Zásady vrácení peněz

Datum účinnosti: 10. února 2019
Poslední aktualizace: 1. dubna 2024


Ve Viddly jsou naši zákazníci velmi důležití a děláme vše pro to, abychom splnili všechny jejich požadavky. Viddly přichází s bezplatnou zkušební verzí, kterou můžete použít k vyhodnocení programu před zakoupením.

Pokud zjistíte problém s programem do 30 dnů od nákupu, zašlete e-mail našemu týmu podpory s podrobnostmi o problému. Vyčkejte prosím 24 hodin na odpověď. Toto období však může být delší (až 3 dny) o víkendech nebo státních svátcích. Obdržíte automatickou odpověď potvrzující, že jsme obdrželi váš e-mail.

30denní záruka vrácení peněz

Můžeme nabídnout vrácení peněz na Viddly do 30 dnů od nákupu. Vrácení peněz bude schváleno a zaručeno pouze za níže uvedených okolností. Pokud nákup projde záruční lhůtou vrácení peněz (30 dní), vrácení peněz bude přezkoumáno případ od případu.

Přijatelné okolnosti vrácení peněz

Žádosti o vrácení peněz zpracujeme za následujících okolností:

  • Do 30 dnů od nákupu, žádné otázky!

  • Pokud jste Viddly zakoupili více než jednou.

  • Pokud má Viddly technické problémy a náš technický tým není schopen najít řešení do 30 dnů.

Nepřijatelné okolnosti vrácení peněz

Všem našim zákazníkům důrazně doporučujeme, aby si nejprve stáhli bezplatnou zkušební verzi programu. Většina žádostí o vrácení peněz, které dostáváme, je často způsobena nedostatkem informací zákazníka o produktu.

Vrácení peněz nezpracujeme za následujících okolností za předpokladu, že již uplynula záruční lhůta na vrácení peněz:

  • Pokud váš nákup není kompatibilní s vaším počítačem nebo zařízením. Pokud máte například Mac a zvolíte si verzi pro Windows, nezpracujeme vrácení peněz. Nebo pokud prokážete nedostatek znalostí o funkci produktu nebo o tom, k čemu se používá.

  • Pokud si produkt po zakoupení jednoduše rozmyslíte.

  • Pokud se vám nepodaří aktualizovat program, když Viddly poskytuje aktualizovanou verzi.

  • Pokud se nevyskytnou žádné technické problémy se softwarem, který můžeme najít.

  • Pokud požadujete vrácení peněz z důvodu technických problémů, ale nepodařilo se vám vyhledat pomoc s těmito technickými problémy od našeho týmu podpory.

  • Pokud do 30 dnů od nahlášení problému neprovedete kroky pro řešení problémů nebo opravy, které vám poskytne náš technický tým. A pokud neposkytnete žádné požadované dodatečné informace o problému, který máte.

  • Pokud neobdržíte registrační kód pro produkt, ale nepožádáte o pomoc zákaznickou podporu.

Jak požádat o vrácení peněz?

Chcete-li požádat o vrácení peněz, zašlete e-mail na adresu help@viddly.net . Vrácení peněz je zpracováno do 3-5 dnů. Po vrácení peněz bude účet pro produkt deaktivován.

Viddly je určen ke stahování videí, na která se nevztahují autorská práva, nebo pro účely fair use.
Stahování materiálů chráněných autorskými právy neschvalujeme, pokud (a) nejste vlastníkem obsahu, (b) nezískali jste souhlas od vlastníka obsahu nebo (c) neplánujete používat materiály pouze pro účely fair use.

Právní

Pomoc

© Viddly 2024 -

Vyrobeno s ☕ by Vitzo