Jak stahovat videa z YouTube?

YouTube.com je nejpopulárnější web pro hostování videa na světě. Miliony lidí si denně stahují videa z YouTube pomocí Viddly z různých důvodů. Někteří ukládají videa z YouTube, aby je mohli sledovat offline, zatímco jiní mohou chtít znovu použít videoklipy v souladu s ustanovením o fair use.

Stáhnout Viddly zdarma

Je vyžadován Windows 10 64bitový nebo novější

.

Průvodce stahováním videí z YouTube

S Viddly můžete:

  • Převeďte videa z YouTube do formátu MP3 pro hudbu nebo podcasty.

  • Stahujte videa z YouTube jako MP4 v rozlišení 720p, 1080p, 4K nebo 8K.

  • Převeďte videa z YouTube do MP4 nebo MP3.

Viddly usnadňuje stahování videí nebo celých seznamů skladeb během několika sekund. Chtěli byste si to sami vyzkoušet? Začněte podle jednoduchých kroků níže!

Krok 1: Nainstalujte Viddly – ​​YouTube Downloader s hodnocením č. 1

Kliknutím na tlačítko Stáhnout stáhnete instalační program z našeho zabezpečeného serveru pro stahování. Neustále kontrolujeme naše soubory, abychom se ujistili, že vaše stahování je 100% bezpečné.

Krok 2: Vyberte video nebo seznam skladeb ke stažení

Video nebo seznam stop můžete vybrat jedním ze dvou způsobů;

  • Zadejte hledaný výraz a počkejte, až se zobrazí výsledky.

  • Zkopírujte/vložte URL videa nebo seznamu videí YouTube z vašeho prohlížeče.

Strávili jsme nespočet hodin posedlostí nad uživatelským rozhraním našeho produktu. Naší prioritou je rychlé a snadné stahování nejen jednotlivých videí, ale i celých seznamů skladeb. Chtěli jsme se ujistit, že stahování jednoho zvukového souboru bude stejně snadné jako stahování celé knihovny vzdělávacích videí.

.

Krok 3: Stiskněte tlačítko "Stáhnout"!

Ve výchozím nastavení stáhne Viddly vaše video z YouTube jako soubor MP4 v kvalitě Full HD (1080p), i když si můžete stáhnout také soubor MP3 se zvukem v kvalitě 128 kb/s nebo 192 kb/s.

Můžete také stahovat soubory v rozlišení 4K nebo dokonce 8K, pokud jsou k dispozici.

Alternativně jsou podporovány také následující formáty: AVI, Vorbis a AAC.

Chcete-li stáhnout titulky, klikněte na tlačítko „CC“ a vyberte dostupné jazyky.

.

Můžete také:

That's it! Watch your Video!

Díky Viddly si nyní můžete vzít popcorn a sledovat svá oblíbená videa kdekoli chcete, dokonce i bez připojení k internetu!

Je vyžadován Windows 10 64bitový nebo novější

YouTube Video Downloader

Použijte Viddly YouTube video downloader, který dokáže proměnit jakoukoli adresu URL YouTube na MP4, AVI nebo jiný oblíbený formát souboru, který můžete zobrazit na jakémkoli zařízení!

Zdarma k použití!

Viddly je YouTube video downloader, který dokáže stahovat všechny typy videí z YouTube... Zcela zdarma! Pokud chcete naplánovat stahování nebo potřebujete výkonnější funkce pro stahování videa, existují placené plány !

Od 720p nebo 1080p do 4K (nebo dokonce 8k) kvality

Videa z YouTube si můžete stáhnout v libovolném rozlišení dle vašeho výběru! Od 720p do 1080p a dokonce i videa 2K, 4K nebo 8K mp4.

Rychlé stahování

Viddly je špičkový software pro stahování videa z YouTube , který zajišťuje, že stahování z YouTube do MP4 bude ultra rychlé!

Převést na MP4/3

Náš YouTube video downloader dokáže převést vaše video do různých video nebo audio formátů. Nejen převaděč YouTube na MP4 , ale také stahovač, který dokáže převést videa do jakéhokoli formátu, který potřebujete!

