YouTube Videolarını MP4'e Dönüştürme

YouTube, çevrimiçi video izlemek için harika bir platformdur. YouTube, bazı videoları Android veya iOS uygulamalarında çevrimdışı görüntüleme için indirmenize izin verse de (yalnızca YouTube Premium'a sahipseniz ve yalnızca onları indiren cihazda izlemek için), ayıklamak veya indirmek istiyorsanız Viddly'ye ihtiyacınız olacaktır. YouTube'dan MP4 dosyaları. Hatta YouTube Shortsiçin video dönüştürücü olarak çalışır. Evet, Viddly'yi kurmak ve kullanmak çok kolay ve %100 ücretsiz!

1. Adım: Viddly YouTube to MP4 Converter'ı yükleyin


2. Adım: MP4'e dönüştürmek için bir YouTube videosu seçin

Viddly, MP4 dönüştürme için bir video seçmenin birkaç yolunu sunar;

 • Bir YouTube video URL'sini kopyalayıp yapıştırın.
 • Bir anahtar kelime girin ve arama sonuçlarından bir video seçin.
 • Sabit diskinizde mevcut bir dosyayı seçin.
Not

Çevrimiçi YouTube'dan MP4'e dönüştürücülerin aksine, videoları indirip tek tek MP4'e dönüştürmekle sınırlı değilsiniz. Bunun yerine, tek bir fare tıklamasıyla tüm YouTube oynatma listesini MP4 olarak indirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı hakkında konuşun! Büyük oynatma listeleriyle veya tüm bir kanalla uğraşırken bunun size ne kadar zaman kazandıracağını bir düşünün!

Viddly ile YouTube'u MP4'e Dönüştürme - 2. Adım

3. Adım: İndirme düğmesini parçalayın!

Viddly, varsayılan olarak MP4 dosyalarını 1080p kalitesinde indirir, ancak varsa 4K veya 8K olarak indirmeyi seçebilirsiniz. Bu, 720p ile sınırlı olan çevrimiçi MP4 indiricilerinden çok daha iyidir!

Aslında, çevrimiçi YouTube'dan MP4'e dönüştürme web siteleri, daha yavaş ve araya giren reklamlarla dolu olmalarının yanı sıra, genellikle tam HD kalitesinde MP4 indirmeleri sunmazlar.

Viddly size YouTube videolarını daha hızlı ve daha az güçlükle yüksek tanımlı MP4 dosyalarına dönüştürme şansı sunarken neden düşük çözünürlüklü indirmelere razı olasınız?

Viddly ile YouTube'u MP4'e Dönüştürme - 3. Adım

Sorular

YouTube videolarını neden MP4 dosyaları olarak indirmeliyim?

Herkesin nedenleri farklı olacaktır ancak kullanıcılarımızın bizimle paylaştığı en yaygın nedenler şunlardır;

 • Kaldırılma ihtimaline karşı YouTube videolarını yedekleyin.
 • Seyahat ederken veya yüksek hızlı İnternet bağlantısı olmadan YouTube videolarına erişin.
 • YouTube videolarını YouTube uygulamasını desteklemeyen bir MP4 oynatıcıya aktarın.
 • İnternet bağlantınız yavaş veya kesintili olduğunda YouTube videolarını arabelleğe almadan oynatın.
 • İçerik oluşturucuysanız YouTube videolarını düzenleyebilmek için MP4'e dönüştürün.
 • WeTransfer, Dropbox veya benzeri ücretsiz dosya paylaşım hizmetleri için çok büyük olan videoları arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşın.

Viddly neden çevrimiçi bir YouTube'dan MP4'e dönüştürücüden daha iyidir?

YouTube'dan MP4'e dönüştürme hizmetleri sunan pek çok web sitesi var, ancak test ettiğimiz tüm web sitelerinde aynı sorunlar var;

