Stáhněte si seznamy videí YouTube

Převeďte jakýkoli odkaz na seznam videí YouTube na jakýkoli typ video (nebo zvukového) souboru! Viddly YouTube playlist downloader vám umožní stáhnout jakýkoli seznam videí YouTube jediným kliknutím!

Stáhnout Viddly zdarma
.

Jak stahovat seznamy videí z YouTube?

Ačkoli vám YouTube umožňuje stahovat některá videa pro sledování offline v rámci jejich aplikace pro Android nebo iOS (pouze pokud máte YouTube Premium a pouze pro sledování na stejném zařízení, ze kterého jste je stáhli), budete potřebovat Viddly, pokud chcete přepnout celý YouTube seznamy skladeb do skutečných souborů ve vašem zařízení.

Krok 1: Nainstalujte Viddly YouTube Playlist Downloader

Kliknutím na tlačítko stáhnete instalační program Viddly. Dvojitým kliknutím na soubor jej můžete nainstalovat jako kteroukoli jinou aplikaci. Neustále kontrolujeme a monitorujeme naše servery, abychom se ujistili, že stahování je bezpečné.

Krok 2: Vyberte seznam videí YouTube

Vložte odkaz na svůj seznam videí YouTube.

.

Viddly rozpozná, že se jedná o seznam videí, a naplánuje stahování všech videí nalezených v tomto seznamu.

Krok 3: Rozbijte tlačítko stahování!

Ve výchozím nastavení stáhne Viddly váš seznam skladeb jako samostatné video soubory MP4 v kvalitě 1080p, ale můžete si vybrat stahování ve 4K nebo 8K, pokud jsou k dispozici. To je mnohem lepší než online stahování MP4, které je omezeno na 720p!

.

Můžete také:

YouTube Playlist Downloader

Použijte video konvertor Viddly YouTube na MP4 k přeměně libovolné adresy URL YouTube na soubor MP4, který můžete zobrazit na jakémkoli zařízení!

Zdarma k použití!

Viddly je stahovač seznamů skladeb YouTube a konvertor videa, který dokáže stahovat všechny typy videí z YouTube... Zcela zdarma! Pokud chcete naplánovat stahování nebo potřebujete pokročilejší funkce pro stahování videa, existuje cenový plán Viddly !

Od 720p nebo 1080p do 4K (nebo dokonce 8k) kvality

Při stahování seznamů videí z YouTube si můžete vybrat libovolné rozlišení! Od 720p do 1080p a dokonce i videa 2K, 4K nebo 8K mp4.

MP4/3, AVI, MOV a další!

Viddly podporuje všechny nejoblíbenější formáty video a audio souborů. Před každým stažením si můžete vybrat požadovaný typ souboru!

Rychlé stahování

Viddly je špičkový software pro stahování seznamů videí z YouTube, který zajišťuje, že stahování videí je extrémně rychlé!

Převést místní soubory na MP4/3

Náš YouTube video downloader funguje také pro místní video/audio soubory, takže své soubory převedete do různých video nebo audio formátů.

Secure Downloader

Aby bylo zajištěno co nejbezpečnější stahování seznamů videí z YouTube, naše aplikace vám umožní bezpečně stahovat videa do vašeho PC/Mac a poté je přesunout do libovolného mobilního zařízení (pokud to potřebujete!).

Další funkce YouTube Downloader

Miliony tvůrců YouTube, uživatelů sociálních sítí, prémiových uživatelů YouTube, vlastníků kanálů YouTube, kteří používají YouTube Studio, a dalších profesionálů na úpravu videa používají Viddly k práci nebo zábavě každý den! Viddly je jednou z těch úžasných optimalizovaných aplikací třetích stran, která zajišťuje, že svou aplikaci YouTube používáte naplno! Stahování videí z YouTube pomocí Viddly je snadné.

Viddly je určen ke stahování videí, na která se nevztahují autorská práva, nebo pro účely fair use.
Stahování materiálů chráněných autorskými právy neschvalujeme, pokud (a) nejste vlastníkem obsahu, (b) nezískali jste souhlas od vlastníka obsahu nebo (c) neplánujete používat materiály pouze pro účely fair use.

Právní

Pomoc

© Viddly 2024 -

Vyrobeno s ☕ by Vitzo