Jak pobierać filmy z YouTube

YouTube.com to najpopularniejsza witryna do przechowywania wideo na świecie. Miliony ludzi codziennie pobiera filmy z YouTube z różnych powodów. Niektórzy zapisują filmy z YouTube, aby oglądać je offline, podczas gdy inni mogą chcieć ponownie wykorzystać klipy wideo zgodnie z przepisem o dozwolonym użytku. Dzięki Viddly możesz;

Viddly ułatwia pobieranie filmów lub całych list odtwarzania w ciągu kilku sekund. Chcesz spróbować samemu? Wykonaj poniższe proste kroki, aby rozpocząć!

Krok 1: Zainstaluj Viddly — najwyżej oceniany program do pobierania YouTube

Kliknij przycisk Pobierz po prawej stronie, aby pobrać instalator z naszego bezpiecznego serwera pobierania. Nieustannie skanujemy nasze pliki, aby upewnić się, że pobieranie jest w 100% bezpieczne.


Krok 2: Wybierz film lub listę odtwarzania do pobrania

Możesz wybrać film lub listę odtwarzania na jeden z dwóch sposobów;

 1. Wprowadź wyszukiwane hasło i poczekaj, aż pojawią się wyniki.
 2. Skopiuj/wklej adres URL filmu lub playlisty YouTube z przeglądarki.

Spędziliśmy niezliczone godziny na obsesji na punkcie interfejsu użytkownika naszego produktu. Szybkie i łatwe pobieranie jest naszym priorytetem, nie tylko w przypadku pojedynczych filmów, ale także całych list odtwarzania.
Chcieliśmy się upewnić, że pobieranie utworu w formacie MP3 będzie równie proste, jak na przykład pobieranie całej biblioteki filmów edukacyjnych.

Jak pobierać filmy z YouTube za pomocą Viddly — krok 2

Krok 3: Naciśnij przycisk „Pobierz”!

Domyślnie Viddly pobierze Twój film z YouTube jako plik MP4 w jakości Full HD (1080p), chociaż możesz także pobrać plik MP3 z dźwiękiem o jakości 128 Kb / s lub 192 Kb / s. Alternatywnie obsługiwane są również następujące formaty: AVI, Vorbis, AAC.
Jeśli chcesz pobrać podpisy lub napisy, możesz kliknąć przycisk DW, aby wybrać dostępne języki.

Jak pobierać filmy z YouTube za pomocą Viddly — krok 3

Otóż to! Obejrzyj swój film!

Dzięki Viddly możesz teraz chwycić popcorn i oglądać swoje ulubione filmy w dowolnym miejscu, z połączeniem internetowym lub bez!

Pobierz Viddly za darmo
Szukasz wersji dla systemu Mac OS?
Jak pobierać filmy z YouTube za pomocą Viddly — gotowe!

pytania

Dlaczego ktoś miałby pobierać filmy z YouTube?

Istnieje wiele potencjalnych powodów, dla których warto konwertować filmy z YouTube do formatu MP3 lub MP4 i przechowywać je na lokalnym dysku twardym. Na przykład;

 • Właściciel może usunąć film w dowolnym momencie, co zdarza się znacznie częściej, niż można by się spodziewać. Zapisując lokalnie kopię zapasową filmu, masz pewność, że zawsze będziesz mieć do niego dostęp.
 • Podczas podróży możesz napotkać sieci o niskiej przepustowości lub całkowity brak połączenia z Internetem. Jeśli chcesz oglądać treści z YouTube podczas lotu lub podróży, pobranie filmów z YouTube to najlepszy sposób na uniknięcie buforowania lub przerw!
 • Nie wszystkie urządzenia obsługują aplikację YouTube. Jeśli masz iPoda lub odtwarzacz multimedialny, który nie jest kompatybilny z YouTube, najlepiej najpierw skonwertuj filmy do formatu MP4 lub muzykę do formatu MP3.
 • Jako twórca treści prawdopodobnie w pewnym momencie zechcesz użyć klipów z filmów YouTube innych osób.
 • Jeśli chcesz udostępnić duży film znajomym lub rodzinie, możesz przesłać go do YouTube i polecić pobranie go za pomocą Viddly. W ten sposób nie musisz płacić za kosztowną subskrypcję hostingu plików lub usługi przesyłania plików, takiej jak WeTransfer, Dropbox, Dysk Google itp.
 • Jeśli nie masz dostępu do YouTube Red, pobieranie filmów to jeden ze sposobów uniknięcia przerw w odtwarzaniu filmów spowodowanych reklamami.
 • Aby chronić prywatność, możesz pobrać film z YouTube zamiast go oglądać. Gdy oglądasz film w YouTube, zarówno właściciel, jak i YouTube mogą uzyskać dostęp do informacji o tym, które części filmu obejrzałeś, na jakim urządzeniu go obejrzałeś, i powiązać te informacje z Twoim kontem, jeśli jesteś zalogowany. YouTube ma nierówną ścieżkę rekord, jeśli chodzi o prywatność. Wcześniej w Wielkiej Brytanii stanęły przed nimi procesy sądowe za wyświetlanie ukierunkowanych reklam w celu „wywierania wpływu na wrażliwe młode umysły”. YouTube został również ukarany grzywną w wysokości 136 milionów dolarów za gromadzenie danych osobowych bez zgody.

