🥵 Horké léto? Zůstaňte doma s Viddly Plus, 15% SLEVA 👉 Kód HOT15 👈. Pouze do 20. července!

Získejte to hned!

Viddly YouTube Downloader

Nejjednodušší způsob, jak stáhnout videa z YouTube a převést je do MP4 nebo jiných formátů souborů.

Stáhnout Viddly zdarma

Je vyžadován Windows 10 64bitový nebo novější

.
.

Nejlepší vlastnosti Viddly

 • Rychlá a lehká aplikace s vestavěným vyhledáváním

 • Stahujte videa 1080p, 4K a 8K MP4 rychlostí až 60 snímků za sekundu

 • Převeďte video YouTube do formátu HD, UHD nebo FUHD

 • Stáhněte si libovolný seznam videí YouTube jediným kliknutím

 • Stáhněte si YouTube Shorts

 • Převeďte jakýkoli video soubor na pevném disku do všech oblíbených formátů souborů

 • Stáhněte si titulky YouTube v jakémkoli jazyce

.

Hlavní důvody pro stahování videí

 • Už žádné otravné reklamy před videem nebo poznámky

 • Zálohujte videa pro případ, že budou odstraněna

 • Převeďte videa na jiné než video soubory kompatibilní s vaším přehrávačem

 • Přístup k multimédiím offline (fi na cestách)

 • Dělají to všichni vaši přátelé. Ano, je to tak!

Plán Viddly Plus vám nabízí ještě více funkcí!

 • Stahovač 4K videa (také 8K)

 • Stahujte videa z YouTube rychlostí 60 snímků za sekundu

 • Automatické stahování videa při kopírování URL

 • Stáhněte si jakýkoli seznam videí YouTube nebo celý svůj kanál YouTube

 • Záznam videa na YouTube Livestream

 • Stáhnout více videí najednou

 • Žádné reklamy, použití na více zařízeních

Viddly je bezplatný YouTube Downloader

 • Zdarma ke stažení YouTube

 • Kvalita videa až 1080p (Full HD)

 • Kvalita zvuku až 128 Kbps

 • Hledejte videa přímo ve Viddly nebo jednoduše vložte jakoukoli adresu URL YouTube

Získejte nejlepší YouTube Downloader!

Viddly je předním poskytovatelem stahování videa již více než deset let, s více než 100 miliony stažení a stále přibývá. Zkusit to!

Stáhnout teď

Je vyžadován Windows 10 64bitový nebo novější

Jak stahovat videa pomocí Viddly

Nainstalujte Viddly

Kliknutím na tlačítko níže stáhnete Viddly. Možná budete muset autorizovat stahování a určit cílovou složku. Jakmile se stáhne, poklepejte na spustitelný soubor a pokračujte v instalaci.

Vyberte Video

Uvnitř softwaru zadejte klíčové slovo pro vyhledání videa. Případně můžete zkopírovat adresu URL videa. Viddly automaticky rozpozná všechny platné adresy URL a navrhne zahájení stahování.

Vyberte Formát

Videa si můžete stáhnout v široké škále rozlišení a formátů. Chtěli byste 1080p nebo Ultra High Definition 4K video jako MP4? Žádný problém!

Stažení

Jakmile stisknete tlačítko stahování, Viddly optimalizuje rychlost stahování a zahájí konverzi pouze v případě, že je to nutné. Viddly je aktuálně nejrychlejším stahovačem videa z YouTube na trhu!

Co říkají uživatelé o Viddly

Neberte nás za slovo, podívejte se, co lidé říkají o používání Viddly.

Náš tým s oblibou používá Viddly pro naši klientskou práci související s videem – provádíme spoustu syndikace obsahu a Vidlly nám pomáhá získat dlouhý obsah z kanálů našich klientů a obratem je přeměnit na Shorts, TikToky a Reels!

Sarah Johnson Testimonial Picture.
Sarah Johnsonová - Specialista na digitální marketing

Viddly může pomoci každému tvůrci obsahu, to je jisté! Stahování seznamů skladeb používám tak často... Tak moc, že ​​se stalo mým základním nástrojem pro výzkum obsahu. Zcela doporučuji, pokud pracujete s videem!

David Chen Testimonial Picture.
David Chen - Tvůrce obsahu

Viddly je nutností pro manažery sociálních médií. Jeho schopnost stahovat a převádět videa do různých formátů mně a mé jedné osobě-agentuře v průběhu let tolik pomohla! Oh, btw - jejich bezplatný plán poskytuje spoustu nástrojů.

Emily Rodriguez Testimonial Picture.
Emily Rodriguez - Správce sociálních sítí

Často kladené otázky

Jaké video formáty a rozlišení může Viddly stáhnout a převést?

