Jak przekonwertować filmy z YouTube'a na MP4

YouTube to fantastyczna platforma do oglądania filmów online. Chociaż YouTube umożliwia pobieranie niektórych filmów do oglądania w trybie offline w ich aplikacji na Androida lub iOS (tylko jeśli masz YouTube Premium i tylko do oglądania na tym samym urządzeniu, z którego je pobrano), będziesz potrzebować Viddly, jeśli chcesz wyodrębnić lub pobrać Pliki MP4 z YouTube. Działa nawet jako konwerter wideo dla YouTube Shorts. Tak, i jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze Viddly, i jest w 100% bezpłatny!

Krok 1: Zainstaluj Viddly YouTube to MP4 Converter

Kliknij przycisk po prawej stronie, aby pobrać instalator Viddly. Możesz zainstalować go tak, jak każdą inną aplikację, klikając dwukrotnie plik. Nieustannie skanujemy i monitorujemy nasze serwery, aby upewnić się, że pobieranie jest bezpieczne.


Krok 2: Wybierz wideo z YouTube do konwersji na MP4

Viddly zapewnia kilka sposobów wyboru wideo do konwersji MP4;

 • Skopiuj i wklej adres URL filmu z YouTube.
 • Wprowadź słowo kluczowe i wybierz film z wyników wyszukiwania.
 • Wybierz istniejący plik na dysku twardym.
Notatka

W przeciwieństwie do internetowych konwerterów YouTube na MP4, nie jesteś ograniczony do pobierania filmów i konwertowania ich na MP4 jeden po drugim. Zamiast tego możesz pobrać całą listę odtwarzania YouTube jako MP4 jednym kliknięciem myszy. Porozmawiaj o łatwości użytkowania! Wyobraź sobie, ile czasu może to zaoszczędzić, gdy masz do czynienia z dużymi listami odtwarzania lub całym kanałem!

Konwersja YouTube do MP4 za pomocą Viddly - krok 2

Krok 3: Zniszcz przycisk pobierania!

Domyślnie Viddly pobierze pliki MP4 w jakości 1080p, ale możesz wybrać pobieranie w rozdzielczości 4K lub 8K, jeśli są dostępne. To znacznie lepiej niż internetowe programy do pobierania MP4, które są ograniczone do 720p!

Rzeczywiście, witryny internetowe konwertujące YouTube na MP4, poza tym, że są wolniejsze i pełne natrętnych reklam, generalnie nie oferują pobierania plików MP4 w pełnej jakości HD.

Dlaczego miałbyś zadowalać się pobieraniem plików w niskiej rozdzielczości, skoro Viddly oferuje Ci możliwość szybszej i mniej kłopotliwej konwersji filmów z YouTube'a na pliki MP4 o wysokiej rozdzielczości?

Konwersja YouTube do MP4 za pomocą Viddly - Krok 3

pytania

Dlaczego powinienem pobierać filmy z YouTube jako pliki MP4?

Powody dla każdego będą inne, ale najczęstsze powody, którymi podzielili się z nami nasi użytkownicy, są następujące;

 • Twórz kopie zapasowe filmów z YouTube na wypadek ich usunięcia.
 • Uzyskaj dostęp do filmów z YouTube, gdy jesteś w podróży lub bez szybkiego połączenia z Internetem.
 • Przenieś filmy z YouTube do odtwarzacza MP4, który nie obsługuje aplikacji YouTube.
 • Odtwarzaj filmy z YouTube bez buforowania, gdy połączenie internetowe jest wolne lub przerywane.
 • Konwertuj filmy z YouTube'a na MP4, aby móc je edytować, jeśli jesteś twórcą treści.
 • Udostępniaj znajomym lub rodzinie filmy, które są zbyt duże dla WeTransfer, Dropbox lub podobnych bezpłatnych usług udostępniania plików.

Dlaczego Viddly jest lepszy niż internetowy konwerter YouTube na MP4?