Czy pobieranie filmów z YouTube jest legalne?

YouTube określa w swoich Warunkach korzystania z usługi, że nie należy pobierać treści w żaden inny sposób niż ich przycisk pobierania. Jednak pobieranie filmów do użytku osobistego jest legalne lub podlega przepisowi dozwolonego użytku w większości krajów.

Oto, co wyraźnie stwierdza TOS YouTube:

Nie wolno pobierać żadnych treści, chyba że zobaczysz łącze „pobierz” lub podobne wyświetlane przez YouTube w Usłudze dla tych treści. Nie wolno kopiować, powielać, rozpowszechniać, transmitować, nadawać, wyświetlać, sprzedawać, udzielać licencji ani w inny sposób wykorzystywać żadnych treści do jakichkolwiek innych celów bez uprzedniej pisemnej zgody YouTube lub odpowiednich licencjodawców treści.

Technicznie rzecz biorąc, YouTube umożliwia pobieranie tylko filmów, dla których wyraźnie udostępniono tę opcję. Jednak YouTube nie egzekwuje tej zasady, ponieważ z prawnego punktu widzenia wygrana byłaby dla nich praktycznie niemożliwa.

Do pewnego stopnia prawo autorskie w wielu krajach zezwala na pobieranie treści chronionych prawem autorskim do użytku osobistego, na przykład w Kanadzie i państwach członkowskich UE.

Krótko mówiąc, pobieranie treści nieobjętych prawami autorskimi nie jest nielegalne w żaden sposób, kształcie ani formie. Jeśli chcesz pobrać zawartość chronioną prawem autorskim, poproś o pozwolenie właściciela praw autorskich.

Czy YouTube mnie zbanuje, jeśli pobiorę jakieś filmy?

Od założenia YouTube w 2015 roku nigdy nie słyszeliśmy o takim przypadku. Nawet gdyby mieli zamiar zakazać użytkownikom pobierania filmów, YouTube byłoby praktycznie niemożliwe do wykrycia, czy po prostu oglądasz film, czy też go pobierasz.

Jaki jest najszybszy sposób pobierania filmów z YouTube?

Nie znaleźliśmy żadnej innej aplikacji, która byłaby szybsza niż Viddly, jeśli chodzi o pobieranie pojedynczego filmu lub całej listy odtwarzania. Uwzględniliśmy zarówno liczbę wymaganych kliknięć, jak i całkowity czas, w tym prędkość pobierania, mierzony od wklejenia adresu URL do momentu, gdy plik jest gotowy do odtworzenia. Jeśli znalazłeś szybszą aplikację, daj nam znać!

Jaki jest najbezpieczniejszy sposób pobierania filmów z YouTube?

Przetestowaliśmy następujące internetowe programy do pobierania YouTube i stwierdziliśmy, że wszystkie mają problemy, od naruszenia prywatności po promowanie złośliwego oprogramowania;

 • OnlineVideoConverter: Oferowana była tylko rozdzielczość 360p. Żadne pobieranie nie miało miejsca. Nowa karta została otwarta podczas próby zainstalowania nieznanego pliku wykonywalnego pod przykrywką aktualizacji Media Playera.
 • SaveFrom: fałszywa reklama skanera antywirusowego udająca powiadomienie próbowała pobrać złośliwe oprogramowanie. Po długim oczekiwaniu wystąpił błąd.
 • YT1s: Maksymalna jakość to 720p. Witryna zażądała dostępu w celu dostarczenia powiadomień przeglądarki.
 • Y2Mate.guru:Maksymalna oferowana jakość to 720p. Wszelkie pliki o wyższej rozdzielczości nie zawierają dźwięku. Witryna wyświetla wprowadzającą w błąd reklamę, aby skłonić użytkowników do myślenia, że wygrali nagrodę.
 • YTMP3.cc: Wprowadzające w błąd przyciski pobierania i odtwarzania powodują wyświetlanie reklam witryn hazardowych i witryn dla dorosłych. Nie mogliśmy pobrać żadnych filmów z powodu błędu.

W związku z tym, jeśli chcesz pobierać filmy z YouTube w wysokiej rozdzielczości, zalecany jest program do pobierania YouTube na komputer.

Czy programy do pobierania z YouTube na iOS lub Androida są bezpieczne?

Niestety ani sklep Google Play, ani sklep Apple nie zezwalają na wyświetlanie żadnych aplikacji pobierających YouTube ani plików APK. Ponieważ musiałbyś zrootować lub w inny sposób wyłączyć ochronę antywirusową na swoim urządzeniu, zdecydowanie odradzamy korzystanie z jakichkolwiek programów do pobierania YouTube na urządzenia mobilne.