Stáhněte si seznamy videí YouTube

Převeďte jakýkoli odkaz na seznam videí YouTube na jakýkoli typ video (nebo zvukového) souboru! Viddly YouTube playlist downloader vám umožní stáhnout si jakýkoli seznam videí YouTube jediným kliknutím!

Stáhnout Viddly zdarma

Je vyžadován Windows 10 64bitový nebo novější

.

Jak stahovat seznamy videí z YouTube?

Ačkoli vám YouTube umožňuje stahovat některá videa pro offline sledování v rámci jejich aplikace pro Android nebo iOS (pouze pokud máte YouTube Premium a pouze pro sledování na stejném zařízení, ze kterého jste je stáhli), budete potřebovat Viddly, pokud chcete přepnout celý YouTube playlisty do skutečných souborů na vašem zařízení.

Krok 1: Nainstalujte Viddly YouTube Playlist Downloader

Kliknutím na tlačítko stáhnete instalační program Viddly. Dvojitým kliknutím na soubor jej můžete nainstalovat jako kteroukoli jinou aplikaci. Neustále kontrolujeme a monitorujeme naše servery, abychom se ujistili, že stahování je bezpečné.

Krok 2: Vyberte seznam videí YouTube

Vložte odkaz na svůj seznam videí YouTube.

.

Viddly rozpozná, že se jedná o seznam videí, a naplánuje stahování všech videí nalezených v tomto seznamu.

Krok 3: Rozbijte tlačítko stahování!

By default, Viddly will download your playlist as separate MP4 video files in 1080p quality, but you can choose to download in 4K or 8K if these are available. That's much better than online MP4 downloaders, which are limited to 720p!

.

You can also:

  • Download YouTube shorts

  • Download YouTube live streams

  • Download in multiple formats (f.i. audio and video files at the same time)

Je vyžadován Windows 10 64bitový nebo novější

YouTube Playlist Downloader

Použijte video konvertor Viddly YouTube na MP4 a přeměňte jakoukoli adresu URL YouTube na soubor MP4, který můžete zobrazit na jakémkoli zařízení!

Zdarma k použití!

Viddly je stahovač seznamů skladeb YouTube a konvertor videa, který dokáže stahovat všechny typy videí z YouTube... Zcela zdarma! Pokud chcete naplánovat stahování nebo potřebujete pokročilejší funkce pro stahování videa, existuje cenový plán Viddly !

Od 720p nebo 1080p do 4K (nebo dokonce 8k) kvality

Při stahování seznamů videí z YouTube si můžete vybrat libovolné rozlišení! Od 720p do 1080p a dokonce i videa 2K, 4K nebo 8K mp4.

MP4/3, AVI, MOV a další!

Viddly podporuje všechny nejoblíbenější formáty video a audio souborů. Před každým stažením si můžete vybrat požadovaný typ souboru!

Rychlé stahování

Viddly je špičkový software pro stahování seznamů videí z YouTube, který zajišťuje, že stahování videí je extrémně rychlé!

Převést místní soubory na MP4/3

Náš YouTube video downloader funguje také pro místní video/audio soubory, takže své soubory převedete do různých video nebo audio formátů.

Secure Downloader

Aby bylo zajištěno co nejbezpečnější stahování seznamů videí z YouTube, naše aplikace vám umožní bezpečně stahovat videa do vašeho PC/Mac a poté je přesunout do libovolného mobilního zařízení (pokud to potřebujete!).

Další funkce YouTube Downloader

Miliony tvůrců YouTube, uživatelů sociálních sítí, prémiových uživatelů YouTube, vlastníků kanálů YouTube, kteří používají YouTube Studio, a dalších profesionálů na úpravu videa používají Viddly k práci nebo zábavě každý den! Viddly je jednou z těch úžasných optimalizovaných aplikací třetích stran, která zajišťuje, že svou aplikaci YouTube používáte naplno! Stahování videí z YouTube pomocí Viddly je snadné.

Viddly je určen ke stahování videí, na která se nevztahují autorská práva, nebo pro účely fair use.
Stahování materiálů chráněných autorskými právy neschvalujeme, pokud (a) nejste vlastníkem obsahu, (b) nezískali jste souhlas od vlastníka obsahu nebo (c) neplánujete používat materiály pouze pro účely fair use.

Právní

Pomoc

© Viddly 2024 -

Vyrobeno s ☕ by Vitzo