Istnieje wiele witryn oferujących usługi konwersji YouTube na MP4, ale wszystkie te, które przetestowaliśmy, mają te same problemy;

 • Internetowe konwertery YouTube na MP4 są bezpłatne, ponieważ jesteś produktem. Zgadza się, ktoś musi płacić za serwery, które wykonują te konwersje, i możesz mieć pewność, że ci webmasterzy nie prowadzą działalności charytatywnej. Większość zrobi to, wyświetlając natrętne reklamy i zmuszając Cię do skakania przez obręcze, aby zaoferować jak najwięcej reklam. Inni posuną się nawet do dystrybucji oprogramowania szpiegującego lub złośliwego oprogramowania. Viddly nie wymaga zewnętrznych serwerów, ponieważ wykorzystuje bezczynne cykle procesora.
 • Hostowana usługa YouTube to MP4 nie chroni Twojej prywatności. Jeśli ich serwery zostaną kiedykolwiek zhakowane lub przejęte, pojawi się plik dziennika zawierający Twój adres IP i dokładne pobrane filmy wraz ze znacznikami czasu. Dostawca VPN może oferować pewną ochronę, ale dlaczego nie skorzystać z Viddly? Nasze oprogramowanie nie pozostawi scentralizowanej bazy danych, która może naruszać Twoją prywatność.
 • Internetowe programy do pobierania plików MP4 nie obsługują list odtwarzania. Spędziłbyś godziny na pobieraniu listy odtwarzania zawierającej ponad 100 filmów. Viddly może pobrać i przekonwertować całą listę odtwarzania YouTube do formatu MP3 lub MP4 za pomocą zaledwie dwóch kliknięć myszką!

Przetestowaliśmy 10 najpopularniejszych programów do pobierania z YouTube na MP4. Wszyscy cierpią z powodu tych samych problemów; natrętne lub szkodliwe reklamy pop-up lub pop-under, ograniczona ochrona prywatności i brak funkcji masowego pobierania. Obejmuje to YT1S, YTMP3, ClipConverter, YTMP4.Top, X2Convert, VideoMP3Convert, Keepvid, YouTubeToMP3, Videovor, YouTubeMP4.to i FLVTO w momencie pisania.

Czy mogę użyć aplikacji mobilnej, aby pobrać YouTube jako MP4?

Jak zapewne już wiesz, YouTube jest własnością Alphabet, holdingu, który jest również właścicielem Google. Zgadnij, co jeszcze posiada Alphabet? Zgadza się, Sklep Play na Androida. Ponieważ Google nie chce, aby filmy opuszczały platformę YouTube, nigdy nie zezwoli na żadne aplikacje ze Sklepu Play, które obsługują pobieranie filmów z YouTube jako plików MP4.

Apple jest równie restrykcyjny, gdy pilnuje swojego sklepu z aplikacjami. Ponieważ są właścicielami iTunes i mają żywotny interes w zapobieganiu pobierania jakichkolwiek materiałów potencjalnie chronionych prawem autorskim, usuwają wszelkie aplikacje oferujące tę funkcję. Nie ma dla nich znaczenia, czy chcesz kopię do użytku osobistego, czy zgodnie z doktryną dozwolonego użytku.

Możliwe jest jailbreak telefonu, aby zainstalować aplikację do konwersji YouTube na MP4. Jednak nie zalecamy tego, ponieważ może to spowodować utratę gwarancji i zepsuć telefon, a przynajmniej poważnie zagrozić bezpieczeństwu telefonu.

Więc co masz zrobić, jeśli chcesz pobrać film z YouTube jako MP3 lub MP4 na swój telefon? Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak Viddly może pomóc.

Jak mogę przenieść filmy z YouTube'a na mój telefon w formacie MP4?

Dzięki Viddly pobieranie filmów z YouTube w formacie MP4 jest dziecinnie proste, a następnie automatycznie przesyłane do telefonu. Wszystko, co musisz zrobić, to następujące;

 • Pobierz i zainstaluj Viddly
 • Zainstaluj aplikację do synchronizacji z komputerem dowolnego dostawcy pamięci masowej w chmurze, taką jak Kopia zapasowa i synchronizacja Dysku Google, Dropbox, Box, OneDrivelub Mega.
 • Zmień lokalizację folderu pobierania Viddly na lokalizację folderu przechowywania w chmurze na lokalnym dysku twardym.
 • Zainstaluj aplikację dostawcy pamięci masowej w chmurze na swoim telefonie.

Otóż to! Wszystkie pobrane pliki zostaną teraz zsynchronizowane z telefonem. Dzięki Viddly wystarczy jedno lub dwa kliknięcia, aby pobrać całą listę odtwarzania YouTube w formacie MP4. Załóżmy jednak, że chciałbyś zautomatyzować to jeszcze bardziej, tak aby w ogóle nie wymagało interakcji człowieka. W takim przypadku możesz użyć VDownloader , aby automatycznie pobrać każdy nowy film, który pojawia się na liście odtwarzania lub kanale.