Про Viddly

Viddly було випущено в 2010 році і завантажено понад 100 мільйонів разів. У нас є мільйони активних користувачів, які довіряють нашому бренду та обирають наш продукт для своїх потреб у завантаженні та конвертації відео.

Наша місія - максимально спростити для наших користувачів завантаження відео з YouTube у форматі MP3, MP4 та інших популярних форматах.

  • CNET, з понад 60 мільйонами завантажень
  • Softonic, з понад мільйоном завантажень
  • Softlay, where we were rated 4.2/5

Типи завантажувачів YouTube

Завантажувач YouTube - загальний термін для будь-якого програмного забезпечення, яке полегшує завантаження відео з YouTube та, можливо, інших веб-сайтів для обміну відео. Існує кілька типів;

Viddly та Viddly Plus - це завантажувачі для вашого ПК. Існує кілька типів завантажувачів, кожен із яких має свої переваги та недоліки;

Настільне програмне забезпечення

Цей тип додатків вимагає встановлення та працює на Windows або Mac. Настільне програмне забезпечення, як правило, забезпечує більше функціональних можливостей і потужностей, аніж веб-завантажувачі. Наприклад, додатки на ПК можуть завантажувати цілі списки відтворення, а не окремі відео по одному, і перетворювати їх у MP3 одним натисканням кнопки. Ми не знаємо жодного веб-завантажувача, який на даний момент дозволяє вам це робити.

Розширення браузера

Розширення браузера, також відомі як доповнення для Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera або Microsoft's Edge, як правило трохи зручніші за веб-завантажувачі, оскільки вони можуть додати кнопку для завантаження прямо під відео YouTube. Проте вони все ще базуються на веб-завантажувачах, і тому мають ті самі проблеми: зниження якості відео та інші обмеження, а також неприємні або всіляко замасковані (спливаючі) реклами.

Мобільні додатки

Будь-який мобільний додаток для iOS або Android, який дозволяє завантажувати з YouTube, ніколи не буде допускатись до магазину Google Play. Чому? Оскільки його основною метою є порушення умов використання YouTube. Пам’ятаєте, кому належить YouTube? Так, Google.

Доступно кілька сторонніх Android додатків, які ви можете встановити лише після вимкнення механізмів безпеки на своєму телефоні. Ми не можемо підкреслити, що це дуже погана ідея. Навіть надійні розробники, такі як Epic, допустили вразливість, яка дозволила хакерам встановлювати шкідливе програмне забезпечення на пристрої Android

Ми не вважаємо, що будь-який сторонній файл YouTube APK (наприклад, TubeMate, VidMate та інші), який ви завантажуєте за межами Google Store, не викраде вашу особисту інформацію та не поділиться вашою колекцією приватних фото в улюблених соціальних мереж. Не робіть цього. Це не безпечно. Період.

Веб-завантажувачі

Основною перевагою веб-завантажувача є те, що він не потребує встановлення. Це може бути корисно, наприклад, якщо ви перебуваєте не за своїм комп’ютером. Однак є й деякі недоліки. Як правило, він пропонує найменшу зручність у використанні, оскільки він не може бути інтегрований з вашою системою та не дозволяє зберігати будь-які налаштування, а також жоден з них не підтримує одночасне завантаження декільох відео.

Крім того, оскільки ці веб-завантажувачі використовують серверні ресурси, які не є безкоштовними, практично всі вони обмежують тривалість та/або якість завантажуванних відео. Ми не знаємо жодного, який дозволяв би завантажувати відео 1080p в його оригінальній якості як є.

До того ж, більшість цих веб-завантажувачів також повністю перевантажені тіньовою або надокучливою рекламою. Звичайно, ви можете використовувати блокувальник реклами, такий як добре відомий AdBlock для Google Chrome, але багато веб-сайтів відключають свої послуги для користувачів з блокувальниками реклами.

Яскравим прикладом онлайн-завантажувача був KeepVid, на який ми не будемо посилатись, оскільки його нещодавно було закрито, і його замінили інформаційною сторінкою, хоча і дуже поганою із непрацюючою англійською мовою. Ще однією популярною послугою завантаження та конвертації в Інтернеті є OnlineVideoConverter, але вона ледве придатна для використання через надмірну рекламу та обмеження.