Як конвертувати відео YouTube у MP4

YouTube — це фантастична платформа для перегляду відео онлайн. Хоча YouTube дозволяє завантажувати деякі відео для перегляду в режимі офлайн у програмі для Android або iOS (тільки якщо у вас є YouTube Premium і лише для перегляду на тому самому пристрої, на якому їх завантажено), вам знадобиться Viddly, якщо ви хочете розпакувати або завантажити Файли MP4 з YouTube. Він навіть працює як конвертер відео для YouTube Shorts. Так, установити та використовувати Viddly надзвичайно просто, і це на 100% безкоштовно!

Крок 1: Встановіть Viddly YouTube у MP4 Converter

Натисніть кнопку праворуч, щоб завантажити інсталятор Viddly. Ви можете встановити його як будь-яку іншу програму, двічі клацнувши файл. Ми постійно скануємо і контролюємо наші сервери, щоб переконатися, що завантаження безпечне.


Крок 2: Виберіть відео YouTube для конвертації у MP4

Viddly пропонує кілька способів вибрати відео для конвертації MP4;

 • Скопіюйте та вставте URL-адресу відео YouTube.
 • Введіть ключове слово та виберіть відео з результатів пошуку.
 • Виберіть наявний файл на жорсткому диску.
Примітка

На відміну від онлайн-конвертерів YouTube у MP4, ви не обмежуєтесь завантаженням відео та перетворенням їх у MP4 по одному. Замість цього ви можете завантажити цілий список відтворення YouTube у форматі MP4 одним клацанням миші. Поговоримо про зручність використання! Уявіть, скільки часу це може заощадити вам, коли ви маєте справу з великими списками відтворення або з цілим каналом!

Перетворення YouTube у MP4 за допомогою Viddly - Крок 2

Крок 3: Розбийте кнопку завантаження!

За замовчуванням Viddly завантажує файли MP4 у якості 1080p, але ви можете завантажити їх у форматі 4K або 8K, якщо вони доступні. Це набагато краще, ніж онлайн-завантажувачі MP4, які обмежуються 720p!

Дійсно, веб-сайти з перетворення YouTube у MP4, крім того, що вони повільніші та завантажені нав'язливою рекламою, як правило, не пропонують завантаження MP4 із повною якістю HD.

Чому б вам погодитися на завантаження з низькою роздільною здатністю, коли Viddly пропонує вам можливість перетворити відео YouTube у файли MP4 високої чіткості швидше та з меншою кількістю клопотів?

Перетворення YouTube на MP4 за допомогою Viddly - Крок 3

Питання

Чому я повинен завантажувати відео YouTube як файли MP4?

Причини у всіх будуть різними, але найпоширенішими причинами, якими користувачі поділилися з нами, є наступні;

 • Резервне копіювання відео YouTube на випадок, якщо їх коли-небудь видалити.
 • Отримуйте доступ до відео YouTube, коли ви подорожуєте або не маєте високошвидкісного Інтернету.
 • Перенесіть відео YouTube на програвач MP4, який не підтримує програму YouTube.
 • Відтворюйте відео YouTube без буферизації, коли підключення до Інтернету повільне або періодичне.
 • Перетворіть відео YouTube у MP4, щоб ви могли їх редагувати, якщо ви творець вмісту.
 • Діліться відео з друзями чи родиною, занадто великими для WeTransfer, Dropbox або подібних безкоштовних служб обміну файлами.

Чому Viddly краще, ніж онлайн-конвертер YouTube у MP4?

