Jak pobierać filmy z YouTube'a?

YouTube.com to najpopularniejsza witryna hostująca wideo na świecie. Miliony ludzi codziennie z różnych powodów pobiera filmy z YouTube za pomocą Viddly. Niektórzy zapisują filmy z YouTube, aby oglądać je w trybie offline, podczas gdy inni mogą chcieć ponownie wykorzystać klipy wideo zgodnie z postanowieniami dozwolonego użytku.

Pobierz Viddly za darmo

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

.

Przewodnik po pobieraniu filmów z YouTube

Dzięki Viddly możesz:

  • Konwertuj filmy z YouTube'a na MP3, aby odtwarzać muzykę lub podcasty.

  • Pobieraj filmy z YouTube'a w formacie MP4 w rozdzielczości 720p, 1080p, 4K lub 8K.

  • Konwertuj filmy z YouTube'a na MP4 lub MP3.

Viddly ułatwia pobieranie filmów lub całych list odtwarzania w ciągu kilku sekund. Chcesz spróbować sam? Aby rozpocząć, wykonaj poniższe proste kroki!

Krok 1: Zainstaluj Viddly — narzędzie do pobierania YouTube nr 1

Kliknij przycisk Pobierz, aby pobrać instalator z naszego bezpiecznego serwera pobierania. Stale skanujemy nasze pliki, aby mieć pewność, że pobieranie jest w 100% bezpieczne.

Krok 2: Wybierz film lub playlistę do pobrania

Możesz wybrać film lub playlistę na jeden z dwóch sposobów;

  • Wpisz wyszukiwane hasło i poczekaj, aż pojawią się wyniki.

  • Skopiuj/wklej adres URL filmu lub playlisty z YouTube z przeglądarki.

Spędziliśmy niezliczone godziny na obsesji na punkcie interfejsu użytkownika naszego produktu. Naszym priorytetem jest szybkie i łatwe pobieranie, nie tylko pojedynczych filmów, ale także całych list odtwarzania. Chcieliśmy mieć pewność, że pobranie pojedynczego pliku audio będzie tak samo proste, jak pobranie całej biblioteki filmów edukacyjnych.

.

Krok 3: Naciśnij przycisk „Pobierz”!

Domyślnie Viddly pobierze Twój film z YouTube'a jako plik MP4 w jakości Full HD (1080p), chociaż możesz także pobrać plik MP3 z dźwiękiem o jakości 128 Kb/s lub 192 Kb/s.

Możesz także pobierać pliki w rozdzielczości 4K , a nawet 8K, jeśli są dostępne.

Alternatywnie obsługiwane są także następujące formaty: AVI, Vorbis i AAC.

Aby pobrać podpisy lub napisy, kliknij przycisk „CC”, aby wybrać dostępne języki.

.

Możesz również:

That's it! Watch your Video!

Dzięki Viddly możesz teraz wziąć popcorn i oglądać ulubione filmy, gdziekolwiek chcesz, nawet bez połączenia z Internetem!

Wymagany jest system Windows 10 64-bitowy lub nowszy

Narzędzie do pobierania filmów z YouTube

Skorzystaj z narzędzia do pobierania wideo YouTube Viddly, które może zamienić dowolny adres URL YouTube w plik MP4, AVI lub inny popularny format, który możesz oglądać na dowolnym urządzeniu!

Bezpłatne w użyciu!

Viddly to narzędzie do pobierania filmów z YouTube, które umożliwia pobieranie wszelkiego rodzaju filmów z YouTube... Całkowicie za darmo! Istnieją płatne plany, jeśli chcesz zaplanować pobieranie lub potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji pobierania wideo!

Od jakości 720p lub 1080p do 4K (lub nawet 8k).

Możesz pobierać filmy z YouTube'a w dowolnej rozdzielczości! Od 720p do 1080p, a nawet filmy mp4 2K, 4K lub 8K.

Szybkie pobieranie

Viddly to wysokiej klasy oprogramowanie do pobierania filmów z YouTube , które gwarantuje, że pobieranie plików z YouTube do MP4 będzie niezwykle szybkie!

Konwertuj na MP4/3

Nasz program do pobierania filmów z YouTube może przekonwertować Twój film na różne formaty wideo lub audio. Nie tylko konwerter YouTube na MP4 , ale także downloader, który może konwertować filmy do dowolnego potrzebnego formatu!

Multiple Video Downloads at Once!

