O Viddlym

Viddly został uruchomiony w 2010 roku i został pobrany ponad 100 milionów razy. Mamy miliony aktywnych użytkowników, którzy ufają naszej marce i wybierają nasz produkt do swoich potrzeb związanych z pobieraniem i konwersją wideo.

Naszą misją jest maksymalne ułatwienie naszym użytkownikom pobierania filmów z YouTube w formacie MP3 lub MP4.

  • CNET, z ponad 60 milionami pobrań
  • Softonic, z ponad milionem pobrań
  • Softlay, gdzie otrzymaliśmy ocenę 4,2/5

Rodzaje programów do pobierania YouTube

Program do pobierania YouTube to ogólne określenie dowolnego oprogramowania, które ułatwia pobieranie filmów z YouTube i ewentualnie innych witryn do udostępniania wideo. Istnieje kilka rodzajów;

Viddly i Viddly Plus to programy do pobierania na komputery stacjonarne. Istnieje kilka rodzajów programów do pobierania, z których każdy ma swoje zalety i wady;

Oprogramowanie komputerowe

Ten typ aplikacji wymaga instalacji i działa w systemie Windows lub Mac. Oprogramowanie komputerowe ogólnie zapewnia większą funkcjonalność i moc niż aplikacje internetowe. Na przykład mogą umożliwiać pobieranie całych list odtwarzania zamiast pojedynczych filmów pojedynczo i konwertowanie ich do formatu MP3 za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Nie znamy żadnych internetowych programów do pobierania, które obecnie umożliwiają to.

Rozszerzenia przeglądarki

Rozszerzenia przeglądarki, czyli dodatki do przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera lub Microsoft Edge, są generalnie nieco wygodniejsze niż strony internetowe, ponieważ mogą dodać przycisk tuż pod filmem na YouTube, ale nadal są oparte na sieci i jako takie przedstawiają te same problemy: obniżoną jakość wideo i inne ograniczenia, a także okropne lub podejrzane (wyskakujące) reklamy.

Aplikacje mobilne

Żadna aplikacja mobilna na system iOS lub Android, która umożliwia pobieranie z YouTube, nigdy nie zostanie dopuszczona do sklepu Google Play. Dlaczego? Ponieważ jego głównym celem jest naruszenie Warunków korzystania z usługi YouTube. Pamiętasz, kto jest właścicielem YouTube? Tak, Google.

Dostępnych jest kilka APK Androida, które możesz zainstalować tylko po wyłączeniu mechanizmów bezpieczeństwa w telefonie. Nie możemy wystarczająco podkreślić, że jest to bardzo zły pomysł. Nawet godni zaufania programiści, tacy jak Epic, wprowadzili lukę, która umożliwiła hakerom instalowanie złośliwego oprogramowania na urządzeniach z Androidem

Nie należy ufać, że żaden plik APK YouTube (taki jak TubeMate, VidMate i inne), który pobierzesz poza Google Store, nie wykradnie Twoich danych osobowych i nie udostępni Twojej ogromnej kolekcji wytrysków w Twoich ulubionych sieciach społecznościowych. Nie rób tego. To nie jest bezpieczne. Okres.

Strony internetowe

Główną zaletą internetowego downloadera YouTube jest to, że nie wymaga on niczego instalowania. Może to być bardzo przydatne, jeśli na przykład korzystasz z komputera, który nie należy do Ciebie. Istnieją jednak również pewne wady. Zasadniczo oferuje najmniejszą łatwość obsługi, ponieważ nie można go zintegrować z systemem, zwykle nie pozwala na ustawienie żadnych preferencji ani żadne z nich nie obsługuje wielu pobrań.

Ponadto, ponieważ strony te korzystają z zasobów serwera, które nie są bezpłatne, praktycznie wszystkie ograniczają długość i/lub jakość pobieranych filmów. Nie znamy żadnego, który pozwala na przykład na pobieranie treści 1080p w oryginalnej jakości.

Co więcej, większość tych witryn jest również całkowicie przeładowana podejrzanymi lub irytującymi reklamami. Oczywiście można użyć narzędzia do blokowania reklam, takiego jak dobrze znany AdBlock dla Google Chrome, ale wiele witryn internetowych łapie i wyłącza swoje usługi dla użytkowników korzystających z programów do blokowania reklam.

Bardzo widocznym przykładem narzędzia do pobierania online był KeepVid, do którego nie będziemy linkować, ponieważ został niedawno zamknięty i został zastąpiony stroną informacyjną, choć bardzo kiepską z łamanym angielskim. Inną popularną usługą pobierania i konwersji online jest OnlineVideoConverter, ale jest ona ledwo użyteczna z powodu nadmiernej liczby reklam i ograniczeń.