🥵 Gorące lato? Pozostań w domu z Viddly Plus, 15% ZNIŻKI 👉 Kod HOT15 👈. Tylko do 20 lipca!

Zdobądź to teraz!

Viddly YouTube Downloader

Najłatwiejszy sposób pobierania filmów z YouTube'a i konwertowania ich do MP4 lub innych formatów plików.

Pobierz Viddly za darmo

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

.
.

Najważniejsze funkcje Viddly

 • Szybka i lekka aplikacja z wbudowaną wyszukiwarką

 • Pobieraj filmy w rozdzielczości 1080p, 4K i 8K MP4 z szybkością do 60 kl./s

 • Konwertuj wideo YouTube na format wideo HD, UHD lub FUHD

 • Pobierz dowolną playlistę YouTube jednym kliknięciem

 • Pobierz Shorts z YouTube

 • Konwertuj dowolny plik wideo na dysku twardym na wszystkie popularne formaty plików

 • Pobierz napisy z YouTube w dowolnym języku

.

Najważniejsze powody , dla których warto pobierać filmy

 • Nigdy więcej irytujących reklam i adnotacji przed filmem

 • Utwórz kopię zapasową filmów na wypadek ich usunięcia

 • Konwertuj filmy na pliki inne niż wideo kompatybilne z odtwarzaczem

 • Uzyskaj dostęp do multimediów w trybie offline (fi podczas podróży)

 • Wszyscy twoi przyjaciele to robią. Tak, zgadza się!

Plan Viddly Plus zapewnia jeszcze więcej funkcji!

 • Narzędzie do pobierania wideo 4K (również 8K)

 • Pobieraj filmy z YouTube'a przy 60 klatkach na sekundę

 • Automatyczne pobieranie wideo podczas kopiowania adresu URL

 • Pobierz dowolną playlistę YouTube lub cały kanał YouTube

 • Nagrywanie wideo na żywo w YouTube

 • Pobierz wiele filmów jednocześnie

 • Brak reklam, można używać na wielu urządzeniach

Viddly to darmowy program do pobierania YouTube

 • Bezpłatne pobieranie z YouTube'a

 • Jakość wideo do 1080p (Full HD)

 • Jakość dźwięku do 128 Kb/s

 • Wyszukaj filmy bezpośrednio w Viddly lub po prostu wklej dowolny adres URL YouTube

Zdobądź najlepszy program do pobierania YouTube!

Viddly jest wiodącym narzędziem do pobierania wideo od ponad dekady, z ponad 100 milionami pobrań i liczba ta wciąż rośnie. Spróbuj!

Pobierz teraz

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

Jak pobierać filmy za pomocą Viddly

Zainstaluj Viddly

Kliknij przycisk poniżej, aby pobrać Viddly. Może być konieczne autoryzowanie pobierania i określenie folderu docelowego. Po pobraniu kliknij dwukrotnie plik wykonywalny, aby przejść do instalacji.

Wybierz opcję Wideo

W programie wpisz słowo kluczowe, aby wyszukać film. Alternatywnie możesz skopiować adres URL filmu. Viddly automatycznie rozpoznaje wszystkie prawidłowe adresy URL i zasugeruje rozpoczęcie pobierania.

Wybierz opcję Formatuj

Możesz pobierać filmy w szerokiej gamie rozdzielczości i formatów. Czy chcesz wideo w rozdzielczości 1080p lub Ultra High Definition 4K w formacie MP4? Bez problemu!

Pobierać

Po naciśnięciu przycisku pobierania Viddly zoptymalizuje prędkość pobierania i zainicjuje konwersję tylko wtedy, gdy jest to wymagane. Viddly jest obecnie najszybszym narzędziem do pobierania filmów z YouTube na rynku!

Co użytkownicy mówią o Viddly

Nie wierz nam tylko na słowo, zobacz, co ludzie mówią o korzystaniu z Viddly.

Nasz zespół uwielbia używać Viddly do pracy z klientami związanej z filmami — zajmujemy się dystrybucją wielu treści, a Vidlly pomaga nam uzyskać dłuższe treści z kanałów naszych klientów i błyskawicznie przekształcić je w Short, TikTok i Reels!

Sarah Johnson Testimonial Picture.
Sarah Johnson - Specjalista ds. marketingu cyfrowego

Viddly może pomóc każdemu twórcy treści, to pewne! Tak często korzystam z pobierania playlist... Do tego stopnia, że ​​stało się to moim podstawowym narzędziem do badania treści. Całkowicie polecam, jeśli pracujesz z materiałami wideo!

David Chen Testimonial Picture.
Davida Chena - Twórca treści

Viddly to pozycja obowiązkowa dla menedżerów mediów społecznościowych. Możliwość pobierania i konwertowania filmów do różnych formatów bardzo pomogła mi i mojej jednoosobowej agencji na przestrzeni lat! Aha, przy okazji – ich darmowy plan daje mnóstwo narzędzi.

Emily Rodriguez Testimonial Picture.
Emily Rodriguez - Menadżer mediów społecznościowych

Często Zadawane Pytania

Jakie formaty i rozdzielczości wideo można pobierać i konwertować w Viddly?