Chcesz pobrać więcej niż jeden film z YouTube? Albo całą playlistę? Kanał? Wszystko to i więcej jest możliwe dzięki Viddly!

Bezpieczne pobieranie

Aby mieć pewność, że pobierasz filmy z YouTube'a w najbezpieczniejszy sposób, nasza aplikacja pozwoli Ci bezpiecznie pobierać filmy na komputer PC/Mac, a następnie przenosić je na dowolne urządzenie mobilne (jeśli tego potrzebujesz!).

Bez limitów

Potrzebujesz pobrać więcej niż jeden film z YouTube? Pobieraj filmy z YouTube po filmach, długie lub krótkie, w dowolnym formacie i jakości pliku wideo lub dźwiękowego, jakiej potrzebujesz!

Pytania dotyczące pobierania filmów z YouTube

Dlaczego ktoś miałby pobierać filmy z YouTube?

Istnieje wiele potencjalnych powodów, dla których warto konwertować filmy z YouTube'a do formatu MP3 lub MP4 i przechowywać je na lokalnym dysku twardym. Na przykład;

Właściciel może usunąć film w dowolnym momencie, co zdarza się znacznie częściej, niż można by się spodziewać. Zapisując lokalnie kopię zapasową wideo, masz pewność, że zawsze będziesz mieć do niego dostęp.

Podczas podróży możesz napotkać sieci o niskiej przepustowości lub w ogóle nie mieć połączenia z Internetem. Jeśli chcesz oglądać treści YouTube podczas lotu lub podróży, najlepszym rozwiązaniem będzie pobranie filmów z YouTube, aby uniknąć buforowania i przerw!

Nie wszystkie urządzenia obsługują aplikację YouTube. Jeśli masz iPoda lub odtwarzacz multimedialny, który nie jest kompatybilny z YouTube, najlepiej będzie, jeśli najpierw skonwertujesz filmy do formatu MP4 lub muzykę do formatu MP3.

Jako twórca treści prawdopodobnie w pewnym momencie będziesz chciał wykorzystać klipy z filmów YouTube innych osób.

Jeśli chcesz udostępnić duży film znajomym lub rodzinie, możesz przesłać go do YouTube i polecić im pobranie go za pomocą Viddly. Dzięki temu nie musisz płacić za kosztowną subskrypcję usługi hostingu plików lub przesyłania plików, takiej jak WeTransfer, Dropbox, Google Drive itp.

Jeśli nie masz dostępu do YouTube Red, pobieranie filmów to jeden ze sposobów uniknięcia przerw w odtwarzaniu wideo z powodu reklam.

Aby chronić prywatność, zamiast oglądać film, możesz pobrać film z YouTube. Gdy oglądasz film w YouTube, zarówno właściciel, jak i YouTube mogą uzyskać dostęp do informacji o tym, jakie części filmu oglądałeś, na jakim urządzeniu go oglądałeś, a także powiązać te informacje z Twoim kontem, jeśli jesteś zalogowany. YouTube ma nierówny utwór rekord, jeśli chodzi o prywatność. Mieli już wcześniej do czynienia z procesami sądowymi w Wielkiej Brytanii za wyświetlanie wysoce ukierunkowanych reklam mających „wpływać na bezbronne młode umysły” . YouTube został również ukarany grzywną w wysokości 136 milionów dolarów za zbieranie danych osobowych bez zgody.


Czy pobieranie filmów z YouTube'a jest legalne?

YouTube określa w swoich Warunkach korzystania z usługi, że nie należy pobierać treści w żaden inny sposób niż za pomocą przycisku pobierania. Jednak w większości krajów pobieranie filmów do użytku osobistego lub na mocy zasad dozwolonego użytku jest legalne.

Oto szczegółowe postanowienia Warunków korzystania z serwisu YouTube:
Nie będziesz pobierał żadnych treści, chyba że zobaczysz „pobierz” lub podobny link wyświetlony przez YouTube w Usłudze dla tej treści. Nie wolno kopiować, reprodukować, rozpowszechniać, transmitować, nadawać, wyświetlać, sprzedawać, licencjonować ani w inny sposób wykorzystywać jakichkolwiek treści do jakichkolwiek innych celów bez uprzedniej pisemnej zgody YouTube lub odpowiednich licencjodawców treści.

Technicznie rzecz biorąc, YouTube umożliwia pobieranie tylko filmów, dla których wyraźnie udostępniono taką opcję. YouTube nie egzekwuje jednak tej zasady, ponieważ z prawnego punktu widzenia wygrana byłaby praktycznie niemożliwa.