Více videí ke stažení najednou!

Potřebujete stáhnout více než jedno video z YouTube? Nebo celý playlist? Kanál? To vše a ještě více možné s Viddly!

Bezpečné stahování

Abychom vám zajistili co nejbezpečnější stahování videí z YouTube, naše aplikace vám umožní bezpečně stahovat videa do vašeho PC/Mac a poté je přesunout do libovolného mobilního zařízení (pokud to potřebujete!).

Žadné limity

Potřebujete stáhnout více než jedno video z YouTube? Stáhněte si video z YouTube za videem, dlouhé nebo krátké, v jakémkoli formátu nebo kvalitě videa nebo zvuku, které potřebujete!

Otázky týkající se stahování videí z YouTube

Proč by někdo stahoval videa z YouTube?

Existuje mnoho potenciálních důvodů, proč převést videa z YouTube do formátu MP3 nebo MP4 a uložit je na místní pevný disk. Například;

Vlastník může video kdykoli odstranit, což se stává mnohem častěji, než byste čekali. Lokálním uložením zálohy videa zajistíte, že k němu budete mít vždy přístup.

Při cestování se můžete setkat se sítěmi s nízkou šířkou pásma nebo bez připojení k internetu. Pokud chcete sledovat obsah YouTube při létání nebo cestování, nejlepším řešením je stahování videí YouTube, abyste se vyhnuli ukládání do vyrovnávací paměti nebo přerušením!

Ne všechna zařízení podporují aplikaci YouTube. Pokud máte iPod nebo multimediální přehrávač, který není kompatibilní s YouTube, pak je nejlepší nejprve převést videa do MP4 nebo hudbu do MP3.

Jako tvůrce obsahu budete pravděpodobně chtít v určitém okamžiku použít klipy videí jiných lidí na YouTube.

Pokud chcete sdílet velké video s přáteli nebo rodinou, můžete je nahrát na YouTube a doporučit jim, aby si je stáhli pomocí Viddly. Tímto způsobem nemusíte platit za drahé předplatné za službu hostování souborů nebo přenos souborů, jako je WeTransfer, Dropbox, Disk Google atd.

V případě, že nemáte přístup ke službě YouTube Red, je stahování videí jedním ze způsobů, jak se vyhnout přerušením přehrávání videa kvůli reklamám.

Z důvodu ochrany soukromí si možná budete chtít stáhnout video z YouTube, než ho sledovat. Když sledujete video na YouTube, vlastník i YouTube mají přístup k informacím o tom, které části videa jste sledovali, na jakém zařízení jste je sledovali, a propojit tyto informace se svým účtem, pokud jste přihlášeni. YouTube má špinavou stopu záznam, pokud jde o soukromí. Již dříve čelili žalobám ve Spojeném království za provozování vysoce cílených reklam s cílem „ovlivňovat zranitelné mladé mysli“ . YouTube také dostal pokutu 136 milionů dolarů za shromažďování osobních údajů bez souhlasu.


Je legální stahovat videa z YouTube?

YouTube ve svých smluvních podmínkách uvádí, že byste neměli stahovat obsah jiným způsobem než pomocí tlačítka stahování. Stahování videí je však ve většině zemí legální pro osobní použití nebo podle ustanovení o fair use .

Zde je to, co konkrétně uvádí TOS YouTube:
Nesmíte stahovat žádný obsah, pokud neuvidíte odkaz „stažení“ nebo podobný odkaz zobrazený službou YouTube pro daný obsah. Nesmíte kopírovat, reprodukovat, distribuovat, přenášet, vysílat, zobrazovat, prodávat, licencovat ani jinak využívat žádný obsah pro jakékoli jiné účely bez předchozího písemného souhlasu YouTube nebo příslušných poskytovatelů licencí na obsah.

Z technického hlediska vám YouTube umožňuje stahovat pouze videa, pro která tuto možnost výslovně poskytli. YouTube však tyto zásady neuplatňuje, protože by pro ně bylo z právního hlediska prakticky nemožné vyhrát.