Viddly YouTube downloader Free verze podporuje jakékoli rozlišení až do 1080p. S Viddly Plus můžete stahovat videa v jakémkoli rozlišení, které nabízí YouTube, včetně 4K a 8K. Pro zajištění co nejplynulejšího přehrávání poskytuje Viddly podporu pro snímkovou frekvenci 24, 30 nebo 60 fps. Pro úplné ponoření umožňuje Viddly stahovat a převádět sférická 360° videa. Pro optimální přehrávání můžete zvážit použití zařízení VR, jako je Google Cardboard. Jakékoli online video můžete převést do formátu MP4, WebM, 3GP nebo AVI. Převod lze provést během stahování nebo pomocí funkce převodu místních souborů, pokud je již na vašem pevném disku.


Mohu si stáhnout živé přenosy YouTube pomocí Viddly?

Ano můžeš! Viddly Free omezuje stahování z YouTube Live stream na 5 minut. Viddly Plus nabízí neomezené stahování YouTube živě bez jakýchkoli omezení.


Jak mohu přenést stažený soubor do telefonu?

Doporučujeme nainstalovat cloudovou hostingovou službu, jako je Dropbox, Disk Google nebo OneDrive, do počítače i telefonu. Tímto způsobem budou všechny soubory stažené do vaší synchronizované složky automaticky přístupné ve vašem telefonu.


Proč bych ke stahování videí neměl používat aplikaci pro Android nebo iOS?

Google Play ani Apple Store nikdy nepovolí žádnou aplikaci, která by mohla být potenciálně použita ke stažení videa chráněného autorským právem. Žádný vydavatel tedy nebude moci nabízet funkční aplikaci. Jakákoli aplikace, která skutečně umožňuje stahování z YouTube, by tým moderátorů rychle odstranil. Jinými slovy, jakákoli aplikace, kterou můžete najít v oficiálním obchodě s aplikacemi, je zbytečná návnada vytvořená pouze za účelem zobrazování reklam, abyste rychle vydělali peníze. Možná budete moci rootovat svůj iPhone nebo nainstalovat neoprávněný soubor APK do telefonu Android, ale ohrožuje to vaše zabezpečení a soukromí. Virové skenery pro mobilní zařízení ještě nejsou tak pokročilé a rozšířené jako pro stolní počítače a hackeři to vědí. Váš telefon je místo, kam ukládáte svá nahá selfie 😅. Proto vám doporučujeme neriskovat a nevypínat žádné bezpečnostní mechanismy na vašem mobilním zařízení.


Proč je desktopový downloader lepší než webový?

Výborná otázka! Ve skutečnosti existuje několik dobrých důvodů. Především proto, že webové stránky využívají serverové prostředky. Zdroje serveru nejsou zdarma. Aby zůstala světla rozsvícená, musí vlastník webu buď omezit stahování určité délky, omezit kvalitu videa a/nebo použít agresivní strategie zpeněžení. Viddly běží na vašem počítači, takže nepotřebujeme drahé servery pro napájení konverzí. Vzhledem k tomu, že někteří z našich uživatelů platí za Viddly Plus, můžeme naše vývojáře nakrmit, aniž bychom se uchylovali k stinné taktice. Abychom shrnuli, proč je Viddly lepší než webové stránky jako KeepVid, Y2Mate, SaveMedia, YooDownload, FlvTo, YTMP3 nebo Youzik: Bez omezení délky videa nebo rozlišení Mnohem rychlejší při vícenásobném stahování. Stahujte celé seznamy skladeb jediným kliknutím Podpora titulků a živých videostreamů. Žádné otravné nebo stinné reklamy Lepší kontrola soukromí


Je legální stahovat videa z YouTube a dalších webů?

Stahování videí pro osobní použití není nezákonné. V některých případech může být také legální stahovat videa z komerčních důvodů, pokud se na tyto důvody vztahuje princip fair use. Možná porušujete podmínky služby YouTube tím, že nepoužíváte tlačítko stahování, které poskytují pro konkrétní videa. Přesto jsme nikdy neslyšeli, že by za to někdo dostal zákaz nebo se dostal do problémů. Jsme přesvědčeni, že stahování obsahu z webu pro sdílení videa za účelem jeho sledování v jinou dobu nebo na zařízení bez připojení k internetu má stejný účel jako časový posun a mělo by být považováno za fair use. Tento precedens vznikl v případě Betamax. Stahování videí, na která se nevztahují autorská práva, je tedy zcela legální. Doporučujeme, abyste si vždy vyžádali povolení od držitele autorských práv ke stažení jakéhokoli videa, které není licencováno podle Creative Commons.


Nainstalujte Viddly a začněte stahovat

Získejte nejnovější bezplatnou verzi pro stahování Viddly a stáhněte si svá videa z YouTube během několika sekund!

Stáhnout teď

Je vyžadován Windows 10 64bitový nebo novější

Viddly je určen ke stahování videí, na která se nevztahují autorská práva, nebo pro účely fair use.
Stahování materiálů chráněných autorskými právy neschvalujeme, pokud (a) nejste vlastníkem obsahu, (b) nezískali jste souhlas od vlastníka obsahu nebo (c) neplánujete používat materiály pouze pro účely fair use.

Právní

Pomoc

© Viddly 2024 -

Vyrobeno s ☕ by Vitzo