Як завантажити відео YouTube

YouTube.com - це найпопулярніший веб-сайт про хостинг відео у світі. Мільйони людей щодня завантажують відео YouTube із різних причин. Деякі зберігають відео YouTube для перегляду в режимі офлайн, тоді як інші, можливо, захочуть повторно використовувати відеокліпи відповідно до положень про добросовісне використання. З Viddly ви можете;

Завдяки Viddly легко завантажити відео чи цілі списки відтворення за лічені секунди. Хотіли б ви спробувати на собі? Дотримуйтесь простих кроків нижче, щоб розпочати!

Крок 1: Встановіть Viddly - завантажувач YouTube із рейтингом 1

Натисніть кнопку Завантажити праворуч, щоб отримати програму встановлення з нашого безпечного сервера завантаження. Ми постійно скануємо наші файли, щоб переконатися, що ваше завантаження є на 100% безпечним.


Крок 2: Виберіть відео або список відтворення для завантаження

Ви можете вибрати відео чи список відтворення одним із двох способів;

 1. Введіть пошуковий термін і зачекайте, поки результати з’являться.
 2. Скопіюйте / вставте URL-адресу відео YouTube або списку відтворення зі свого браузера.

Ми витратили незліченні години, одержимі інтерфейсом нашого продукту. Швидке та легке завантаження є нашим пріоритетом не лише для окремих відео, але й для цілих списків відтворення.
Ми хотіли переконатись, що завантаження пісні у форматі MP3 буде настільки ж простим, як завантаження цілої бібліотеки навчальних відео, наприклад.

Як завантажити відео YouTube з Viddly - Крок 2

Крок 3: Натисніть кнопку "Завантажити"!

За замовчуванням Viddly завантажує ваше відео на YouTube у форматі MP4 із повною якістю HD (1080p), хоча ви також можете завантажити MP3-файл із якістю звуку 128 Кбіт / с або 192 Кбіт / с. Крім того, підтримуються наступні формати: AVI, Vorbis, AAC.
Якщо ви хочете завантажити субтитри або субтитри, ви можете натиснути кнопку cc, щоб вибрати будь-яку доступну мову.

Як завантажити відео YouTube з Viddly - Крок 3

Це воно! Перегляньте своє відео!

Завдяки Viddly тепер ви можете захопити попкорн і переглядати улюблені відео де завгодно, з підключенням до Інтернету чи без нього!

Завантажте Viddly безкоштовно
Шукаєте версію Mac OS?
Як завантажити відео YouTube з Viddly - Повне!

Питання

Чому хтось повинен завантажувати відео з YouTube?

Є багато потенційних причин для перетворення відео YouTube у формат MP3 або MP4 та збереження їх на локальному жорсткому диску. Наприклад;

 • Власник може вилучити відео в будь-який момент часу, що трапляється набагато частіше, ніж можна було очікувати. Зберігаючи резервну копію відео локально, ви гарантуєте, що завжди матимете доступ.
 • Під час подорожі ви можете зіткнутися з мережами з низькою пропускною здатністю або взагалі не мати підключення до Інтернету. Якщо ви хочете дивитись вміст YouTube під час польоту або подорожі, завантаження відео YouTube - найкраще, щоб уникнути буферизації або перебоїв!
 • Не всі пристрої підтримують додаток YouTube. Якщо у вас є iPod або мультимедійний плеєр, який не сумісний з YouTube, то спершу перетворіть відео в MP4 або музику в MP3.
 • Як творець контенту, тоді вам, мабуть, захочеться використовувати кліпи відео YouTube інших людей на YouTube.
 • Якщо ви хочете поділитися великим відео з друзями чи родичами, ви можете завантажити його на YouTube і рекомендувати їм завантажити його за допомогою Viddly. Таким чином, вам не доведеться платити за дорогу підписку на хостинг файлів або послугу передачі файлів, таких як WeTransfer, Dropbox, Google Drive тощо.
 • Якщо у вас немає доступу до YouTube Red, завантаження відео - це один із способів уникнути перебоїв під час відтворення відео через рекламу.
 • Для захисту конфіденційності, можливо, ви захочете завантажити відео YouTube, а не переглядати його. Коли ви переглядаєте відео YouTube, власник і YouTube можуть отримати доступ до інформації про те, які частини відео ви переглянули, на якому пристрої ви його дивилися, і прив’язати цю інформацію до свого облікового запису, якщо ви ввійшли в систему. YouTube має плямистий трек записувати, коли справа стосується конфіденційності. Раніше вони стикалися з позовами у Великобританії за те, що вони показували цілеспрямованих оголошень, щоб "вплинути на вразливі молоді уми". YouTube також оштрафований на $ 136 млн за збір персональних даних без згоди.