Існує безліч веб-сайтів, які пропонують послуги перетворення YouTube у MP4, але всі перевірені нами страждають одними і тими ж проблемами;

 • Веб-перетворювачі YouTube у MP4 безкоштовні, тому що ви продукт. Правильно, хтось повинен платити за сервери, які виконують ці перетворення, і ви можете бути впевнені, що ці веб-майстри не працюють з благодійною службою. Більшість з них роблять це, показуючи нав'язливу рекламу та змушуючи стрибати через обручі, щоб запропонувати якомога більше оголошень. Інші будуть доходити до поширення шпигунського або шкідливого програмного забезпечення. Віддлі не вимагає зовнішніх серверів, оскільки він використовує ваші непрацюючі цикли процесора.
 • Розміщена послуга YouTube до MP4 не захищає вашу конфіденційність. Якщо їх сервери коли-небудь будуть зламані або захоплені, там буде файл журналу, що містить вашу IP-адресу та точні відео, які ви завантажили, разом із мітками часу. Постачальник VPN може запропонувати певний захист, але чому б не використовувати Viddly замість цього? Наше програмне забезпечення не залишає централізовану базу даних, яка може порушити вашу конфіденційність.
 • Інтернет-завантажувачі MP4 не підтримують списки відтворення. Ви витрачали би години на завантаження списку відтворення із понад 100 відео. Viddly може завантажити та перетворити цілий список відтворення YouTube у формат MP3 або MP4 лише двома клацаннями миші!

Ми протестували 10 найпопулярніших завантажувачів з YouTube у MP4. Усі вони страждають одними і тими ж проблемами; настирливі або шкідливі спливаючі та спливаючі оголошення, обмежений захист конфіденційності та відсутність функцій масового завантаження. Це включає YT1S, YTMP3, ClipConverter, YTMP4.Top, X2Convert, VideoMP3Convert, Keepvid, YouTubeToMP3, Videovor, YouTubeMP4.to та FLVTO на момент написання статті.

Чи можу я використовувати мобільний додаток для завантаження YouTube у форматі MP4?

Як ви, мабуть, вже знаєте, YouTube належить холдинговій компанії Alphabet, яка також володіє Google. Здогадайтеся, чим ще володіє Alphabet? Правильно, Android Play Store. Оскільки Google не хоче, щоб відео залишали платформу YouTube, вони ніколи не дозволять додаткам Play Store підтримувати завантаження відео YouTube як файли MP4.

Apple настільки ж обмежує, коли охороняє свій магазин додатків. Оскільки вони є власником iTunes і зацікавлені в тому, щоб заважати людям завантажувати будь-який потенційно захищений матеріал, вони видаляють будь-які програми, що пропонують цю функцію. Для них неважливо, чи хочете ви копію для особистого користування, або згідно з добросовісного використання.

Можна встановити джейлбрейк телефону, щоб встановити програму конвертації YouTube у MP4. Однак ми не рекомендуємо це робити, оскільки це може призвести до втрати гарантії та обробки телефону, або, принаймні, це може серйозно порушити безпеку вашого телефону.

То що ж вам робити, якщо ви хочете завантажити відео YouTube у форматі MP3 або MP4 на свій телефон? Продовжуйте читати, щоб побачити, як Віддлі може допомогти.

Як я можу перенести відео YouTube на свій телефон у форматі MP4?

З Viddly дуже просто завантажувати відео з YouTube у форматі MP4, а потім автоматично передавати їх на телефон. Все, що вам потрібно зробити, це наступне;

 • Завантажте та встановіть Viddly
 • Встановіть будь-який додаток для синхронізації настільного сховища, наприклад Google Drive Backup & Sync, Dropbox, Box, OneDriveабо Mega.
 • Змініть розташування папки для завантаження Viddly на папку вашого хмарного сховища на вашому локальному жорсткому диску.
 • Встановіть на своєму телефоні програму постачальника хмарних сховищ.

Це воно! Тепер усі завантажені файли синхронізуються з телефоном. З Viddly потрібно лише один або два кліки, щоб завантажити весь список відтворення YouTube у форматі MP4. Тим не менш, припустимо, ви хотіли б автоматизувати це ще більше, щоб воно взагалі не вимагало людської взаємодії. У такому випадку ви можете використовувати VDownloader для автоматичного завантаження будь-якого нового відео, яке з’являється у списку відтворення або каналі.