Konwertuj YouTube na MP4

Zamień dowolny link wideo YouTube online w plik wideo MP4! Narzędzie do pobierania MP4 Viddly YouTube umożliwia konwersję dowolnego filmu z YouTube na MP4 jednym kliknięciem!

Pobierz Viddly za darmo

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

.

Jak przekonwertować filmy z YouTube'a na MP4 ?

Chociaż YouTube umożliwia pobieranie niektórych filmów do oglądania w trybie offline w aplikacji na Androida lub iOS (tylko jeśli masz YouTube Premium i tylko do oglądania na tym samym urządzeniu, które je pobrało), będziesz potrzebować Viddly, jeśli chcesz wyodrębnić lub pobrać Pliki MP4 z YouTube.

Krok 1: Zainstaluj konwerter Viddly YouTube na MP4

Kliknij poniższy przycisk, aby pobrać instalator Viddly. Można go zainstalować tak, jak każdą inną aplikację, klikając dwukrotnie plik. Stale skanujemy i monitorujemy nasze serwery, aby mieć pewność, że pobieranie jest bezpieczne.

Krok 2: Wybierz film z YouTube'a, który chcesz przekonwertować na MP4

Viddly zapewnia kilka sposobów wyboru wideo do konwersji MP4;

  • Skopiuj i wklej adres URL filmu z YouTube.

  • Wpisz słowo kluczowe i wybierz film z wyników wyszukiwania.

  • Wybierz istniejący plik na dysku twardym.

.

W przeciwieństwie do internetowych konwerterów YouTube na MP4, nie ograniczasz się do pobierania filmów i konwertowania ich do formatu MP4 jeden po drugim. Zamiast tego możesz pobrać całą playlistę YouTube w formacie MP4 jednym kliknięciem myszy. Porozmawiaj o łatwości obsługi! Wyobraź sobie, ile czasu możesz dzięki temu zaoszczędzić, jeśli masz do czynienia z dużymi playlistami lub całym kanałem!

Krok 3: Naciśnij przycisk pobierania!

Domyślnie Viddly będzie pobierać pliki MP4 w jakości 1080p, ale możesz wybrać pobieranie w rozdzielczości 4K lub 8K, jeśli są one dostępne. To znacznie lepsze niż internetowe programy do pobierania MP4, które są ograniczone do 720p!

Rzeczywiście, internetowe witryny konwersji YouTube na MP4, poza tym, że są wolniejsze i obciążone natrętnymi reklamami, zazwyczaj nie oferują pobierania plików MP4 w jakości Full HD.

Dlaczego miałbyś zadowalać się pobieraniem w niskiej rozdzielczości, skoro Viddly oferuje możliwość szybszej i mniej kłopotliwej konwersji filmów z YouTube'a na pliki MP4 w wysokiej rozdzielczości ?

.

Możesz również:

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

Narzędzie do pobierania filmów z YouTube na MP4

Użyj konwertera wideo Viddly Youtube na MP4, aby zamienić dowolny adres URL YouTube w plik MP4, który możesz oglądać na dowolnym urządzeniu!

Bezpłatne w użyciu!

Viddly to narzędzie do pobierania wideo YouTube MP4, które umożliwia pobieranie wszystkich typów filmów z YouTube... Całkowicie za darmo! Jeśli chcesz zaplanować pobieranie lub potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji pobierania wideo, mamy płatny plan!

Od jakości 720p lub 1080p do 4K (lub nawet 8k).

Możesz pobierać filmy z YouTube'a w dowolnej rozdzielczości! Od 720p do 1080p, a nawet filmy MP4 2K, 4K lub 8K.

Szybkie pobieranie

Viddly to wysokiej klasy oprogramowanie do pobierania filmów z YouTube'a, które gwarantuje, że pobieranie plików z YouTube do MP4 będzie ultraszybkie!

Konwertuj na MP4/3

Nasz program do pobierania filmów z YouTube może przekonwertować Twój film na różne formaty wideo lub audio. Po prostu wklej adres URL filmu, wybierz format pliku i naciśnij przycisk pobierania!

