olmayan veya adil kullanım amaçlı videoları indirmeyi amaçlamaktadır.
(a) içerik sahibi olmadığınız, (b) içerik sahibinden izin almadığınız veya (c) malzemeleri yalnızca adil kullanım amacıyla kullanmayı planlamadığınız sürece, telif hakkıyla korunan malzemenin indirilmesine göz yummayız.

Yasal

Yardım

© Viddly 2024 -

Vitzo tarafından ☕ ile yapılmıştır