 • Web tabanlı YouTube'dan MP4'e dönüştürücüler ücretsizdir çünkü ürün sizsiniz. Bu doğru, birinin bu dönüşümleri gerçekleştiren sunucular için ödeme yapması gerekiyor ve bu web yöneticilerinin bir hayır kurumu hizmeti yürütmediğinden emin olabilirsiniz. Çoğu, araya giren reklamlar göstererek ve sizi olabildiğince çok reklam sunmak için çemberlerden atlamanızı sağlayarak yapacaktır. Diğerleri, casus yazılım veya kötü amaçlı yazılım dağıtmaya kadar gidecek. Viddly, boştaki CPU döngülerinizi kullandığı için harici sunuculara ihtiyaç duymaz.
 • Barındırılan bir YouTube'dan MP4'e hizmeti, gizliliğinizi korumaz. Sunucuları saldırıya uğrar veya ele geçirilirse, IP adresinizi ve tam olarak indirdiğiniz videoları ve zaman damgalarını içeren bir günlük dosyası olacaktır. Bir VPN sağlayıcı biraz koruma sağlayabilir, ancak bunun yerine neden Viddly kullanmıyorsunuz? Yazılımımız gizliliğinizi ihlal edebilecek merkezi bir veri tabanı bırakmayacaktır.
 • Çevrimiçi MP4 indiricileri çalma listelerini desteklemez. 100'den fazla video içeren bir oynatma listesini indirmek için saatler harcarsınız. Viddly, farenizin sadece iki tıklamasıyla tüm bir YouTube çalma listesini indirebilir ve MP3 veya MP4 formatına dönüştürebilir!

En popüler 10 YouTube MP4 indiricisini test ettik. Hepsi aynı sorunlardan muzdarip; araya giren veya zararlı pop-up veya arkada açılır reklamlar, sınırlı gizlilik koruması ve toplu indirme özelliklerinin olmaması. Yazma sırasında buna YT1S, YTMP3, ClipConverter, YTMP4.Top, X2Convert, VideoMP3Convert, Keepvid, YouTubeToMP3, Videovor, YouTubeMP4.to ve FLVTO dahildir.

YouTube'u MP4 olarak indirmek için bir mobil uygulama kullanabilir miyim?

Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi YouTube, Google'ın da sahibi olan holding şirketi Alphabet'e aittir. Bil bakalım Alphabet'in başka neleri var? Bu doğru, Android Play Store. Google, videoların YouTube platformundan çıkmasını istemediği için, YouTube videolarının MP4 dosyaları olarak indirilmesini destekleyen hiçbir Play Store uygulamasına asla izin vermez.

Apple, uygulama mağazalarını denetlerken aynı derecede kısıtlayıcıdır. iTunes'a sahip olduklarından ve insanların potansiyel olarak telif hakkıyla korunan herhangi bir materyali indirmelerini engellemekle ilgili çıkarları olduğundan, bu işlevi sunan tüm uygulamaları kaldırırlar. Kişisel kullanım için veya adil kullanım doktrini kapsamında bir kopya isteyip istemediğiniz onlar için önemli değil.

Bir YouTube'dan MP4'e dönüştürme uygulaması yüklemek için telefonunuzu jailbreak yapmak mümkündür. Ancak, garantinizi geçersiz kılabileceği ve telefonunuzu bloke edebileceği veya en azından telefonunuzun güvenliğini ciddi şekilde tehlikeye atabileceği için bunu önermiyoruz.

Peki bir YouTube videosunu telefonunuza MP3 veya MP4 olarak indirmek isterseniz ne yapmalısınız? Viddly'nin nasıl yardımcı olabileceğini görmek için okumaya devam edin.

YouTube videolarını telefonuma MP4 formatında nasıl aktarabilirim?

Viddly ile YouTube videolarını MP4 olarak indirmek ve ardından otomatik olarak telefonunuza aktarmalarını sağlamak çocuk oyuncağı. Yapmanız gereken tek şey;

 • Viddly'yi indirin ve yükleyin
 • Google Drive Backup & Sync, Dropbox, Box, OneDriveveya Megagibi herhangi bir bulut depolama sağlayıcısının masaüstü senkronizasyon uygulamasını yükleyin.
 • Viddly'nin indirme klasörü konumunu, yerel sabit sürücünüzdeki bulut depolama klasörünüzün konumuyla değiştirin.
 • Bulut depolama sağlayıcısının uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Bu kadar! İndirilen tüm dosyalar artık telefonunuzla senkronize edilecek. Viddly ile, YouTube oynatma listesinin tamamını MP4 formatında indirmeniz yalnızca bir veya iki tıklama alacaktır. Yine de, hiç insan etkileşimi gerektirmeyecek şekilde bunu daha da otomatikleştirmek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, bir oynatma listesinde veya kanalda görünen herhangi bir yeni videoyu otomatik olarak indirmek için VDownloader kullanabilirsiniz.