Pobieranie wielu filmów

Potrzebujesz pobrać więcej niż jeden plik MP4? Chcesz pobrać transmisje na żywo? Kanały? Listy odtwarzania ? Wszystko to i więcej jest możliwe dzięki narzędziu do pobierania wideo Viddly z YouTube .

Bezpieczny program do pobierania

Aby mieć pewność, że pobierasz filmy z YouTube'a w najbezpieczniejszy sposób, nasza aplikacja pozwoli Ci bezpiecznie pobrać filmy na komputer PC/MAC, a następnie przenieść je na dowolne urządzenie mobilne (jeśli tego potrzebujesz!).

Bez limitów

Potrzebujesz więcej niż jednego pliku wideo MP4 do pobrania z YouTube? Pobieraj filmy z YouTube po filmach, krótkie lub długie, w dowolnym formacie i jakości pliku wideo lub dźwiękowego, jakiej potrzebujesz!

Pytania dotyczące konwersji filmów z YouTube'a na MP4

Dlaczego powinienem pobierać filmy z YouTube'a jako pliki MP4?

Powody dla każdego będą inne, ale najczęstsze powody, którymi dzielą się z nami nasi użytkownicy, są następujące:

  • Twórz kopie zapasowe filmów z YouTube na wypadek, gdyby kiedykolwiek zostały usunięte.

  • Uzyskaj dostęp do filmów z YouTube, gdy jesteś w podróży lub nie masz szybkiego połączenia z Internetem.

  • Przenieś filmy z YouTube'a do odtwarzacza MP4, który nie obsługuje aplikacji YouTube.

  • Odtwarzaj filmy z YouTube bez buforowania, gdy Twoje połączenie internetowe jest wolne lub przerywane.

  • Konwertuj filmy z YouTube'a na MP4, aby móc je edytować, jeśli jesteś twórcą treści.

  • Udostępniaj znajomym lub rodzinie filmy, które są zbyt duże, aby można je było używać w WeTransfer, Dropbox lub podobnych bezpłatnych usługach udostępniania plików.


Dlaczego Viddly jest lepszy niż internetowy konwerter YouTube na MP4?

Istnieje wiele witryn oferujących usługi konwersji YouTube na MP4, ale we wszystkich, które przetestowaliśmy, występują te same problemy;

Internetowe konwertery YouTube na MP4 są bezpłatne, ponieważ to Ty jesteś produktem. Zgadza się, ktoś musi płacić za serwery, które dokonują tych konwersji, i możesz mieć pewność, że ci webmasterzy nie prowadzą działalności charytatywnej. Większość zrobi to poprzez wyświetlanie natrętnych reklam i zmuszanie Cię do oferowania jak największej liczby reklam. Inni posuną się nawet do dystrybucji oprogramowania szpiegującego lub złośliwego oprogramowania. Viddly nie wymaga serwerów zewnętrznych, ponieważ wykorzystuje cykle bezczynności procesora.

Hostowana usługa YouTube do MP4 nie chroni Twojej prywatności. Jeśli ich serwery zostaną kiedykolwiek zhakowane lub przejęte, pojawi się plik dziennika zawierający Twój adres IP i dokładne pobrane filmy wraz ze sygnaturami czasowymi. Dostawca VPN może oferować pewną ochronę, ale dlaczego zamiast tego nie skorzystać z Viddly? Nasze oprogramowanie nie pozostawi scentralizowanej bazy danych, która mogłaby naruszyć Twoją prywatność.

Internetowe programy do pobierania plików MP4 nie obsługują list odtwarzania. Spędzałbyś godziny na pobieraniu playlisty zawierającej ponad 100 filmów. Viddly może pobrać i przekonwertować całą playlistę YouTube do formatu MP3 lub MP4 za pomocą zaledwie dwóch kliknięć myszką!

Przetestowaliśmy 10 najpopularniejszych programów do pobierania plików z YouTube na MP4. Wszyscy cierpią na te same problemy; natrętne lub szkodliwe reklamy w wyskakujących okienkach lub pop-under, ograniczona ochrona prywatności i brak funkcji pobierania zbiorczego. Obejmuje to YT1S, YTMP3, ClipConverter, YTMP4.Top, X2Convert, VideoMP3Convert, Keepvid, YouTubeToMP3, Videovor, YouTubeMP4.to i FLVTO w momencie pisania tego tekstu.


