YouTube Shorts İndirme

Herhangi bir YouTube kısa çevrimiçi video bağlantısını bir video dosyasına dönüştürün! YouTube şort indiricimiz, kısa videoları tek bir tıklamayla indirmenize olanak tanır!

Viddly'yi Ücretsiz İndirin
Mac OS sürümünü mü arıyorsunuz?
Viddly Ekran Görüntüsü

YouTube Shorts Video İndirici

YouTube kısa, YouTube tarafından yakın zamanda kullanıma sunulan yeni bir video biçimidir. Bu videolar Instagram Makaraları, TikTok Videoları veya telefon için optimize edilmiş herhangi bir kısa video formatına benzer.

Kullanımı Ücretsiz!

Viddly, YouTube'dan her türlü videoyu indirebilen bir YouTube video indiricisidir... Tamamen ücretsiz! İndirmeleri planlamak istiyorsanız veya daha fazla video indirici özelliğine ihtiyacınız varsa, ücretli bir planımız var!

HD Kalitesi

YouTube kısa videoları, 9:16 video en boy oranına sahiptir ve bu da Kısa videoları dikey bir video formatı yapar. Herhangi bir Shorts videosunu mümkün olan en yüksek çözünürlükte indirebilirsiniz!

Hızlı İndirmeler

Viddly, YouTube kısa videolarınızı ultra hızlı indirmenizi sağlayan üst düzey bir Youtube Video indirme yazılımıdır!

MP4/3'e Dönüştür

YouTube şort indiricimiz, Kısa videolar videonuzu farklı video veya ses biçimlerine dönüştürebilir. Sadece video URL'sini yapıştırın, dosya biçimini seçin ve indirme düğmesine basın!

Çoklu Şort İndirme

Birden fazla kısa klip indiricisine mi ihtiyacınız var? Kısa YouTube videonuzun yalnızca bir klibini indirmek ister misiniz? Tüm bunlar ve daha fazlası YouTube kısa video indiricisiyle mümkün!

Güvenli İndirici

En güvenli YouTube kısa video indirme deneyimini sunduğumuzdan emin olmak için uygulamamız, videoyu PC/MAC'nize güvenli bir şekilde indirmenize ve ardından herhangi bir mobil cihaza taşımanıza olanak tanır (gerekirse!).

Limit yok

Youtube'dan birden fazla kısa biçimli video indirmeye mi ihtiyacınız var? Kısa veya uzun, ihtiyacınız olan herhangi bir video veya MP3 dosyasında YouTube videosunu ardı ardına indirin!

YouTube Shorts Videoları Nasıl İndirilir?

YouTube şort videosunu indirmek için sadece birkaç basit adım atmanız gerekecek!

Viddly alın

Tüm YouTube içeriğinde çalışan son teknoloji ürünü video indiriciyi edinin - Viddly video indirme uygulaması!


Kısa URL'yi Yapıştırın veya Arayın

YouTube uygulamasını açın, video URL'nizi kopyalayın ve Viddly url alanına yapıştırın!

Viddly şu şekilde çalışır:

 • YouTube Shorts arama motoru
 • YouTube Kanalı arama motoru
 • YouTube Oynatma Listesi arama motoru

Viddly, ister video, ister kanal veya oynatma listesi olsun, herhangi bir YouTube URL'sini de anlar!

Viddly ile YouTube Videoları Nasıl İndirilir - 2. Adım

Format Seç

Viddly harika bir 4k video indiricisidir, bu nedenle MP4, AVI ve hatta ses gibi birçok farklı indirme seçeneği arasından seçim yapabileceğinizi bilirsiniz.

Viddly'nin desteklediği formatlar:

 • MP4
 • MOV
 • AVİ
 • MP3

Diğer en popüler dosya formatlarının yanı sıra!

Viddly ile YouTube Videoları Nasıl İndirilir - 3. Adım

Shorts'u indirin!

İndir düğmesine basın ve indirdiğiniz videonun keyfini çıkarın!

