YouTube Shorts ke stažení

Proměňte jakýkoli odkaz na krátké video na YouTube na video soubor! Náš program pro stahování krátkých filmů YouTube vám umožňuje stahovat krátké video jediným kliknutím!

Stáhnout Viddly zdarma

Je vyžadován Windows 10 64bitový nebo novější

.

Jak stahovat videa z YouTube Shorts?

Chcete-li stáhnout krátké video z YouTube, budete muset udělat jen několik jednoduchých kroků!

Get Viddly

Získejte nejmodernější nástroj pro stahování videa, který funguje na veškerý obsah YouTube – aplikace pro stahování videa Viddly!

Vložte nebo vyhledejte URL Shorts

Otevřete aplikaci YouTube, zkopírujte adresu URL svého videa a vložte ji do pole Viddly URL!

Viddly funguje jako:

  • Vyhledávač YouTube Shorts

  • Vyhledávač kanálů YouTube

  • Vyhledávač seznamu videí YouTube

Viddly také rozumí jakékoli adrese URL YouTube, ať už jde o video, kanál nebo seznam skladeb!

.

Vyberte Formát

Viddly je úžasný stahovač videa pro krátké filmy, takže si můžete vybrat z mnoha různých možností stahování, jako je MP4, AVI nebo dokonce zvuk. Formáty, které Viddly podporuje:

  • MP4

  • MOV

  • AVI

  • MP3

.

Stejně jako další nejoblíbenější formáty souborů! Včetně oblíbených rozlišení, jako je 4K nebo dokonce 8K.

Download Shorts!

Stiskněte tlačítko stahování a užijte si stažené video!

Můžete také:

  • Stáhněte si seznamy skladeb

  • Stáhnout kanály

  • Stahování ve více formátech (fi audio a video soubory současně)

Je vyžadován Windows 10 64bitový nebo novější

YouTube Shorts Video Downloader

YouTube short je nový formát videa, který YouTube nedávno představil. Tato videa jsou podobná instagramovým kotoučům, videím TikTok nebo jakémukoli jinému formátu krátkého videa optimalizovaného pro telefon. Nyní si můžete stáhnout šortky během chvilky a navíc dělat spoustu dalších skvělých věcí s Viddly!

Zdarma k použití!

Viddly je program pro stahování krátkých videí z YouTube, který dokáže stahovat všechny typy videí z YouTube... Zcela zdarma! Pokud chcete naplánovat stahování nebo potřebujete více funkcí pro stahování videa, podívejte se na naše cenové plány !

Vertikální video

Krátká videa YouTube mají poměr stran videa 9:16, díky čemuž jsou Shorts vertikálním formátem videa. Jakékoli Shorts video si můžete stáhnout v nejvyšším možném rozlišení!

Rychlé stahování

Viddly je špičkový software pro stahování videa z YouTube, který zajišťuje, že stahování šortek z YouTube do vašeho zařízení bude extrémně rychlé!

Převést na MP4/3

Náš program pro stahování krátkých videí YouTube dokáže převést vaše video Shorts do různých formátů videa nebo zvuku. Stačí vložit adresu URL videa, vybrat formát souboru a stisknout tlačítko stahování!

Více šortek ke stažení

Potřebujete více než jeden stahovač krátkých klipů? Chcete si stáhnout pouze klip svého krátkého videa z YouTube? To vše a mnohem více je možné díky programu pro stahování krátkých videí YouTube!

Secure Downloader

Abychom zajistili co nejbezpečnější stahování krátkých videí z YouTube, naše aplikace vám umožní bezpečně stáhnout video do vašeho PC/Mac a poté je přesunout do libovolného mobilního zařízení (pokud to potřebujete!).

Žadné limity

Potřebujete stáhnout více než jedno krátké video z YouTube? Stáhněte si video z YouTube po videu, krátké nebo dlouhé, v jakémkoli videu nebo souboru MP3, který potřebujete!

Otázky týkající se stahování YouTube Shorts

Zde je naše sekce FAQ se všemi nejčastějšími dotazy ohledně stahování krátkých videí z YouTube!

Mohu si stáhnout YouTube Shorts?

Ano. Můžete si uložit video z YouTube shorts do svého počítače nebo online cloudové jednotky a sledovat je z libovolného zařízení, které chcete!


Mohu si stáhnout YouTube Shorts do svého počítače nebo notebooku?

Ano! Stahování videí do vašeho stolního nebo přenosného počítače z platformy YouTube shorts nebylo nikdy jednodušší! Zkopírujte odkaz, vložte jej a stáhněte.


Mohu si stáhnout šortky z YouTube do svého mobilního zařízení iPhone/Android?

Ano. Chcete-li to provést bezpečně, budete si muset stáhnout videa z YouTube do počítače MAC nebo PC a poté je odeslat do mobilního zařízení iPhone nebo Android.


Je stahování YouTube Shorts legální?

Ano. Můžete si stáhnout videa bez autorských práv nebo pro účely fair use. Je to zcela legální, pokud nestahujete materiál chráněný autorským právem, pokud: nejste vlastníkem obsahu, nezískali jste souhlas od vlastníka obsahu nebo neplánujete materiály používat pouze pro fair use.


Other YouTube Downloader Features

Miliony tvůrců YouTube, uživatelů sociálních sítí, prémiových uživatelů YouTube, vlastníků kanálů YouTube, kteří používají Studio YouTube, a dalších profesionálů na úpravu videa každý den používají Viddly k práci nebo zábavě! Viddly je jedna z těch úžasných optimalizovaných aplikací třetích stran, která vám zajistí využíváte vaši aplikaci YouTube naplno! Stahování videí z youtube pomocí Viddly je snadné.

Viddly je určen ke stahování videí, na která se nevztahují autorská práva, nebo pro účely fair use.
Stahování materiálů chráněných autorskými právy neschvalujeme, pokud (a) nejste vlastníkem obsahu, (b) nezískali jste souhlas od vlastníka obsahu nebo (c) neplánujete používat materiály pouze pro účely fair use.

Právní

Pomoc

© Viddly 2024 -

Vyrobeno s ☕ by Vitzo