YouTube Shorts Завантажити

Перетворіть будь-яке посилання на онлайн-відео YouTube Shorts у відеофайл! Наш завантажувач коротких відео на YouTube дозволяє завантажувати коротке відео одним клацанням миші!

Завантажте Viddly безкоштовно
Шукаєте версію Mac OS?
Скромний знімок екрана

Завантажувач відео YouTube Shorts

YouTube short – це новий відеоформат, нещодавно представлений YouTube. Ці відео схожі на Instagram Reels, TikTok Videos або будь-який інший короткий формат відео, оптимізований для телефону.

Безкоштовне використання!

Viddly — це програма для завантаження відео YouTube, яка може завантажувати всі типи відео з YouTube... Абсолютно безкоштовно! У нас є платний план, якщо ви хочете запланувати завантаження або вам потрібні додаткові функції завантажувача відео!

Якість HD

YouTube Shorts — це відео зі співвідношенням сторін 9:16, що робить Shorts вертикальним відеоформатом. Ви можете завантажити будь-яке коротке відео у найвищій роздільній здатності!

Швидке завантаження

Viddly — це висококласне програмне забезпечення для завантаження відео з Youtube, яке забезпечує надшвидке завантаження ваших коротких фільмів з YouTube!

Перетворити в MP4/3

Наш завантажувач коротких відео YouTube може конвертувати ваше коротке відео в різні відео- чи аудіоформати. Просто вставте URL-адресу відео, виберіть формат файлу та натисніть кнопку завантаження!

Завантаження кількох коротких відео

Потрібен більше одного завантажувача коротких кліпів? Хочете завантажити лише кліп із короткого відео YouTube? Усе це та багато іншого можливо із завантажувачем коротких відео YouTube!

Безпечний завантажувач

Щоб переконатися, що ми забезпечуємо найбезпечніший досвід завантаження коротких відео YouTube, наш додаток дозволить вам безпечно завантажувати відео на свій ПК/MAC, а потім переміщувати їх на будь-який мобільний пристрій (якщо вам це потрібно!).

Без обмежень

Потрібне більше одного завантаження короткого відео з YouTube? Завантажуйте відео YouTube за відео, короткими чи довгими, у будь-якому потрібному відео чи MP3-файлі!

Як завантажити короткі відео YouTube?

Щоб завантажити коротке відео з YouTube, вам потрібно буде зробити лише кілька простих кроків!

Отримати Viddly

Отримайте сучасний завантажувач відео, який працює з усім вмістом YouTube - програма для завантаження відео Viddly!


Вставте або знайдіть URL Shorts

Відкрийте програму YouTube, скопіюйте URL-адресу відео та вставте її в поле URL-адреси Viddly!

Viddly працює як:

 • Пошукова система YouTube Shorts
 • Пошукова система каналів YouTube
 • Пошукова система YouTube Playlist

Viddly також розуміє будь-яку URL-адресу YouTube, будь то відео, канал чи список відтворення!

Як завантажити відео YouTube з Viddly - Крок 2

Виберіть Формат

Viddly — це дивовижний завантажувач відео у форматі 4k, тож ви знаєте, що можете вибирати з багатьох різних варіантів завантаження, як-от MP4, AVI або навіть аудіо.

Формати, які підтримує Viddly:

 • MP4
 • MOV
 • AVI
 • MP3

А також інші найпопулярніші формати файлів!

Як завантажити відео YouTube з Viddly - Крок 3

Завантажте Shorts!

Натисніть кнопку завантаження та насолоджуйтеся завантаженим відео!

Ви також можете:

 • Завантажити частину відео
 • Обрізати кінець або початок відео
 • Завантажити плейлист
 • Завантажуйте в кількох форматах (аудіо- та відеофайл одночасно)
Як завантажити відео YouTube з Viddly - Повне!

Запитання щодо завантаження YouTube Shorts

Ось наш розділ поширених запитань із усіма поширеними запитаннями про завантаження відео YouTube Shorts!

Чи можу я завантажити YouTube Shorts?

Так. Ви можете зберегти відео з коротких фільмів YouTube на свій комп’ютер або онлайновий хмарний диск і переглядати їх на будь-якому пристрої!

Чи можу я завантажити короткі відео YouTube на свій мобільний пристрій iPhone/Android?

Так. Щоб переконатися, що ви робите це безпечно, вам потрібно буде завантажити відео YouTube на свій MAC або ПК, а потім надіслати їх на свій мобільний пристрій iPhone або Android.

Чи можу я завантажити YouTube Shorts на свій настільний або портативний комп’ютер?

Так! Завантажувати відео на настільний або портативний комп’ютер із платформи YouTube Shorts ще ніколи не було так просто! Скопіюйте посилання, вставте його та завантажте.

Чи законне завантаження YouTube Shorts?

Так. Ви можете завантажити відео без авторських прав або для цілей добросовісного використання.

Це цілком законно, якщо ви не завантажуєте матеріал, захищений авторським правом, якщо ви (а) не є власником вмісту, (б) не отримали згоду від власника вмісту або (в) плануєте використовувати матеріали лише для добросовісного використання.

Інші функції YouTube Downloader

Мільйони творців YouTube, користувачів соціальних мереж, користувачів преміум-класу YouTube, власників каналів YouTube, які використовують YouTube Studio, та інших спеціалістів із редагування відео щодня використовують Viddly для роботи чи розваги!

Viddly — одна з тих дивовижних оптимізованих програм сторонніх розробників, які гарантують, що ви використовуєте свою програму YouTube на повну! Легко завантажувати відео з YouTube за допомогою Viddly.

Немає водяного знака YouTube

Жодних дратівливих водяних знаків. Просто чисте відео та звуковий файл! Усе це з будь-яким іншим варіантом завантаження, який тільки можна уявити.

Завантажити список відтворення YouTube

Хочете завантажити списки відтворення YouTube? Будь то музика з YouTube або будь-який інший потрібний вам список відтворення з YouTube... Viddly може все!

YouTube 4K або 8K Download

Viddly Video Downloader підтримує всі роздільності відео HD та UHD, наприклад 1080p, 2K, 4K або навіть 8K. Ви самі вирішуєте, який відеофайл вам потрібен!

Редагування відео YouTube

Хочете завантажити лише частину відео? За допомогою Viddly ви можете завантажувати кліпи відео YouTube. Ви встановлюєте початок і кінець будь-якого відео YouTube і перетворюєте будь-яке звичайне відео YouTube (або Short) на кліп будь-якої довжини!

Завантажте коротке відео YouTube зараз!

Отримайте Viddly і почніть завантажувати короткі відео за допомогою найбезпечнішого та завантажувача відео YouTube ! Протягом багатьох років він допомагав мільйонам людей завантажувати відео з YouTube. Тепер ми можемо вам допомогти!

Завантажте Viddly безкоштовно
Шукаєте версію Mac OS?