YouTube Shorts ke stažení

Proměňte jakýkoli odkaz na krátké video na YouTube na video soubor! Náš YouTube shorts downloader vám umožní stáhnout krátké video jediným kliknutím!

Stáhnout Viddly zdarma
Hledáte verzi Mac OS?
Viddly snímek obrazovky

YouTube Shorts Video Downloader

YouTube short je nový formát videa, který YouTube nedávno představil. Tato videa jsou podobná instagramovým kotoučům, videím TikTok nebo jakémukoli jinému formátu krátkého videa optimalizovaného pro telefon.

Zdarma k použití!

Viddly je YouTube video downloader, který dokáže stahovat všechny typy videí z YouTube... Zcela zdarma! Pokud chcete naplánovat stahování nebo potřebujete více funkcí pro stahování videa, máme placený plán!

HD kvalita

Krátká videa YouTube mají poměr stran videa 9:16, díky čemuž jsou Shorts vertikálním formátem videa. Jakékoli Shorts video si můžete stáhnout v nejvyšším možném rozlišení!

Rychlé stahování

Viddly je špičkový software pro stahování videa z YouTube, který zajišťuje, že stahování šortek z YouTube je extrémně rychlé!

Převést na MP4/3

Náš program pro stahování krátkých videí YouTube dokáže převést vaše video Shorts do různých formátů videa nebo zvuku. Stačí vložit URL videa, vybrat formát souboru a stisknout tlačítko Stáhnout!

Více šortek ke stažení

Potřebujete více než jeden stahovač krátkých klipů? Chcete si stáhnout pouze klip svého krátkého videa z YouTube? To vše a mnohem více je možné díky programu pro stahování krátkých videí YouTube!

Secure Downloader

Abychom zajistili co nejbezpečnější stahování krátkých videí z YouTube, naše aplikace vám umožní bezpečně stáhnout video do vašeho PC/MAC a poté je přesunout do libovolného mobilního zařízení (pokud to potřebujete!).

Žadné limity

Potřebujete stáhnout více než jedno krátké video z youtube? Stáhněte si video z YouTube po videu, krátké nebo dlouhé, v jakémkoli videu nebo souboru MP3, který potřebujete!

Jak stahovat videa z YouTube Shorts?

Chcete-li stáhnout krátké video z YouTube, budete muset udělat jen několik jednoduchých kroků!

Získejte Viddly

Získejte nejmodernější nástroj pro stahování videa, který funguje na veškerý obsah YouTube – aplikace pro stahování videí Viddly!


Vložte nebo vyhledejte URL Shorts

Otevřete aplikaci YouTube, zkopírujte adresu URL svého videa a vložte ji do pole URL Viddly!

Viddly funguje jako:

 • Vyhledávač YouTube Shorts
 • Vyhledávač kanálů YouTube
 • Vyhledávač seznamu videí YouTube

Viddly také rozumí jakékoli adrese URL YouTube, ať už jde o video, kanál nebo seznam skladeb!

Jak stahovat videa z YouTube pomocí Viddly – krok 2

Vyberte Formát

Viddly je úžasný stahovač 4k videa, takže víte, že si můžete vybrat z mnoha různých možností stahování, jako je MP4, AVI nebo dokonce zvuk.

Formáty, které Viddly podporuje:

 • MP4
 • MOV
 • AVI
 • MP3

Stejně jako další nejoblíbenější formáty souborů!

Jak stahovat videa z YouTube pomocí Viddly – krok 3

Stáhnout šortky!

Stiskněte tlačítko stahování a užijte si stažené video!

Můžete také:

 • Stáhněte si část videa
 • Oříznout konec nebo začátek videa
 • Stáhnout playlist
 • Stahování ve více formátech (fi audio a video soubor současně)
Jak stahovat videa z YouTube pomocí Viddly – hotovo!

Otázky týkající se stahování YouTube Shorts

Zde je naše sekce FAQ se všemi nejčastějšími dotazy ohledně stahování krátkých videí z YouTube!

Mohu si stáhnout YouTube Shorts?

Ano. Můžete si uložit video z YouTube shorts do svého počítače nebo online cloudové jednotky a sledovat je z libovolného zařízení, které chcete!

Mohu si stáhnout šortky z YouTube do svého mobilního zařízení iPhone/Android?

Ano. Chcete-li zajistit, že to uděláte bezpečně, budete si muset stáhnout videa z YouTube do počítače MAC nebo PC a poté je odeslat do mobilního zařízení iPhone nebo Android.

Mohu si stáhnout YouTube Shorts do svého počítače nebo notebooku?

Ano! Stahování videí do vašeho stolního nebo přenosného počítače z platformy YouTube shorts nebylo nikdy jednodušší! Zkopírujte odkaz, vložte jej a stáhněte.

Je stahování YouTube Shorts legální?

Ano. Můžete si stáhnout videa bez autorských práv nebo pro účely fair use.

Je to zcela legální, pokud nestahujete materiál chráněný autorským právem, pokud (a) nejste vlastníkem obsahu, (b) nezískali jste souhlas od vlastníka obsahu nebo (c) neplánujete používat materiály pouze pro účely fair use.

Další funkce aplikace YouTube Downloader

Miliony tvůrců YouTube, uživatelů sociálních sítí, prémiových uživatelů YouTube, vlastníků kanálů YouTube, kteří používají YouTube Studio, a dalších profesionálů na úpravu videa používají Viddly k práci nebo zábavě každý den!

Viddly je jednou z těch úžasných optimalizovaných aplikací třetích stran, která zajišťuje, že svou aplikaci YouTube používáte naplno! Stahování videí z youtube pomocí Viddlyje .

Stáhněte si krátké video z YouTube!

Získejte Viddly a začněte stahovat své Shorts s nejbezpečnějším a nejdůvěryhodnějším nástrojem pro stahování videa YouTube který existuje! Po léta pomáhal milionům lidí se stahováním videí z YouTube. Nyní vám můžeme pomoci!

Stáhnout Viddly zdarma
Hledáte verzi Mac OS?