Bądź szczęśliwy, idź do Plusa!

Niektórzy ludzie nienawidzą reklam i nie bez powodu. Z tego powodu opracowaliśmy Viddly Plus, niezwykle przystępny cenowo produkt, który eliminuje wszystkie reklamy zawarte w naszym oprogramowaniu i oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy oprócz szerokiej gamy opcji płatności!

Wersja Plus ma kilka naprawdę niesamowitych funkcji, które wyróżniają ją na tle konkurencji i pomagają jej stać się najlepszą w branży, a ponadto są wolne od reklam. Wybierz preferowany plan i baw się dobrze!

Podstawowy
Na zawsze wolny!

Obsługiwane przez reklamy

Wyodrębnij napisy wideo

5 pobrań dziennie

2 playlisty do pobrania dziennie

Jakość wideo do Full HD

Pobieranie plików audio z szybkością 128 Kb/s

5 minut nagrania na żywo

Brak automatycznego pobierania wideo podczas kopiowania adresu URL

Plus
Wszystkie funkcje pobierania wideo, jakich możesz potrzebować!
US$24.99

Bez reklam!

Nieograniczone pobieranie

Filmy w rozdzielczości Full HD, 4K i 8K przy 60 kl./s

Pobierz MP3 w jakości 320 Kb/s

Pobieraj filmy automatycznie podczas kopiowania adresu URL

Pobieraj kanały i playlisty YouTube

Nagrywanie transmisji na żywo w YouTube

Wyodrębnij napisy wraz z filmem

Używaj na maksymalnie 2 urządzeniach jednocześnie!

Accepted Payment Methods:
American Express
Apple Pay
Discover
Google Pay
JCB
MasterCard
Multibanco
PIX
Rupay
Visa

Co ludzie mówią o Viddly

Zwróć uwagę na to, co mają do powiedzenia zwykli użytkownicy Viddly — to nie są tylko nasze opinie.

Funkcje premium Viddly są warte każdego grosza. Bez reklam i nieograniczonej liczby pobrań mogę skupić się na tworzeniu bez przerw. Moja praca wymaga wielu pobrań w rozdzielczości 4K - dzięki Viddly moje projekty są zawsze na najwyższym poziomie. Przyzwyczaiłem się do korzystania z Viddly!

Michael Thompson Testimonial Picture.
Michaela Thompsona - Filmowiec

Płatne funkcje Viddly zmieniły zasady gry. W YouTube jest mnóstwo fajnych dźwięków, których zawsze potrzebuję, a Viddly udostępnia mi je jako wysokiej jakości dźwięk do moich produkcji dźwiękowych. Używam Viddly od lat i nie mogę powiedzieć, że choć raz mnie zawiódł! Całkowicie polecam!

Jessica Lee Testimonial Picture.
Jessica Lee - Producent muzyczny

Plan premium Viddly uprościł mój proces nauczania. Dzięki automatycznemu wykrywaniu adresów URL i możliwości pobierania całych kanałów YouTube i playlist, teraz w mgnieniu oka gromadzę zasoby do swoich lekcji. Wyodrębnienie napisów wraz z filmem pomogło również w zapewnieniu dostępności dla wszystkich moich uczniów.

Alex Nguyen Testimonial Picture.
Alexa Nguyena - Pedagog

Masz pytania. Mamy odpowiedzi!

Jakie metody płatności akceptujecie?

Akceptujemy karty American Express, Apple Pay, Google Pay, JCB, Mastercard i Visa na całym świecie.

Obsługujemy również dodatkowe metody płatności w zależności od Twojej lokalizacji. Należą do nich na przykład Boleto i PIX w Brazylii, Multibanco i MBWay w Portugalii, Rupay i Netbanking w Indiach, Bancontact w Belgii i wiele więcej!

Po wybraniu jednego z dostępnych planów i otwarciu kasy będziesz mógł zobaczyć wszystkie metody płatności w swoim regionie.


Czy otrzymam dowód wpłaty/fakturę?

Oczywiście! Faktura do zapłaty zostanie wysłana e-mailem natychmiast po potwierdzeniu zakupu!