Bezpłatna wersja narzędzia do pobierania YouTube Viddly obsługuje dowolną rozdzielczość do 1080p. Dzięki Viddly Plus możesz pobierać filmy w dowolnej rozdzielczości oferowanej przez YouTube, w tym 4K i 8K. Aby zapewnić możliwie płynne odtwarzanie, Viddly zapewnia obsługę szybkości klatek 24, 30 lub 60 klatek na sekundę. Aby zapewnić całkowite zanurzenie, Viddly umożliwia pobieranie i konwertowanie sferycznych filmów 360°. W celu zapewnienia optymalnego odtwarzania możesz rozważyć użycie urządzenia VR, takiego jak Google Cardboard. Możesz przekonwertować dowolne wideo online do formatu MP4, WebM, 3GP lub AVI. Konwersję można przeprowadzić podczas pobierania lub przy użyciu funkcji konwersji plików lokalnych, jeśli znajdują się one już na dysku twardym.


Czy mogę pobierać transmisje na żywo z YouTube za pomocą Viddly?

Tak, możesz! Viddly Free ogranicza pobieranie transmisji na żywo z YouTube do 5 minut. Viddly Plus oferuje nieograniczone pobieranie plików z YouTube Live bez żadnych ograniczeń.


Jak mogę przenieść pobrany plik na mój telefon?

Zalecamy zainstalowanie usługi hostingu w chmurze, takiej jak Dropbox, Dysk Google lub OneDrive, zarówno na komputerze, jak i telefonie. Dzięki temu wszystkie pliki pobrane do synchronizowanego folderu będą automatycznie dostępne na Twoim telefonie.


Dlaczego nie powinienem używać aplikacji na Androida lub iOS do pobierania filmów?

Google Play ani Apple Store nigdy nie zezwolą na jakąkolwiek aplikację, która mogłaby zostać wykorzystana do pobrania plików wideo chronionych prawem autorskim. W związku z tym żaden wydawca nie będzie w stanie zaoferować funkcjonalnej aplikacji. Każda aplikacja, która faktycznie umożliwia pobieranie z YouTube, zostanie szybko usunięta przez zespół moderacyjny. Innymi słowy, każda aplikacja, którą możesz znaleźć w oficjalnym sklepie z aplikacjami, jest bezużyteczną przynętą stworzoną wyłącznie w celu wyświetlania reklam w celu szybkiego zarobienia pieniędzy. Być może uda Ci się zrootować iPhone'a lub zainstalować fałszywy plik APK na telefonie z Androidem, ale spowoduje to ryzyko dla Twojego bezpieczeństwa i prywatności. Skanery antywirusowe dla urządzeń mobilnych nie są jeszcze tak zaawansowane i rozpowszechnione jak dla komputerów stacjonarnych i hakerzy o tym wiedzą. Twój telefon to miejsce, w którym przechowujesz swoje nagie selfie 😅. W związku z tym zalecamy, aby nie podejmować żadnego ryzyka i nie wyłączać żadnych mechanizmów bezpieczeństwa na swoim urządzeniu mobilnym.


Dlaczego program do pobierania na komputerze jest lepszy od internetowego?

Doskonałe pytanie! Tak naprawdę jest kilka dobrych powodów. Po pierwsze dlatego, że strony internetowe korzystają z zasobów serwera. Zasoby serwera nie są darmowe. Aby światło było włączone, właściciel witryny musi albo ograniczyć pobieranie określonej długości, ograniczyć jakość wideo i/lub zastosować agresywne strategie monetyzacji. Viddly działa na Twoim komputerze, więc nie potrzebujemy drogich serwerów do zasilania konwersji. Ponieważ niektórzy z naszych użytkowników płacą za Viddly Plus, możemy karmić naszych programistów bez uciekania się do podejrzanych taktyk. Podsumowując, dlaczego Viddly jest lepszy od witryn takich jak KeepVid, Y2Mate, SaveMedia, YooDownload, FlvTo, YTMP3 lub Youzik: Brak ograniczeń dotyczących długości i rozdzielczości wideo. Znacznie szybciej w przypadku wielokrotnego pobierania. Pobieraj całe listy odtwarzania jednym kliknięciem. Obsługa napisów i transmisji wideo na żywo. Żadnych irytujących i podejrzanych reklam. Lepsza kontrola prywatności


Czy pobieranie filmów z YouTube i innych stron internetowych jest legalne?

Pobieranie filmów do użytku osobistego nie jest nielegalne. W niektórych przypadkach pobieranie filmów w celach komercyjnych może być również legalne, o ile powody te wchodzą w zakres dozwolonego użytku. Być może łamiesz Warunki korzystania z YouTube, nie używając przycisku pobierania dostępnego w przypadku określonych filmów. Mimo to nigdy nie słyszeliśmy o tym, żeby ktoś został zbanowany lub miał z tego powodu kłopoty. Uważamy, że pobieranie treści z witryny do udostępniania wideo w celu obejrzenia ich w innym czasie lub na urządzeniu bez połączenia z Internetem ma ten sam cel, co przesunięcie w czasie i powinno być uważane za dozwolony użytek. Ten precedens powstał w sprawie Betamax. W związku z tym pobieranie filmów niechronionych prawem autorskim jest całkowicie legalne. Zalecamy, aby zawsze zwracać się do właściciela praw autorskich o pozwolenie na pobranie dowolnego pliku wideo, który nie jest objęty licencją Creative Commons.


Zainstaluj Viddly i rozpocznij pobieranie

Pobierz najnowszą bezpłatną wersję narzędzia do pobierania Viddly i pobierz swoje filmy z YouTube w ciągu kilku sekund!

Pobierz teraz

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

Viddly służy do pobierania filmów wolnych od praw autorskich lub do celów dozwolonego użytku.
Nie tolerujemy pobierania materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że (a) jesteś właścicielem treści, (b) uzyskałeś zgodę od właściciela treści lub (c) planujesz używać materiałów wyłącznie do dozwolonego użytku.

Prawny

Pomoc

© Viddly 2024 -

Wykonane z ☕ firmy Vitzo