Polityka zwrotów

Data wejścia w życie: 10 lutego 2019 r
Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2024 r


W Viddly nasi klienci są bardzo ważni i dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie ich wymagania. Viddly jest dostarczany z bezpłatną wersją próbną, której możesz użyć do przetestowania programu przed zakupem.

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu odkryjesz problem z programem, wyślij e-mail do naszego zespołu pomocy technicznej, podając szczegóły problemu. Proszę poczekać 24 godziny na odpowiedź. Okres ten może jednak ulec wydłużeniu (do 3 dni) w weekendy lub święta państwowe. Otrzymasz automatyczną odpowiedź potwierdzającą, że otrzymaliśmy Twój e-mail.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Możemy zaoferować zwrot pieniędzy w Viddly w ciągu 30 dni od zakupu. Zwrot zostanie zatwierdzony i gwarantowany wyłącznie w okolicznościach wymienionych poniżej. Jeśli zakup minie okres gwarancji zwrotu pieniędzy (30 dni), zwrot pieniędzy zostanie rozpatrzony indywidualnie.

Akceptowalne okoliczności zwrotu pieniędzy

Będziemy przetwarzać wnioski o zwrot pieniędzy w następujących okolicznościach:

  • W ciągu 30 dni od zakupu, bez zadawania pytań!

  • Jeśli kupiłeś Viddly więcej niż raz.

  • Jeśli Viddly ma problemy techniczne, a nasz zespół techniczny nie jest w stanie znaleźć rozwiązania w ciągu 30 dni.

Niedopuszczalne okoliczności zwrotu pieniędzy

Zdecydowanie zalecamy wszystkim naszym klientom, aby najpierw pobrali bezpłatną wersję próbną programu. Większość otrzymywanych przez nas próśb o zwrot pieniędzy wynika często z braku informacji klienta o produkcie.

Nie dokonamy zwrotu pieniędzy w następujących okolicznościach, zakładając, że minął okres gwarancji zwrotu pieniędzy:

  • Jeśli zakup jest niezgodny z Twoim komputerem lub urządzeniem. Na przykład, jeśli masz komputer Mac i wybierzesz wersję dla systemu Windows, nie dokonamy zwrotu pieniędzy. Lub jeśli wykażesz się brakiem wiedzy na temat funkcji produktu lub jego przeznaczenia.

  • Jeśli po prostu zmienisz zdanie na temat produktu po jego zakupie.

  • Jeśli nie uda Ci się zaktualizować programu, gdy Viddly udostępni zaktualizowaną wersję.

  • Jeśli nie ma problemów technicznych z oprogramowaniem, które możemy znaleźć.

  • Jeśli poprosisz o zwrot pieniędzy z powodu problemów technicznych, ale nie zwrócisz się o pomoc do naszego zespołu pomocy technicznej w związku z tymi problemami.

  • Jeśli nie wykonasz żadnych kroków rozwiązywania problemów lub naprawy dostarczonych przez nasz zespół techniczny w ciągu 30 dni od zgłoszenia nam problemu. A jeśli nie podasz żądanych dodatkowych informacji na temat napotkanego problemu.

  • Jeśli nie otrzymasz kodu rejestracyjnego produktu, ale nie skontaktujesz się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.

Jak poprosić o zwrot pieniędzy?

Aby poprosić o zwrot pieniędzy, wyślij e-mail na adres help@viddly.net. Zwroty środków realizowane są w ciągu 3-5 dni. Po dokonaniu zwrotu konto dla produktu zostanie dezaktywowane.

Viddly służy do pobierania filmów wolnych od praw autorskich lub do celów dozwolonego użytku.
Nie tolerujemy pobierania materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że (a) jesteś właścicielem treści, (b) uzyskałeś zgodę od właściciela treści lub (c) planujesz używać materiałów wyłącznie do dozwolonego użytku.

Prawny

Pomoc

© Viddly 2024 -

Wykonane z ☕ firmy Vitzo