Co powinienem zrobić, jeśli moja metoda płatności została odrzucona?

Jeśli Twoja metoda płatności została odrzucona i korzystasz z ważnego danych uwierzytelniających płatności, skontaktuj się ze swoim bankiem w celu uzyskania pomocy.


Czy zostanę poinformowany przed odnowieniem subskrypcji?

Tak! Siedem dni przed odnowieniem subskrypcji otrzymasz od nas powiadomienie e-mailem, zgodnie z mandatem Visa i Mastercard dotyczącym Transakcji Subskrypcyjnych.


Czy mogę zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie? Jeśli tak, jak mogę to zrobić?

Możesz! Anulowanie subskrypcji jest bardzo proste. Po prostu odwiedź nasz HelpDesk i porozmawiaj z nami!


Jakiego rodzaju wsparcie zapewnia Viddly?

Możesz skontaktować się z nami na kilka sposobów.

Jeśli chcesz zgłosić problem z samym Viddly, najlepszym i zalecanym sposobem jest przesłanie nam raportu o błędzie z poziomu Viddly, przechodząc do „Pomoc”, a następnie klikając opcję „Zgłoś problem”. Przesyłanie nam opinii w ten sposób pozwala nam automatycznie otrzymywać ważne informacje, które pomogą w rozwiązywaniu problemów i usuwaniu usterek.

Jeśli nie masz na to ochoty lub chcesz z nami porozmawiać w innej sprawie (na przykład związanej z subskrypcją Viddly Plus), możesz:

 • Wyślij nam e-mail na adres help@viddly.net

 • Odwiedź nasz dział pomocy

 • Skorzystaj z Chatboxa, dostępnego poprzez jego ikonę w prawym dolnym rogu niektórych stron internetowych, takich jak ta!


Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Mamy gwarancję 100% satysfakcji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, po prostu daj nam znać w ciągu 30 dni, a z przyjemnością zwrócimy Ci pełny zwrot pieniędzy. Jeśli chcesz przeczytać naszą pełną Politykę zwrotów, kliknij tutaj .


Co oznacza licencja „dożywotnia”?

Jeśli zakupisz licencję dożywotnią, licencja ta jest płatna jednorazowo i nie ma ograniczenia czasowego, co oznacza, że ​​możesz ją pobrać i używać w dowolnym momencie po zakupie.

 • Dożywotni

  • Aktualna wersja programu będzie dla Ciebie dostępna przez nieograniczony czas. Dla tej wersji programu otrzymasz bezpłatne drobne aktualizacje (tj. wersje 6.1, 6.2 itd.). Jednakże większe aktualizacje (wersje 7, 8, 9 itd.) należy zakupić osobno. Większe aktualizacje są opcjonalne, ale należy pamiętać, że starsze wersje nie są obsługiwane.

  • Dodatkowo, jeśli zakupiłeś licencję w ciągu 6 miesięcy przed datą premiery, przysługuje Ci bezpłatna aktualizacja.

 • Subskrypcja

  • Nasze oprogramowanie będzie dostępne tylko przez ograniczony czas. Okres ten można przedłużyć poprzez odnowienie subskrypcji. Można to zrobić automatycznie (jeśli zgodziłeś się na automatyczne fakturowanie) lub ręcznie. W okresie subskrypcji otrzymujesz zarówno drobne aktualizacje, jak i większe aktualizacje.

  • Jeżeli subskrypcja nie zostanie odnowiona, nastąpi przejście na wersję Basic. Jeśli po tym czasie będziesz chciał dalej korzystać z programu, rozważ odnowienie subskrypcji.


Viddly służy do pobierania filmów wolnych od praw autorskich lub do celów dozwolonego użytku.
Nie tolerujemy pobierania materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że (a) jesteś właścicielem treści, (b) uzyskałeś zgodę od właściciela treści lub (c) planujesz używać materiałów wyłącznie do dozwolonego użytku.

Prawny

Pomoc

© Viddly 2024 -

Wykonane z ☕ firmy Vitzo