Pobieranie krótkich filmów z YouTube

Zamień dowolny link do filmu online z YouTube w plik wideo! Nasz narzędzie do pobierania krótkich filmów z YouTube umożliwia pobieranie krótkich filmów jednym kliknięciem!

Pobierz Viddly za darmo

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

.

Jak pobierać krótkie filmy z YouTube'a?

Aby pobrać krótki film z YouTube, musisz wykonać tylko kilka prostych kroków!

Zdobądź Viddly'ego

Uzyskaj najnowocześniejszy program do pobierania wideo, który działa na wszystkich treściach YouTube - aplikacja do pobierania wideo Viddly!

Wklej lub wyszukaj adres URL Shorts

Otwórz aplikację YouTube, skopiuj adres URL filmu i wklej go w polu adresu URL Viddly!

Viddly działa jako:

  • Wyszukiwarka YouTube Shorts

  • Wyszukiwarka kanałów YouTube

  • Wyszukiwarka playlist YouTube

Viddly rozumie również każdy adres URL YouTube, niezależnie od tego, czy jest to film, kanał czy playlista!

.

Wybierz opcję Formatuj

Viddly to niesamowity program do pobierania krótkich filmów, dzięki czemu możesz wybierać spośród wielu różnych opcji pobierania, takich jak MP4, AVI, a nawet audio. Formaty obsługiwane przez Viddly:

  • MP4

  • MOV

  • AVI

  • MP3

.

A także inne najpopularniejsze formaty plików! W tym popularne rozdzielczości, takie jak 4K , a nawet 8K.

Pobierz Shorts!

Press the download button and enjoy your downloaded video!

You can also:

  • Download playlists

  • Download channels

  • Download in multiple formats (f.i. audio and video files at the same time)

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

Narzędzie do pobierania krótkich filmów z YouTube

YouTube Short to nowy format wideo wprowadzony niedawno przez YouTube. Te filmy są podobne do filmów na Instagramie, filmów TikTok lub innych krótkich formatów wideo zoptymalizowanych pod kątem telefonów. Teraz możesz błyskawicznie pobrać spodenki i zrobić mnóstwo innych fajnych rzeczy dzięki Viddly!

Bezpłatne w użyciu!

Viddly to narzędzie do pobierania krótkich filmów z YouTube, które umożliwia pobieranie wszelkiego rodzaju filmów z YouTube... Całkowicie za darmo! Jeśli chcesz zaplanować pobieranie lub potrzebujesz więcej funkcji pobierania wideo, zapoznaj się z naszymi planami cenowymi !

Pionowe wideo

Shorty w YouTube mają współczynnik proporcji 9:16, co sprawia, że ​​Shorts to pionowy format wideo. Możesz pobrać dowolny film Short w najwyższej możliwej rozdzielczości!

Szybkie pobieranie

Viddly to wysokiej klasy oprogramowanie do pobierania filmów z YouTube, dzięki któremu możesz wyjątkowo szybko pobrać swoje filmy z YouTube na swoje urządzenie!

Konwertuj na MP4/3

Nasz narzędzie do pobierania filmów Short z YouTube może przekonwertować Twoje filmy Short na różne formaty wideo lub audio. Po prostu wklej adres URL filmu, wybierz format pliku i naciśnij przycisk pobierania!

Pobieranie wielu filmów Short

Potrzebujesz więcej niż jednego narzędzia do pobierania krótkich klipów? Chcesz pobrać tylko krótki klip z YouTube? To wszystko i jeszcze więcej jest możliwe dzięki narzędziu do pobierania krótkich filmów z YouTube!

Bezpieczny program do pobierania

Aby mieć pewność, że zapewniamy najbezpieczniejsze pobieranie krótkich filmów z YouTube, nasza aplikacja pozwoli Ci bezpiecznie pobrać filmy na komputer PC/Mac, a następnie przenieść je na dowolne urządzenie mobilne (jeśli tego potrzebujesz!).

Bez limitów

Potrzebujesz więcej niż jednego krótkiego filmu do pobrania z YouTube? Pobieraj filmy z YouTube po filmach, krótkie lub długie, w dowolnym pliku wideo lub MP3, którego potrzebujesz!

Pytania dotyczące pobierania filmów Short z YouTube

Oto nasza sekcja FAQ zawierająca wszystkie najczęściej zadawane pytania dotyczące pobierania krótkich filmów z YouTube!

Can I Download YouTube Shorts?

Tak. Możesz zapisać wideo z krótkich filmów YouTube na swoim komputerze lub dysku w chmurze i oglądać je na dowolnym urządzeniu!


Czy mogę pobierać Shorts z YouTube'a na komputer stacjonarny lub laptop?

Tak! Pobieranie filmów na komputer stacjonarny lub laptop z platformy YouTube Shorts nigdy nie było łatwiejsze! Skopiuj link, wklej go i pobierz.


Czy mogę pobrać Shorts z YouTube'a na urządzenie mobilne z systemem iPhone/Android?

Tak. Aby mieć pewność, że zrobisz to bezpiecznie, musisz pobrać filmy z YouTube'a na komputer MAC lub PC, a następnie wysłać je na iPhone'a lub urządzenie mobilne z Androidem.


Czy pobieranie filmów Short z YouTube jest legalne?

Tak. Możesz pobierać filmy wideo wolne od praw autorskich lub w celach dozwolonego użytku. Jest to całkowicie legalne, o ile nie pobierasz materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że: jesteś właścicielem treści, uzyskałeś zgodę od właściciela treści lub planujesz używać materiałów wyłącznie do dozwolonego użytku.


Inne funkcje narzędzia do pobierania YouTube

Miliony twórców YouTube, użytkowników mediów społecznościowych, użytkowników premium YouTube, właścicieli kanałów YouTube korzystających z YouTube Studio i innych specjalistów od edycji wideo używają Viddly każdego dnia do pracy lub rozrywki! Viddly to jedna z tych niesamowicie zoptymalizowanych aplikacji innych firm, która gwarantuje, że w pełni wykorzystujesz swoją aplikację YouTube! Pobieranie filmów z YouTube'a za pomocą Viddly jest łatwe.

Viddly służy do pobierania filmów wolnych od praw autorskich lub do celów dozwolonego użytku.
Nie tolerujemy pobierania materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że (a) jesteś właścicielem treści, (b) uzyskałeś zgodę od właściciela treści lub (c) planujesz używać materiałów wyłącznie do dozwolonego użytku.

Prawny

Pomoc

© Viddly 2024 -

Wykonane z ☕ firmy Vitzo