W pewnym stopniu prawo autorskie w wielu krajach zezwala na pobieranie treści chronionych prawem autorskim do użytku osobistego, na przykład w Kanadzie i państwach członkowskich UE.

Krótko mówiąc, pobieranie treści wolnych od praw autorskich nie jest nielegalne w żaden sposób, w żadnym kształcie ani formie. Jeśli chcesz pobrać treści chronione prawem autorskim, poproś o pozwolenie właściciela praw autorskich.


Czy YouTube zablokuje mnie, jeśli pobiorę jakieś filmy?

Od chwili założenia YouTube w 2015 roku nie słyszeliśmy ani razu o takim przypadku. Nawet gdyby mieli na celu zablokowanie użytkowników pobierających filmy, YouTube byłby praktycznie niemożliwy do wykrycia, czy po prostu oglądasz film, czy też go pobierasz.


Jaki jest najszybszy sposób pobierania filmów z YouTube?

Nie znaleźliśmy żadnej innej aplikacji, która byłaby szybsza niż Viddly, jeśli chodzi o pobieranie pojedynczego filmu lub całej listy odtwarzania. Wzięliśmy pod uwagę zarówno liczbę wymaganych kliknięć, jak i całkowity czas, w tym prędkość pobierania, mierzony od wklejenia adresu URL do momentu, gdy plik będzie gotowy do odtworzenia. Jeśli znalazłeś szybszą aplikację, daj nam znać !


Jaki jest najbezpieczniejszy sposób pobierania filmów z YouTube?

Przetestowaliśmy następujące programy do pobierania plików YouTube online i odkryliśmy, że we wszystkich występują problemy, od naruszania prywatności po promowanie złośliwego oprogramowania;

OnlineVideoConverter: oferowana była tylko rozdzielczość 360p. Żadne pobieranie nie miało miejsca. Otworzyła się nowa karta, próbując zainstalować nieznany plik wykonywalny pod przykrywką aktualizacji Media Player.

SaveFrom: fałszywa reklama skanera antywirusowego udająca powiadomienie próbowała pobrać złośliwe oprogramowanie. Po długim oczekiwaniu wystąpił błąd.

YT1s: Maksymalna jakość to 720p. Witryna poprosiła o dostęp w celu dostarczenia powiadomień przeglądarki.

Y2Mate.guru: Maksymalna oferowana jakość to 720p. Wszelkie pliki o wyższej rozdzielczości nie zawierają dźwięku. Witryna wyświetla wprowadzającą w błąd reklamę, mającą na celu oszukanie użytkowników, aby pomyśleli, że wygrali nagrodę.

YTMP3.cc: Zwodnicze przyciski pobierania i odtwarzania powodują wyświetlanie reklam witryn hazardowych i witryn dla dorosłych. Nie mogliśmy pobrać żadnych filmów z powodu błędu.

W związku z tym, jeśli chcesz pobierać filmy z YouTube'a w wysokiej rozdzielczości, zalecany jest program do pobierania YouTube na komputerze.


Czy programy do pobierania YouTube na iOS lub Androida są bezpieczne?

Niestety ani sklep Google Play, ani sklep Apple nie pozwalają na wyświetlenie żadnych aplikacji do pobierania z YouTube ani plików APK. Ponieważ musiałbyś zrootować lub w inny sposób wyłączyć ochronę antywirusową na swoim urządzeniu, zdecydowanie odradzamy korzystanie z jakichkolwiek programów do pobierania YouTube na urządzenia mobilne.


Inne funkcje narzędzia do pobierania YouTube

Miliony twórców YouTube, użytkowników mediów społecznościowych, użytkowników premium YouTube, właścicieli kanałów YouTube korzystających z YouTube Studio i innych specjalistów od edycji wideo używają Viddly każdego dnia do pracy lub rozrywki! Viddly to jedna z tych niesamowicie zoptymalizowanych aplikacji innych firm, która gwarantuje, że w pełni wykorzystasz swoją aplikację YouTube! Pobieranie filmów z YouTube'a za pomocą Viddly jest łatwe.

Viddly służy do pobierania filmów wolnych od praw autorskich lub do celów dozwolonego użytku.
Nie tolerujemy pobierania materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że (a) jesteś właścicielem treści, (b) uzyskałeś zgodę od właściciela treści lub (c) planujesz używać materiałów wyłącznie do dozwolonego użytku.

Prawny

Pomoc

© Viddly 2024 -

Wykonane z ☕ firmy Vitzo