Czy mogę używać aplikacji mobilnej do pobierania YouTube w formacie MP4?

Jak zapewne już wiesz, YouTube jest własnością Alphabet, spółki holdingowej, która jest również właścicielem Google. Zgadnij, co jeszcze posiada Alphabet? Zgadza się, Sklep Android Play. Ponieważ Google nie chce, aby filmy opuszczały platformę YouTube, nigdy nie zezwoli na żadne aplikacje ze Sklepu Play obsługujące pobieranie filmów z YouTube w formacie MP4.

Apple jest równie restrykcyjny, jeśli chodzi o nadzór nad swoim sklepem z aplikacjami. Ponieważ są właścicielami iTunes i mają żywotny interes w uniemożliwianiu ludziom pobierania jakichkolwiek materiałów potencjalnie chronionych prawem autorskim, usuwają wszelkie aplikacje oferujące tę funkcję. Nie ma dla nich znaczenia, czy chcesz otrzymać kopię do użytku osobistego, czy w ramach doktryny dozwolonego użytku.

Możliwe jest jailbreak telefonu w celu zainstalowania aplikacji do konwersji YouTube na MP4. Nie zalecamy jednak tego, ponieważ może to spowodować unieważnienie gwarancji i uszkodzenie telefonu, a przynajmniej może poważnie zagrozić bezpieczeństwu telefonu.

Co więc zrobić, jeśli chcesz pobrać film z YouTube'a w formacie MP3 lub MP4 na swój telefon? Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak Viddly może pomóc.


Jak mogę przesłać filmy z YouTube'a na mój telefon w formacie MP4?

Dzięki Viddly pobieranie filmów z YouTube'a w formacie MP4, a następnie automatyczne przesyłanie ich do telefonu jest dziecinnie proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące czynności;

Pobierz i zainstaluj Viddly.

Zainstaluj aplikację do synchronizacji pulpitu dowolnego dostawcy miejsca w chmurze, taką jak Google Drive Backup & Sync , Dropbox , Box , OneDrive lub Mega .

Zmień lokalizację folderu pobierania Viddly na lokalizację folderu przechowywania w chmurze na lokalnym dysku twardym.

Zainstaluj na swoim telefonie aplikację dostawcy pamięci masowej w chmurze.

Otóż ​​to! Wszystkie pobrane pliki zostaną teraz zsynchronizowane z Twoim telefonem. Dzięki Viddly wystarczą jedno lub dwa kliknięcia, aby pobrać całą listę odtwarzania YouTube w formacie MP4. Załóżmy jednak, że chcesz jeszcze bardziej zautomatyzować tę czynność, tak aby nie wymagała ona żadnej interakcji z człowiekiem. W takim przypadku możesz użyć programu VDownloader , aby automatycznie pobrać każdy nowy film, który pojawi się na liście odtwarzania lub kanale.


Inne funkcje narzędzia do pobierania YouTube

Miliony twórców YouTube, użytkowników mediów społecznościowych, użytkowników premium YouTube, właścicieli kanałów YouTube korzystających z YouTube Studio i innych specjalistów od edycji wideo używają Viddly każdego dnia do pracy lub rozrywki! Viddly to jedna z tych niesamowicie zoptymalizowanych aplikacji innych firm, która gwarantuje, że w pełni wykorzystasz swoją aplikację YouTube! Pobieranie filmów z YouTube'a za pomocą Viddly jest łatwe.

Viddly służy do pobierania filmów wolnych od praw autorskich lub do celów dozwolonego użytku.
Nie tolerujemy pobierania materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że (a) jesteś właścicielem treści, (b) uzyskałeś zgodę od właściciela treści lub (c) planujesz używać materiałów wyłącznie do dozwolonego użytku.

Prawny

Pomoc

© Viddly 2024 -

Wykonane z ☕ firmy Vitzo