Чи законно завантажувати відео на YouTube?

У своїх Умовах надання послуг YouTube зазначено, що ви не повинні завантажувати вміст будь-яким іншим способом, крім кнопки завантаження. Однак завантаження відео дозволено для особистого користування або відповідно до добросовісного використання у більшості країн.

Ось, що конкретно зазначено в TOS YouTube:

Ви не повинні завантажувати будь-який вміст, якщо не побачите посилання "завантаження" або подібне посилання, яке відображається YouTube у Службі для цього вмісту. Ви не повинні копіювати, відтворювати, розповсюджувати, передавати, транслювати, демонструвати, продавати, ліцензувати чи іншим чином використовувати будь-який вміст для будь-яких інших цілей без попередньої письмової згоди YouTube або відповідних ліцензіарів вмісту.

Технічно YouTube дозволяє лише завантажувати відео, для яких вони прямо вказали цю опцію. Однак YouTube не застосовує цю політику, оскільки для них було б практично неможливо перемогти з юридичної точки зору.

До певної міри законодавство про авторські права у багатьох країнах дозволяє завантажувати захищений авторським правом вміст для особистого користування, наприклад, Канади та держав-членів ЄС.

Якщо коротко, завантаження вмісту, захищеного авторським правом, не є незаконним будь-яким способом, формою чи формою. Якщо ви хочете, щоб завантажили вміст, захищений авторським правом, вам слід попросити дозволу у власника авторських прав.

Чи заборонить мене YouTube, якщо я завантажу відео?

З часу заснування YouTube у 2015 році ми ніколи не чули жодного випадку, щоб це сталося. Навіть якби вони мали намір заборонити користувачам, які завантажують відео, для YouTube було б практично неможливо визначити, чи просто ви переглядаєте відео, чи завантажуєте його.

Який найшвидший спосіб завантажити відео YouTube?

Ми не знайшли жодної іншої програми, яка швидша за Viddly, коли йдеться про завантаження окремого відео чи цілого списку відтворення. Ми врахували як кількість необхідних кліків, так і загальний час, включаючи швидкість завантаження, що вимірюється від вставки URL-адреси до того, коли файл готовий до відтворення. Якщо ви знайшли швидше додаток, будь ласка, повідомте нам!

Який найбезпечніший спосіб завантажити відео YouTube?

Ми протестували такі онлайн-завантажувачі YouTube і виявили, що всі вони мають проблеми, починаючи від порушення конфіденційності та просуваючи шкідливе програмне забезпечення;

 • OnlineVideoConverter: пропонувалася лише роздільна здатність 360p. Завантаження не відбулося. Була відкрита нова вкладка, яка намагалася встановити невідомий виконуваний файл під виглядом оновлення Media Player.
 • SaveFrom: Підроблена реклама сканера вірусів, замаскована як сповіщення про спробу завантаження шкідливого програмного забезпечення. Після довгого очікування сталася помилка.
 • YT1s: Максимальна якість - 720p. Сайт вимагав доступу для надання сповіщень браузера.
 • Y2Mate.guru: Максимальна запропонована якість - 720p. Будь-які файли з більш високою роздільною здатністю не містять звуку. Сайт запускає оманливу рекламу, щоб змусити користувачів думати, що вони виграли приз.
 • YTMP3.cc: Оманливі кнопки завантаження та відтворення ініціюють показ оголошень для азартних ігор та веб-сайтів для дорослих. Нам не вдалося завантажити жодне відео через помилку.

Таким чином, якщо ви хочете завантажити відео YouTube із високою роздільною здатністю, рекомендується завантажувач YouTube на комп’ютері.

Чи безпечні завантажувачі YouTube для iOS або Android?

На жаль, ані магазин Google Play, ані магазин Apple не дозволять перераховувати додатки для завантаження YouTube або файли .apk. Оскільки вам доведеться викорінити або іншим чином вимкнути антивірусний захист на своєму пристрої, настійно рекомендуємо не використовувати завантажувачі YouTube для мобільних пристроїв.