Zákony o autorských právech v mnoha zemích do určité míry povolují stahování obsahu chráněného autorským právem pro osobní použití, například v Kanadě a členských státech EU.

Abych to zkrátil, stahování obsahu bez autorských práv není žádným způsobem, tvarem ani formou nezákonné . Pokud si chcete stáhnout obsah chráněný autorským právem, měli byste požádat o povolení držitele autorských práv.


Zakáže mi YouTube, když si stáhnu nějaká videa?

Od založení YouTube v roce 2015 jsme nikdy neslyšeli o jediném takovém případu. I kdyby měli v úmyslu zakázat uživatelům, kteří stahují videa, bylo by pro YouTube prakticky nemožné zjistit, zda se na video pouze díváte nebo ne, nebo zda je stahujete.


Jaký je nejrychlejší způsob stahování videí z YouTube?

Nenašli jsme žádnou jinou aplikaci, která by byla rychlejší než Viddly, pokud jde o stahování jednoho videa nebo celého seznamu skladeb. Vzali jsme v úvahu jak počet požadovaných kliknutí, tak celkovou dobu, včetně rychlosti stahování, měřenou od vložení adresy URL do okamžiku, kdy je soubor připraven k přehrání. Pokud jste našli nějakou rychlejší aplikaci, dejte nám prosím vědět !


Jaký je nejbezpečnější způsob stahování videí z YouTube?

Testovali jsme následující online stahovací programy YouTube a zjistili jsme, že všechny mají problémy od porušování soukromí po propagaci malwaru;

OnlineVideoConverter: Nabízeno bylo pouze rozlišení 360p. Žádné stahování neproběhlo. Byla otevřena nová karta, která se pokouší nainstalovat neznámý spustitelný soubor pod rouškou aktualizace přehrávače médií.

SaveFrom: Falešná reklama na antivirový skener maskovaná jako oznámení se pokusila stáhnout malware. Po dlouhém čekání došlo k chybě.

YT1s: Maximální kvalita je 720p. Web požádal o přístup, aby mohl poskytovat upozornění prohlížeče.

Y2Mate.guru: Maximální nabízená kvalita je 720p. Žádné soubory s vyšším rozlišením neobsahují zvuk. Web spouští zavádějící reklamu, aby přiměl uživatele, aby si mysleli, že vyhráli cenu.

YTMP3.cc: Zavádějící tlačítka stahování a přehrávání spouštějí reklamy na hazardní hry a stránky pro dospělé. Kvůli chybě se nepodařilo stáhnout žádná videa.

Pokud tedy chcete stahovat videa z YouTube ve vysokém rozlišení, doporučuje se stahovač YouTube pro stolní počítače.


Jsou stahovače YouTube pro iOS nebo Android bezpečné?

Bohužel ani obchod Google Play, ani obchod Apple neumožňují, aby byly uvedeny aplikace ke stažení z YouTube nebo soubory APK. Protože byste na svém zařízení museli rootovat nebo jinak deaktivovat antivirovou ochranu, důrazně vám doporučujeme nepoužívat žádné stahovače YouTube pro mobilní zařízení.


Další funkce aplikace YouTube Downloader

Miliony tvůrců YouTube, uživatelů sociálních sítí, prémiových uživatelů YouTube, vlastníků kanálů YouTube, kteří používají Studio YouTube, a dalších profesionálů na úpravu videa používají Viddly k práci nebo zábavě každý den! Viddly je jednou z těch úžasných optimalizovaných aplikací třetích stran, která zajišťuje, že svou aplikaci YouTube používáte naplno! Stahování videí z YouTube pomocí Viddly je snadné.

Viddly je určen ke stahování videí, na která se nevztahují autorská práva, nebo pro účely fair use.
Stahování materiálů chráněných autorskými právy neschvalujeme, pokud (a) nejste vlastníkem obsahu, (b) nezískali jste souhlas od vlastníka obsahu nebo (c) neplánujete používat materiály pouze pro účely fair use.

Právní

Pomoc

© Viddly 2024 -

Vyrobeno s ☕ by Vitzo