O Viddly

Viddly byl spuštěn v roce 2010 a byl stažen více než 100 milionůkrát. Máme miliony aktivních uživatelů, kteří důvěřují naší značce a vybírají si náš produkt pro potřeby stahování a konverze videa.

Naším posláním je co nejvíce usnadnit našim uživatelům stahování videí z YouTube ve formátu MP3 nebo MP4.

  • CNETs více než 60 miliony stažení
  • Softonics více než milionem stažení
  • Softlay, kde jsme byli ohodnoceni 4,2/5

Typy stahovačů YouTube

Stahovač YouTube je obecný termín pro jakýkoli software, který usnadňuje stahování videí z YouTube a případně dalších webů pro sdílení videí. Existuje několik typů;

Viddly a Viddly Plus jsou stahovací programy pro stolní počítače. Existuje několik typů stahovačů, z nichž každý má své výhody a nevýhody;

Desktopový software

Tento typ aplikace vyžaduje instalaci a běží na Windows nebo Mac. Desktopový software obecně poskytuje více funkcí a výkonu než webové aplikace. Mohou vám například umožnit stahovat celé seznamy skladeb, nikoli jednotlivá videa po jednom, a převádět je na MP3 jediným kliknutím na tlačítko. Nevíme o žádném webovém stahovacím programu, který by vám to v současné době umožňoval.

Rozšíření prohlížeče

Rozšíření prohlížeče neboli doplňky pro Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera nebo Microsoft Edge jsou obecně o něco pohodlnější než webové stránky, protože mohou přidat tlačítko přímo pod videem na YouTube, ale stále jsou založeny na webu a jako takové jsou představují stejné problémy: snížená kvalita videa a další omezení, stejně jako nepříjemné nebo stinné (vyskakovací) reklamy.

Mobilní aplikace

Žádná mobilní aplikace pro iOS nebo Android, která umožňuje stahování z YouTube, nebude nikdy povolena do obchodu Google Play. Proč? Protože jeho hlavním účelem je porušení podmínek služby YouTube. Pamatujete si, kdo vlastní YouTube? Ano, Google.

K dispozici je několik souborů Android APK, které můžete nainstalovat až po deaktivaci bezpečnostních mechanismů v telefonu. Nemůžeme dostatečně zdůraznit, že je to velmi špatný nápad. Dokonce i důvěryhodní vývojáři, jako je Epic, představili zranitelnost, která hackerům umožnila instalovat malware na zařízení Android

Neměli byste věřit tomu, že jakýkoli soubor APK YouTube (jako je TubeMate, VidMate a další), který si stáhnete mimo obchod Google, neukradne vaše osobní údaje a nesdílí vaši rozsáhlou sbírku tipů na vaše oblíbené sociální sítě. Nedělej to. Není to bezpečné. Doba.

Webové stránky

Hlavní výhodou webového stahovacího programu YouTube je, že nevyžaduje žádnou instalaci. To může být velmi užitečné, pokud jste například na počítači, který není váš. Existují však také některé nevýhody. Obecně nabízí nejméně snadné použití, protože jej nelze integrovat do vašeho systému, obvykle vám neumožňuje nastavit žádné předvolby a žádná z nich nepodporuje vícenásobné stahování.

Navíc, protože tyto webové stránky využívají serverové zdroje, které nejsou zdarma, prakticky všechny omezují délku a/nebo kvalitu stahovaných videí. Nevíme o žádném, který by umožňoval například stahování obsahu 1080p v původní kvalitě.

Aby toho nebylo málo, většina těchto webových stránek je také zcela přetížena stínovými nebo otravnými reklamami. Samozřejmě můžete použít blokovač reklam, jako je známý AdBlock pro Google Chrome, ale mnoho webových stránek se toho chytí a zakazuje své služby uživatelům, kteří používají blokátory reklam.

Velmi prominentním příkladem online downloaderu byl KeepVid, na který nebudeme odkazovat, protože byl nedávno ukončen a byl nahrazen informační stránkou, i když velmi špatnou s nefunkční angličtinou. Další oblíbenou online službou pro stahování a konverzi je OnlineVideoConverter, ale ta je stěží použitelná kvůli nadměrným reklamám a omezením.