Ayrıca şunları da yapabilirsiniz:

 • Videonun bir bölümünü indirin
 • Videonun sonunu veya başlangıcını kırpın
 • Çalma listesini indir
 • Birden çok formatta indirin (aynı anda fi ses ve video dosyası)
Viddly ile YouTube Videoları Nasıl İndirilir - Tamamlayın!

YouTube Shorts'u İndirmeyle İlgili Sorular

YouTube kısa video indirme hakkında en sık sorulan tüm soruları içeren SSS bölümümüz burada!

YouTube Shorts'u İndirebilir miyim?

Evet. YouTube kısa videolarından bilgisayarınıza veya çevrimiçi bulut sürücünüze kaydedebilir ve istediğiniz herhangi bir cihazdan izleyebilirsiniz!

YouTube kısa videolarını iPhone/Android mobil cihazıma indirebilir miyim?

Evet. Bunu güvenli bir şekilde yaptığınızdan emin olmak için YouTube videolarını MAC veya PC'nize indirmeniz ve ardından bunları iPhone veya Android mobil cihazınıza göndermeniz gerekir.

YouTube Kısa Videolarını Masaüstü veya Dizüstü Bilgisayarıma İndirebilir miyim?

Evet! YouTube şort platformundan Masaüstü veya Dizüstü bilgisayarınıza video indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bağlantıyı kopyalayın, yapıştırın ve indirin.

YouTube Shorts İndirmek Yasal mı?

Evet. Telif hakkı olmayan videoları veya adil kullanım amacıyla indirebilirsiniz.

(a) içerik sahibi olmadığınız, (b) içerik sahibinden izin almadığınız veya (c) materyalleri yalnızca adil kullanım için kullanmayı planlamadığınız sürece, telif hakkıyla korunan materyali indirmediğiniz sürece tamamen yasaldır.

Diğer YouTube İndirici Özellikleri

Milyonlarca YouTube içerik oluşturucusu, sosyal medya kullanıcısı, YouTube premium kullanıcısı, YouTube Studio kullanan YouTube kanal sahibi ve diğer video düzenleme uzmanları her gün iş veya eğlence için Viddly kullanıyor!

Viddly, YouTube uygulamanızı sonuna kadar kullanmanızı sağlayan, optimize edilmiş harika üçüncü taraf uygulamalarından biridir! Viddlykullanarak youtube videolarını indirmek .

YouTube Filigranı Yok

Can sıkıcı filigran yok. Sadece saf video ve ses dosyası! Tüm bunlar, akla gelebilecek diğer tüm indirme seçenekleriyle birlikte.

YouTube Oynatma Listesi İndirme

YouTube oynatma listelerini indirmek ister misiniz? İster YouTube müziğiniz, ister YouTube'dan ihtiyacınız olan başka herhangi bir çalma listesi... Viddly hepsini yapabilir!

YouTube 4K veya 8K İndirme

Viddly Video Downloader, 1080p, 2K, 4K ve hatta 8Kgibi tüm HD ve UHD video çözünürlüklerini destekler. Hangi video dosyasına ihtiyacınız olduğuna siz karar verin!

YouTube Video Düzenleme

Videonun sadece bir bölümünü indirmek ister misiniz? Viddly ile YouTube video kliplerini indirebilirsiniz. Herhangi bir YouTube videosunun başlangıcını ve sonunu siz ayarlarsınız ve herhangi bir normal YouTube videosunu (veya Kısa) herhangi bir uzunlukta klibe dönüştürürsünüz!

YouTube şort videosunu şimdi indirin!

Viddly'yi edinin ve piyasadaki en güvenli ve en güvenilir YouTube video indiricisi ile Kısa videolarınızı indirmeye başlayın! Yıllarca milyonlarca insanın YouTube videolarını indirmesine yardımcı oldu. Şimdi size yardımcı olabiliriz!

Viddly'yi Ücretsiz İndirin
Mac OS sürümünü mü arıyorsunuz?