Pobierz playlisty YouTube

Konwertuj dowolny link do playlisty YouTube na dowolny plik wideo (lub audio)! Narzędzie do pobierania playlist YouTube Viddly umożliwia pobranie dowolnej playlisty YouTube jednym kliknięciem!

Pobierz Viddly za darmo

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

.

Jak pobierać listy odtwarzania YouTube?

Chociaż YouTube umożliwia pobieranie niektórych filmów do oglądania w trybie offline w aplikacji na Androida lub iOS (tylko jeśli masz YouTube Premium i tylko do oglądania na tym samym urządzeniu, które je pobrało), będziesz potrzebować Viddly, jeśli chcesz włączyć cały YouTube listy odtwarzania do rzeczywistych plików na urządzeniu.

Krok 1: Zainstaluj narzędzie do pobierania list odtwarzania Viddly YouTube

Kliknij przycisk, aby pobrać instalator Viddly. Można go zainstalować jak każdą inną aplikację, klikając dwukrotnie plik. Stale skanujemy i monitorujemy nasze serwery, aby mieć pewność, że pobieranie jest bezpieczne.

Krok 2: Wybierz listę odtwarzania YouTube

Wklej link do playlisty YouTube.

.

Viddly rozpozna, że ​​jest to lista odtwarzania i zaplanuje pobieranie wszystkich filmów znalezionych na tej liście odtwarzania.

Krok 3: Naciśnij przycisk pobierania!

Domyślnie Viddly pobierze Twoją playlistę jako osobne pliki wideo MP4 w jakości 1080p, ale możesz wybrać pobieranie w rozdzielczości 4K lub 8K, jeśli są one dostępne. To znacznie lepsze niż internetowe programy do pobierania MP4, które są ograniczone do 720p!

.

Możesz również:

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

Narzędzie do pobierania playlist YouTube

Użyj konwertera wideo Viddly YouTube na MP4, aby zamienić dowolny adres URL YouTube w plik MP4, który możesz oglądać na dowolnym urządzeniu!

Bezpłatne w użyciu!

Viddly to narzędzie do pobierania list odtwarzania YouTube i konwerter wideo, które umożliwia pobieranie wszystkich typów filmów z YouTube... Całkowicie za darmo! Jeśli chcesz zaplanować pobieranie lub potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji pobierania wideo, istnieje plan cenowy Viddly !

Od jakości 720p lub 1080p do 4K (lub nawet 8k).

Pobierając swoje playlisty z YouTube, możesz wybrać dowolną rozdzielczość! Od 720p do 1080p, a nawet filmy mp4 2K, 4K lub 8K.

MP4/3, AVI, MOV i więcej!

Viddly obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików wideo i audio. Przed każdym pobraniem możesz wybrać potrzebny typ pliku!

Szybkie pobieranie

Viddly to wysokiej klasy oprogramowanie do pobierania playlist YouTube, dzięki któremu Twoje filmy będą pobierane niezwykle szybko!

Convert Local Files to MP4/3

Nasz narzędzie do pobierania filmów z YouTube działa również w przypadku lokalnych plików wideo/audio, więc konwertujesz je na różne formaty wideo lub audio.

Bezpieczny program do pobierania

Aby mieć pewność, że pobierasz playlisty YouTube w najbezpieczniejszy sposób, nasza aplikacja pozwoli Ci bezpiecznie pobierać filmy na komputer PC/Mac, a następnie przenosić je na dowolne urządzenie mobilne (jeśli tego potrzebujesz!).

Więcej funkcji pobierania YouTube

Miliony twórców YouTube, użytkowników mediów społecznościowych, użytkowników premium YouTube, właścicieli kanałów YouTube korzystających z YouTube Studio i innych specjalistów od edycji wideo używają Viddly każdego dnia do pracy lub rozrywki! Viddly to jedna z tych niesamowicie zoptymalizowanych aplikacji innych firm, która gwarantuje, że w pełni wykorzystasz swoją aplikację YouTube! Pobieranie filmów z YouTube'a za pomocą Viddly jest łatwe.

Viddly służy do pobierania filmów wolnych od praw autorskich lub do celów dozwolonego użytku.
Nie tolerujemy pobierania materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że (a) jesteś właścicielem treści, (b) uzyskałeś zgodę od właściciela treści lub (c) planujesz używać materiałów wyłącznie do dozwolonego użytku.

Prawny

Pomoc

© Viddly 2024 -

Wykonane z ☕ firmy Vitzo