Viddly Hakkında

Viddly 2010 yılında piyasaya sürüldü ve 100 milyonun üzerinde indirildi. Markamıza güvenen ve video indirme ve dönüştürme ihtiyaçları için ürünümüzü seçen milyonlarca aktif kullanıcımız var.

Misyonumuz, kullanıcılarımızın YouTube videolarını MP3 veya MP4 formatında indirmelerini mümkün olduğunca kolaylaştırmaktır.

  • CNET, 60 milyondan fazla indirme
  • Softonic, bir milyondan fazla indirme ile
  • Softlay, burada 4,2/5 olarak derecelendirildik

YouTube indirici türleri

YouTube indirici, YouTube'dan ve muhtemelen diğer video paylaşım sitelerinden video indirmeyi kolaylaştıran herhangi bir yazılım için kullanılan genel bir terimdir. Birkaç türü vardır;

Viddly ve Viddly Plus, masaüstü tabanlı indiricilerdir. Her biri kendi avantaj ve dezavantajlarına sahip birkaç tür indirici vardır;

Masaüstü yazılımı

Bu uygulama türü bir kurulum gerektirir ve Windows veya Mac'te çalışır. Masaüstü yazılımları genellikle web uygulamalarından daha fazla işlevsellik ve güç sağlar. Örneğin, tek tek videolar yerine tüm oynatma listelerini indirmenize ve bunları tek bir düğme tıklamasıyla MP3'e dönüştürmenize izin verebilirler. Şu anda bunu yapmanıza izin veren herhangi bir web tabanlı indirici bilmiyoruz.

Tarayıcı uzantıları

Google'ın Chrome'u, Mozilla'nın Firefox'u, Opera veya Microsoft'un Edge'i olarak da bilinen tarayıcı uzantıları, bir YouTube videosunun hemen altına bir düğme ekleyebilecekleri için genellikle web sitelerinden biraz daha uygundur, ancak yine de web tabanlıdırlar ve bu nedenle, onlar aynı sorunları sunar: düşük video kalitesi ve diğer sınırlamaların yanı sıra iğrenç veya gölgeli (pop-up) reklamlar.

Mobil uygulamalar

YouTube'dan indirmeye izin veren iOS veya Android için herhangi bir mobil uygulamanın Google'ın Play mağazasına girmesine asla izin verilmeyecektir. Neden? Çünkü asıl amacı YouTube'un hizmet şartlarınıihlal etmektir. YouTube'un kime ait olduğunu hatırlıyor musunuz? Evet, Google.

Yalnızca telefonunuzdaki güvenlik mekanizmalarını devre dışı bıraktıktan sonra yükleyebileceğiniz birkaç Android APK vardır. Bunun çok kötü bir fikir olduğunu yeterince vurgulayamayız. Epic gibi güvenilir geliştiriciler bile bilgisayar korsanlarının Android cihazlara kötü amaçlı yazılım yüklemesine izin veren bir güvenlik açığı ortaya çıkardı

Google Mağazası dışında indireceğiniz herhangi bir YouTube APK'sının (TubeMate, VidMate ve diğerleri gibi) kişisel bilgilerinizi çalmayacağına ve engin kazma koleksiyonunuzu en sevdiğiniz sosyal ağlarda paylaşmayacağına güvenmemelisiniz. yapma Güvenli değil. Dönem.

Web siteleri

Web tabanlı bir YouTube indiricisinin ana avantajı, herhangi bir şey yüklemenizi gerektirmemesidir. Örneğin, size ait olmayan bir bilgisayar kullanıyorsanız bu çok yararlı olabilir. Bununla birlikte, bazı dezavantajlar da vardır. Sisteminizle entegre edilemediğinden, genellikle herhangi bir tercih belirlemenize izin vermediğinden ve hiçbiri birden fazla indirmeyi desteklemediğinden, genellikle en az kullanım kolaylığını sunar.

Ayrıca, bu web siteleri ücretsiz olmayan sunucu kaynaklarını kullandığından, pratikte hepsi indirilmekte olan videoların uzunluğunu ve/veya kalitesini sınırlayacaktır. Örneğin, 1080p içeriğin orijinal kalitesinde indirilmesine izin veren herhangi bir şey bilmiyoruz.

Üstüne üstlük, bu web sitelerinin çoğu da gölgeli veya sinir bozucu reklamlarla tamamen aşırı yüklenmiştir. Tabii ki, iyi bilinen AdBlock for Google Chromegibi bir reklam engelleyici kullanabilirsiniz, ancak web sitelerinin çoğu, reklam engelleyici çalıştıran kullanıcılar için hizmetlerini yakalıyor ve hizmetlerini devre dışı bırakıyor.

Bir çevrimiçi indiricinin çok belirgin bir örneği, yakın zamanda kapatıldığı için bağlantı vermeyeceğimiz ve bozuk İngilizce ile çok kötü de olsa bir bilgi sayfasıyla değiştirilmiş olan KeepVid'di. Bir başka popüler çevrimiçi indirme ve dönüştürme hizmeti de OnlineVideoConverter'dır, ancak aşırı reklamlar ve kısıtlamalar nedeniyle zar zor kullanılabilir.