🥵 Sıcak Yaz mı? Viddly Plus ile içeride kalın, %15 İNDİRİM 👉 HOT15 Kodu 👈. Sadece 20 Temmuz'a kadar!

Şimdi sahip ol!

Geri ödeme politikası

Yürürlük tarihi: 10 Şubat 2019
Son Güncelleme Tarihi: 1 Nisan 2024


Viddly'de müşterilerimiz çok önemlidir ve onların tüm gereksinimlerini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Viddly, satın almadan önce programı değerlendirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir deneme sürümüyle birlikte gelir.

Satın alma işleminizi takip eden 30 gün içinde programla ilgili bir sorunla karşılaşırsanız destek ekibimize sorunun ayrıntılarını içeren bir e-posta gönderin. Lütfen yanıt için 24 saat bekleyin. Ancak bu süre hafta sonları veya resmi tatil günlerinde daha uzun (3 güne kadar) olabilir. E-postanızı aldığımızı onaylayan otomatik bir yanıt alacaksınız.

30-gün para iade garantisi

Satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde Viddly'de geri ödeme sunabiliriz. Geri ödeme yalnızca aşağıda listelenen koşullar altında onaylanacak ve garanti edilecektir. Satın alma işlemi para iade garantisi süresini (30 gün) geçerse, geri ödeme duruma göre incelenecektir.

Kabul Edilebilir İade Koşulları

Geri ödeme taleplerini aşağıdaki koşullar altında işleme koyacağız:

  • Satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde hiçbir soru sorulmadı!

  • Viddly'yi birden fazla satın aldıysanız.

  • Viddly'de teknik sorunlar varsa ve teknik ekibimiz 30 gün içinde çözüm bulamazsa.

Kabul Edilemez İade Koşulları

Tüm müşterilerimize öncelikle programın ücretsiz deneme sürümünü indirmelerini önemle tavsiye ederiz. Aldığımız geri ödeme taleplerinin çoğu genellikle müşterinin ürünle ilgili bilgi eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

Para iade garantisi süresinin geçtiğini varsayarsak, aşağıdaki durumlarda geri ödemeyi işleme koymayacağız:

  • Satın aldığınız ürün bilgisayarınız veya cihazınızla uyumlu değilse. Örneğin, bir Mac'iniz varsa ve Windows sürümünü seçerseniz geri ödeme yapmayacağız. Veya ürünün işlevi veya ne için kullanıldığı hakkında bilgi eksikliğiniz olduğunu gösteriyorsanız.

  • Ürünü satın aldıktan sonra ürün hakkındaki fikrinizi değiştirirseniz.

  • Viddly güncellenmiş bir sürüm sağladığında programı güncelleyemezseniz.

  • Yazılımla ilgili bulabileceğimiz teknik bir sorun yoksa.

  • Teknik sorunlar nedeniyle geri ödeme talebinde bulunduysanız ancak bu teknik sorunlar için destek ekibimizden yardım alamadıysanız.

  • Sorunu bize bildirdikten sonraki 30 gün içinde teknik ekibimizin sağladığı sorun giderme veya onarım adımlarını uygulamazsanız. Ve yaşadığınız sorunla ilgili istenen ek bilgileri sağlamazsanız.

  • Ürün için bir kayıt kodu almazsanız ancak yardım için müşteri desteğiyle iletişime geçemezseniz.

Geri Ödeme Nasıl Talep Edilir?

Geri ödeme talebinde bulunmak için help@viddly.net adresine bir e-posta gönderin. Geri ödemeler 3-5 gün içinde işleme alınır. Geri ödeme yapıldıktan sonra ürüne ait hesap devre dışı bırakılacaktır.

Viddly, telif hakkı olmayan veya adil kullanım amaçlı videoları indirmeyi amaçlamaktadır.
(a) içerik sahibi olmadığınız, (b) içerik sahibinden izin almadığınız veya (c) malzemeleri yalnızca adil kullanım amacıyla kullanmayı planlamadığınız sürece, telif hakkıyla korunan malzemenin indirilmesine göz yummayız.

Yasal

Yardım

© Viddly 2024 -

Vitzo tarafından ☕ ile yapılmıştır