Завантажте списки відтворення YouTube

Перетворіть будь-яке посилання на список відтворення YouTube у будь-який тип відео (або аудіо) файлу! Viddly YouTube playlist downloader дозволяє завантажувати будь-який YouTube список відтворення одним клацанням миші!

Завантажте Viddly безкоштовно
.

Як завантажити списки відтворення YouTube?

Хоча YouTube дозволяє завантажувати деякі відео для перегляду в режимі офлайн у їхній програмі для Android або iOS (лише якщо у вас є YouTube Premium і лише для перегляду на тому самому пристрої, з якого їх завантажено), вам знадобиться Viddly, якщо ви хочете повернути весь YouTube списки відтворення у фактичні файли на вашому пристрої.

Крок 1. Установіть Viddly YouTube Playlist Downloader

Натисніть кнопку, щоб завантажити програму встановлення Viddly. Ви можете встановити його, як і будь-яку іншу програму, двічі клацнувши файл. Ми постійно скануємо та контролюємо наші сервери, щоб переконатися, що завантаження безпечне.

Крок 2. Виберіть список відтворення YouTube

Вставте посилання на свій список відтворення YouTube.

.

Viddly розпізнає, що це список відтворення, і запланує завантаження всіх відео, знайдених у цьому списку відтворення.

Крок 3. Розбийте кнопку завантаження!

За замовчуванням Viddly завантажить ваш список відтворення як окремі відеофайли MP4 у якості 1080p, але ви можете вибрати завантаження у 4K або 8K, якщо вони доступні. Це набагато краще, ніж онлайн-завантажувачі MP4, які обмежені 720p!

.

Ви також можете:

Завантажувач списків відтворення YouTube

Використовуйте відеоконвертер Viddly YouTube у MP4, щоб перетворити будь-яку URL-адресу YouTube у файл MP4, який можна переглядати на будь-якому пристрої!

Безкоштовне використання!

Viddly — це програма для завантаження списків відтворення YouTube і конвертер відео, яка може завантажувати всі типи відео з YouTube... Абсолютно безкоштовно! Існує тарифний план Viddly , якщо ви хочете запланувати завантаження або вам потрібні розширеніші функції завантаження відео!

Якість від 720p або 1080p до 4K (або навіть 8k).

Завантажуючи списки відтворення YouTube, ви можете вибрати будь-яку роздільну здатність! Від 720p до 1080p і навіть 2K, 4K або 8K mp4 відео.

MP4/3, AVI, MOV та багато іншого!

Viddly підтримує всі найпопулярніші формати відео та аудіофайлів. Ви можете вибрати необхідний тип файлу перед кожним завантаженням!

Швидке завантаження

Viddly — це висококласне програмне забезпечення для завантаження списків відтворення YouTube, яке забезпечує надшвидке завантаження ваших відео!

Перетворення локальних файлів у MP4/3

Наш завантажувач відео з YouTube також працює з локальними відео/аудіофайлами, тому ви конвертуєте свої файли в різні відео- чи аудіоформати.

Безпечний завантажувач

Щоб переконатися, що ви отримуєте найбезпечніший досвід завантаження списків відтворення YouTube, наш додаток дозволить вам безпечно завантажувати відео на ваш ПК/Mac, а потім переміщувати їх на будь-який мобільний пристрій (якщо вам це потрібно!).

Більше функцій YouTube Downloader

Мільйони творців YouTube, користувачів соціальних мереж, користувачів преміум-класу YouTube, власників каналів YouTube, які використовують YouTube Studio, та інших професіоналів із редагування відео щодня використовують Viddly для роботи чи розваги! Viddly — одна з тих дивовижних оптимізованих програм сторонніх розробників, які гарантують, що ви використовуєте свою програму YouTube на повну! За допомогою Viddly легко завантажити відео YouTube .

Viddly призначений для завантаження відео, які не захищені авторським правом або з метою добросовісного використання.
Ми не виправдовуємо завантаження захищеного авторським правом матеріалу, якщо ви (а) не є власником вмісту, (б) не отримали згоду від власника вмісту або (в) плануєте використовувати матеріали лише для добросовісного використання.

юридичний

Довідка

© Viddly 2024 -

Зроблено за допомогою ☕ від Vitzo